star
MENU

pegas                                       
­

DIMENZE - přesunuto ze starého webu

(odkaz na článek)

Článek jsem napsala v březnu 2019, takže DS to buď okopírovalo do psyop NEBO tyto věci některé bytosti ve Vesmíru prostě zažívají, protože popis Plejáďanů se s mými zkušenostmi v něčem shoduje (můžete to porovnat = tenkrát jsem ještě o Plejáďanech nečetla). Dále, Martha Scholler popisuje odchod z tohoto světa do svobody Zdroje, což se shoduje s Biblí "po konci času".. Tzn. až po 2. příchodu se lidé po 1000 letech Zlatého věku posunou "dál", což už v Bibli není přesně popsáno, co to bude / jak to bude vypadat. Ale opět se Martha Scholler shoduje s mými zkušenostmi i s Biblí i s Plejáďany.

Bohužel si o minulém životě na jiné planetě Plejádského typu nepamatuji nějaké velké podrobnosti (jako dítě jsem si toho pamatovala víc, ale postupem času jsem detaily zapomněla):
vím, že měli všichni blond vlasy a modré oči, byly tam i děti (=takže jsem předpokládala, že už se bytosti začaly rozmnožovat sexem), jedli vegetariánsky=hl. ovoce, jestli měli místo krve energii to netuším (i já jsem měla jemnohmotné tělo, které se přizpůsobilo planetě* kam jsem přicestovala - zpočátku jsem cestovala=létala mezi planetami přímo tělesně, ale jak se hmota zhustila, tak pak začaly místo toho existovat menší/osobní teleportační portály na určitých místech + kosmická plavidla), ale žila jsem asi na nějaké vedlejší planetce než jsou ty hlavní Alcyone+Taygeta atd., protože jsem nevěděla o žádném "vůdci planety".. Sice to bylo už docela dávno, ale když jsem tam byla, tak nikdo neumíral - zatímco když jsem potkala nějakého (asi taky z nějaké NE hlavní hvězdy..) Plejáďana tady, tak mi telepaticky řekl, že se dožívají 1000 let, přičemž se na 90% shodoval s dobrem, ale měl jednu vadu charakteru = no a podle Bible existuje automatický program, že když někdo z nějaké části hřeší, tak ztrácí nesmrtelnost a zemře "ten den" (1 den = 1000 let). Takže tito Plejáďané, kteří tvrdí, že nemusí nikdy zemřít vs. moje zkušenost s jedním Plejáďanem, který se sem přijel podívat a ukázal se mi, se nevylučují, protože pokud oni nepáchají HŘÍCH (zatímco on měl jeden hřích), tak ti bez hříchu by neměli zažívat smrt, zatímco pokud někdo v něčem hřeší a nezmění se, dožívá se (pravdědpodobně) max těch 1000let.
*tzn. ani já jsem nevěděla, co mám uvnitř těla, protože tělo se mi přizpůsobovalo/vytvořilo na základě atmosféry/planety, kde jsem zrovna žila (a nezkoušela jsem se říznout..a nebyly běžné úrazy)
Co si pamatuji je, že na té první/původní planetě v tomto Vesmíru (to bylo ještě před Plejádami) jsem měla (určitě) jemnohmotné tělo, na plejádách už bylo hmotnější = polohmotné/hmotné. Co tělo obsahovalo na Plejádách uvnitř jsem ale nikdy neřešila.. Myslela jsem si, že to je prostě zhuštěnější energie, jenže to každá hmota (i ta "nejhmotnější") je zhuštěnou energií.


PS. Psala jsem, že Ikai měl jako Jakob taky jednu vadu charakteru (že se snažil získat prvorozenství svého bratra, a to dokonce podvodem), jenže to nebyl přímo HŘÍCH (i když lhaní = vydávání se za někoho jiného hříchem je..tak podle mých měřítek toto smrtelný hřích není). Zatímco ten Plejáďan měl přímo (jeden) hřích.. (Podle mých měřítek je smrtelným hříchem jenom to, co se týká twinflame, nikoliv sourozenců/přátel apod.)

Dále jsem psala, že nevěřím, že by byl Sananda přímo Ježíšem - ale zároveň "věřím" na Plejáďany, protože s nimi mám zkušenost. (Když jste se s něčím setkali, tak na to snad ani nejde "nevěřit", takže spíš vím.)




PLEIADIANS - pokrač.

Pleiadians are ‘of Elohim’, which means they are souls created in 12th dimension, who chose to experience creation in a lower dimensional frequency as a collective group, as opposed to evolving upwards from lower dimensions as most life in the universe does. The Pleiadian civilization exists in the 7th density of the 7th dimension, and Pleiadians can adapt to any dimension they travel to.

Pleiadians are the first race in creation, but not the first beings in creation. From the beginning, Pleiadians existed alongside Archangels and Fairies in 7D. As the first galactic race, they are also the most powerful, with Arcturian friends being very close in power.

Pleiadians are the founders and leaders of the Galactic Federation of Light which exists to serve life across the cosmos. There are over 400 million Pleiadians in total, and growing, with 6 million serving with Galactic Federation.

Pleiadians are very similar to humans physically but there are some major differences. There is no blood, but Light circulates instead. The spine is solid but flexible. There’s no tail bone. There’s no navel. The brain is totally different from a human because the Central Nervous System is not required in the same manner. Where the human brain is, is Light in a density that would be soft but very smooth and it connects Telepathy and to those traveling in Crafts, other planets or astral travel. Pleiadians choose their age and look. Hair grows very long but choices are there also. Long hair is preferred.

If stars like Taygeta are planets in a higher frequency, what provides sunlight to Pleiadians?
The Pleiades are encoded with Frequencies of Light! They are surrounded by nebula which are fragments of other stars. These reflect all Light from every direction and the Pleiades are mirrors to this Light. All that is around the Pleiades is reflecting Light and the choice to experience Light in cycles of day and night are Within the Creation of the Soul. The Family of Taygeta were the first Pleiadians to choose day and night in the Pleiades.


(zdroj)




Martha Scholler

(odkaz na článek)




26.6.2026

(odkaz na článek)




DID MISCONCEPTIONS

(odkaz na externí článek)

"Disociativní mysl NENÍ celek, který se rozbíjí. Je to taková, která se nikdy nespojila do jedné, plně komunikující mysli, jako je tomu u všech ostatních."




MIND CONTROL

(odkaz na článek)




DID tipy

(odkaz na článek)




RAPTURE - doplněno





FEMINISMUS vs. TRAD WIFE - pokrač.


Ženy si nevybírají feminismus, ony MUSÍ pracovat, protože muži jsou vzhledově+věkově zaměření..




TAROT/EZO - pokrač.

Pro mě to bylo podobné:
"proč bych dělala toto, když existuje něco lepšího"




Western vs. Eastern approach to Lust





THE SEEKERS (záhada "Ježíše" SANANDY rozluštěna)

Dorothy Martinová aka. „Marian Keech“ byla Americká spiritualistka Nového Věku známá pro svou předpověď (na základě chanellingu mimozemšťanů z planety Clarion) katastrofické povodně a příchodu mimozemšťanů v roce 1954. Její malá skupina následovníků, neformálně známá jako Hledači, se stali předmětem studia sociální psychologie "Když proroctví selže" (1956), což přispělo k rozvoji teorie kognitivní disonance.

Dle chanellingu od mimozemšťana Sanandy (který prý byl v minulosti inkarnován na Zemi jako Ježíš) měla povodeň konce světa nastat 21.12.1954 a létající talíře měly přiletět zachránit pár vyvolených lidí (=tuto sektu) krátce před katastrofou, zatímco ostatní většina lidí na planetě Zemi by zahynula.. Nic se však nestalo (žádná katastrofa), což naopak u příznivců sekty jejich víru posilnilo!

Takže teorie o konci světa 21.12.2012 + Plejádský Ježíš Sananda jsou recyklací historické sekty..

(poslechněte si Podcast o kognitivní disonanci, kterou prožívala americká sekta v roce 1954)




IMAGINATION PODCAST

(odkaz na článek)




HELL MINUS ONE

(odkaz na článek)




17.6.2026





Disclosure Day: Film that Makes Christians Lose Faith?





UČENÍK JEŽIŠA KRISTA - pokrač.





FILMY - pokrač.

Pomocnice:





SLOVANÉ





BLOOD MONEY - pokrač.





Consensual Rape

(odkaz na článek)




HUDBA - pokrač.
































zdroje: 1, 2
idea

..Pro čtení dalších článků pokračujte přes MENU vpravo nahoře na této stránce.

.................

......................