Domů > dění



Trump předstírá, že předstírá, že je Antikristem.

Jelikož lidé, kteří jsou v jeho kultu a obdivují ho, si cokoliv "odůvodní" po svém (např. "on jen žertuje", "tajně koná dobro a jenom navenek předstírá, že je zlý - a to i přesto, že existují záznamy, na kterých zneužívá děti.."); tak nyní klame jinou skupinu lidí, aby si mysleli, že (jenom) PŘEDSTÍRÁ Antikrista (a že si z toho dělá srandu = přehání..).
Jelikož můžu vnímat vnitřní myšlenky/záměry atp., tak vím, že to nepředstírá; přesto si nejsem jistá, jestli je přímo (tím hlavním) Antikristem, protože na světě je dost špatných bytostí (tzn. je těžké mezi nimi vybrat "hlavního zástupce"). Dokonce je i možné, že by vícero zlých známých osobností "toužilo" stát se tím "nejvyšším"..
(byť by to mělo znamenat jejich pád, protože by si mohli chtít vychutnat krátkou "slávu" i za cenu pozdějších následků + taky v tom může hrát roli to, že když je někdo obviněný pedofil i s důkazy, tak jakoby už "nemá co ztratit", protože špatné následky za jím v minulosti spáchané zločiny přijdou tak jako tak!)

Nebo je možné, že "jen" připravuje cestu pro nástup/příchod Nephilims (vč. jejich "hlavního bosse" => mimozemského antikrista).

Takže, fanatici si vyloží cokoliv "v dobrém" (pro Trumpa) / okultní (zlí) lidé už (nástup) Antikrista podporují (bez ohledu na to, kdo se jím stane) / ze zbytku populace zmate další část tímto doposud nejnovějším divadlem, že se jenom snaží předstírat, že je zlým Antikristem (přičemž je ale zlý doopravdy - jestli je to přímo Antikrist, to nevím**).
(A možná, že se ani nesnaží cokoli předstírat..prostě o sobě otevřeně ukazuje pravdu - že je zlý, jen lidé si to vykládají tak, že si "hraje na" Antikrista.)

No a takto (=těmito taktikami) systematicky zmenšuje počet pravdivě orientovaných lidí (protože "chaoticky" přednáší různé manipulace, přičemž
každý jednotlivec na základě SVÉ úrovně charakteru se "chytne" buď na nějakou ze lží a nebo vnímá pravdu).


** Můj osobní odhad je, že Trump je Antikrist, ale taky by to mohl jenom předstírat proto, aby ho pak "přemohl" (další) falešný "zachránce" (=antikrist) / nebo pouze připravuje cestu pro mimozemšťany=jejich (falešného) "vládce" / a nebo chce, aby lidé uvěřili, že je Antikristem proto, že to je jenom herec v masce, který by se pak mohl stáhnout, což by vyvolalo zmatek, pokud by už všichni počítali s tím, že "toto je Antikrist"..







.................