Domů > dění
.....







Muži mají rádi (zdravou) soutěž a zároveň je lidstvo jako celek napadeno reptiliánským mimozemským vlivem. Přesto, proč by lidé, kteří mají rádi soupeření, nesoupeřili jen mezi sebou (=mezi svými), ale zaváděli by PRO VŠECHNY kapitalistický systém, ve kterém soupeří muži proti ženám, které jsou slabší (takže muži získají většinu peněz, které jsou v oběhu, zatímco ženy budou samy za sebe sotva přežívat)?

Pokud by někdo namítl, že hlavně pravicově orientovaní muži hlasitě odmítají "transsexuální ženy" (=muže) ve sportu soutěžit proti slabším ženám, protože to je nefér - TAK PROČ TO ODMÍTAJÍ JEN VE SPORTU ALE NE V KAPITALISTICKÝCH ZAMĚSTNÁNÍCH??
(odpověď je jednoduchá: protože vystupování proti LGBTQ ve sportu jim přináší VÝHODY u hloupějších žen, kterým se jeví jako silní a pomáhající + zároveň ale proti nefér soutěži kapitalismu nebojují proto, že jim to přináší finanční VÝHODY => muži kapitalistického typu prostě dělají to, co se "nejvíce vyplatí", vždyť o tom je celý kapitalismus..)


Ještě doplním, že argumentem pravicově orientovaných mužů je, že "feministky" si přeci přejí pracovat a ty ženy, které feministkami nejsou, (S NIMI) mohou založit rodinu! (a o tom to celé je => všechny argumenty v tomto článku vyvrátím)
PS. Ještě jednou raději zopakuji, že by na kapitalistické soutěži nebylo nic špatného, když by lidé měli BEZPODMÍNEČNĚ ZDARMA zajištěné základní potřeby pro přežití, a tak by se kapitalistického trhu účastnili mezi sebou DOBROVOLNĚ jen ti, které to baví!

Ale není argument "pravičáků" ohl. "feministek vs. žen v domácnosti" (=existují dvě možnosti na výběr) to samé, co jsem napsala? (=že se kapitalismu dobrovolně účastní jen ti lidé, které to baví)
Ne není.

Kapitalismus znamená, že ženy "mají na výběr" mezi: bojovat s muži na život a na smrt VS. falešně se podřídit muži (=předstírat pro přežití). To je důvod, proč muži chtějí kapitalismus (pro všechny..). Protože vědí, že ženy jsou slabší, takže JE TO DONUTÍ DO PODŘÍZENOSTI. Kdyby totiž pravicově orientovaní muži nechtěli VYNUCENOU ženskou podřízenost, dali by VŠEM BEZPODMÍNEČNĚ základní potřeby zdarma (když už dávno proběhla technologická revoluce, tedy by stroje i bez umělé inteligence dokázali autonomně vyrábět dostatek chleba + pár dalších základních věcí potřebných pro přežití pro všechny zdarma).


Jenže, když by dali základní potřeby zdarma, snížil by se jim přísun sexu (=jen málo žen by zůstávalo dobrovolně v prostituci, když by jim nehrozila smrt..). Samozřejmě, většina mužů nechodí za prostitutkami, ale do klubu, kde dostanou sex na jednu noc zdarma. Myslíte si, že by se ženy, které mají zajištěné základní potřeby = nejsou traumatizované, po nocích opíjely v klubech a ještě k tomu chtěly spát s cizími muži*? A myslíte si, že by mnohé manželky, které udržují vztah především kvůli penězům=přežití, v manželství zůstávaly, pokud by nemusely? (pokud by k tomu nebyly nucené)
Některé ženy milují svého manžela, takže ty by určitě zůstaly. Jiné s ním sice být nechtějí, ale už mají společně děti, takže by zůstaly kvůli dětem. Další ctí závazek manželství, takže by se dohromady s manželem snažili zapracovat na vztahu, který jim nevyhovuje (a snažily by se zůstat i bez dětí, i když by nemusely, protože daly slib). Jsou si muži ohledně svojí manželky jistí?

* Samozřejmě vždy by zbylo nějaké procento žen, které by dobrovolně chtěly být prostitutkou / provozovat jednorázový sex zadarmo, protože touží po pozornosti mužů, kteří ji vyměňují JEN za sex. Takže ani vyřešení základních potřeb by nevyřešilo psychologický problém.. Jenže na svojí psychice může každý člověk zapracovat ve volném čase (a kdo nemá zájem, ten by v tom "vzorci" asi i nadále zůstával). Od toho tu máme svobodnou volbu, při které PLNĚ DOBROVOLNÁ promiskuita nejde vymýtit (což by ničemu nevadilo, když by nějací DOSPĚLÍ lidé něco dělali DOBROVOLNĚ MEZI SEBOU = mezi sobě podobnými).


O čem píšu tento článek (už se dostáváme k jádru věci) je to, že muži zavedli kapitalismus proto, aby ženy DONUTILI k sexu (+příp. i k založení rodiny). Pak muže "pokouší" nabízení peněz ženám za sex, protože je vzrušuje to, že by si mohli KOUPIT KTEROUKOLIV ženu.. Proč je toto láká? No protože sami chtějí kapitalismus z toho důvodu, aby "MĚLI NA" kteroukoli (penězi / finančním trhem) zmanipulovanou ženu. Odpadl by jim stres z odmítnutí.

Všechna "zaměstnání" slouží k jedné věci: "vezmeme ti svobodu a budeme tě vydírat přes potřeby nutné pro přežití" dokud si žena neřekne "raději porodím dítě než nadále trpět v zaměstnání". A zde přichází "hodný pravicový muž zachránce", který potřebuje, aby ženám hrozila smrt / aby trpěly ve zbytečných zaměstnáních, protože by ho jinak nechtěly!!**

** A ne, nenarážím na to, že by 80% žen chtělo top 20% mužů.. Normální žena nechce top muže, který už je zadaný (a pokud si vybral zrovna jí, nespí s ním před svatbou). Takže: Normální ženy zadaní muži odpuzují = protože si vybrali JINOU ženu. Tzn. existuje 50% žen a 50% mužů, každý by si měl najít jednoho partnera. Ano, takhle by to normálně fungovalo. Jenže díky tomu, že někteří muži by byli SCHOPNÍ ženu/ženy nutit do sexu (proti jejich svobodné vůli), se podobné typy mužů sami vyřadili z výběru, takže část žen by byla raději navždy single než být s podobným mužem. Proto pokud je ve společnosti 70% pro-kapitalisticky orientovaných mužů, 70% žen by žilo raději single bez sexu = predátorské geny bychom nechaly vymřít. Díky tomu, že by se množili jen normální muži, by za nějaký delší čas vznikl ten normální stav, kdy existuje 50% normálních žen spolu s 50% normálními muži, a tak by pak měl každý jednoho partnera. Dokud jsou ale někteří muži ochotní použít nějakou převahu k tomu, aby vydíráním/fyzickým násilím/manipulací nutili ženy do sexu a/nebo manželství, ženy s těmito typy prostě svobodně být nechtějí (=jednou jsi to zkusil a byl jsi navždy vyřazen). Tzn. teď už jakoby nemají jinou možnost než ženy nadále nutit (i když samozřejmě svoboda stále existuje a kdykoliv se mohou rozhodnout toho nucení nechat..pokud chtějí dostat šanci k přežití jejich genů).


Takže většina pravicově orientovaných běžných mužů jsou (minimálně z nějaké menší části) predátorsky orientovaní. Někdo víc a jiný méně. Není nic špatného na tom, že muži iniciují vztah a jsou dominantní. Špatné je, že slabším ženám hrozí v kapitalismu smrt hlady, a tak jsou přes peníze vydírány do sexu/vztahu/manželství s mužem / muži.
Proč je tedy statisticky více bezdomovců mužů než žen? No přeci právě proto, že ženy raději poskytnou sex než aby žily na ulici.. O (dospělý) mužský sex bohatší muži nestojí, tedy jim peníze za sex nezaplatí, a proto slabší starší muži končí na ulici častěji než ženy. Navíc, ženám žijícím na ulici hrozí znásilnění mnohem více než mužům, kteří tam žijí .. takže z pohledu ženy je vcelku jedno, jestli bude často znásilňovaná v bordelu a nebo méně často, ale zase v zimě na ulici (vychází to tak nějak podobně z hlediska utrpení).

Normální muž by měl chtít jednu ženu, a jestliže ta ho nechce (=opakovaně odmítla), tak by se měl posunout dál (zaměřit se na jinou jednu ženu). Jenže, i při běžném kontaktu si u mužů všímám toho, že nejprv "zkusí disrespekt", a až když si to žena nenechá líbit, začnou se k ní chovat lépe.. Co to znamená? Že tímto prohráli. Protože jen predátor se chová dobře když musí (=ne proto, že chce). Nebo další způsob, jakým muži nepřímo vyjadřují své pohnutky, je, když chtějí ženu, aby vyhráli nad ostatními muži (a ne proto, že o NÍ mají zájem). Ukázka společenského statusu / moci, že se zrovna jemu podařilo jí (kterou třeba chtělo hodně mužů) získat, přičemž žena je v takovém případě celou dobu v roli "kořisti"..




Kdyby vás zajímalo, jak současný stav vznikl (myslím mimo reptiliánský vliv, i když nepřímo tam působí), tak normální člověk (muž i žena) se zamiluje do individuality člověka opačného pohlaví (=nemůže ho/ji vyměnit..tzn. neexistuje kapitalistická soutěž typu "když by mě chtěl muž s větším penisem / žena s většíma prsama, tak bych zvolil/a jeho/ji"). Protože existuje zlo, tak část lidí nechce trpět a preventivně se "na partnera/ku tolik neupíná" (ve smyslu nahraditelnosti), protože když by např. (díky zlu) zemřel/a, může jít dál (rovnou). I vdovec/vdova, který/á milovala individualitu, se může po čase posunout dál (zamilovat se do jiné individuality), ale je to těžší. Takže lidé, kteří se rozhodli pro "snadnější cestu" nejen získali (výhodu), ale i ztratili (lidskost) = začali vidět lidi opačného pohlaví jako objekty s nějakými parametry, kteří (kapitalisticky) soutěží o jejich přízeň.
Nejenže "když by zlo zaútočilo", mohou se přes partnera/ku snadno přenést, ale ještě než vytvoří vztah, vybírají podle parametrů (těla=vzhled, vydělávání peněz, vaření apod.). Takový vztah je prázdný bez lásky a energii pro chod vztahu získávají "nálepkou manželství (sexu)" = takže by jim single lidé "měli závidět" (sex, lepší společenské postavení..) -> z tohoto "snížení" lidí toužících po tom, co "mají" oni (i když to ve skutečnosti nemají..), jim odebírají energii pro chod svého tzv. "vztahu":

Takže když jsem do reality naprogramovala, že žádnou energii nikdo takový tímto způsobem (už) nezíská, různé vztahy se začaly rozpadat (když se to nevyplácí). Pak ještě samozřejmě mají lidé děti někdy proto, že za to od predátorů (kteří by jinak neměli koho znásilňovat..) dostanou odměny, ale jindy sami rodiče odebírají energii svým dětem, aby udrželi rodinu pohromadě. Bohužel dítě, které se z takové dynamiky "osvobodí", může upadnout do ještě horších věcí, které číhají "tam venku" (viz. sexuální predátoři a/nebo LGBT komunita a podobné). Někdy však predátoři odeberou ze společnosti plošně energii, takže i na normálně fungujících vztazích se musí pracovat. Jenom říkám, že někteří lidé učinili volbu "zmírnit své utrpení zaměnitelností partnerů", čímž se sami stali příčinou (toho, že si z nich "přes hřích" zlo může udělat svojí "NPC" loutku):
1

Příspěvek níže je vcelku vtipný, ale ukazuje i pravdu: muž je "podmíněný" vést ženu do postele a vnímat svojí hodnotu skrze "dosažené" množství sexu => muži upřednostňují hloupé ženy = rodí se stále hloupější děti..:

K čemu by toto mohlo vést? Zrovna v roce 2017 "vypustili do světa" seriál Příběh Služebnice pojednávající o společnosti, která (vyloženě násilím) nutí ženy rodit děti (protože lidé klesli tak hluboko, že příroda zařídila, že se přestaly rodit děti -> zajímavé na tomto seriálu je, že jen lidé ve falešných vztazích se stali neplodnými = většinou pouze boháči na vrcholu pyramidy potřebovaly zbývající plodné ženy donutit, aby jim daly potomka..). Co si myslíte, že za řešení nynější "klesající porodnosti" navrhne (nejen seriálem naprogramovaný) pro-kapitalistický psychopat?
(btw. když už jsme u toho srovnávání, tak moje filozofické přemýšlení výrazně převyšuje většinu mužů..)
Jenže to (kam co vede) není "náhoda", je to záměr / respektive NÁSLEDEK: Určitá skupina mužů si svobodně vybrala, že začnou brát ženy jako objekty (aby se nezamilovali, a tudíž nikdy netrpěli odmítnutím, rozchodem apod.). Svým (nelidským) způsobem myšlení té ženě, která je s nimi ve vztahu, odebírají energii (protože přestali být "normálním člověkem", namísto toho se stali "predátorským kapitalistickým vědomím"). Což po čase ve společnosti způsobí, že se přestanou rodit děti (a co predátor, který nutí ženy do sexu/vztahu přes NEDOSTATEK peněz na základní potřeby, asi tak "vymyslí" / udělá jako další krok?)

"Probably forced impregnation."

Takže, namísto toho, aby nastal základní příjem (při kterém by se lidé mohli začít nudit = provozovali by více sexu a pořizovali si víc dětí..), nastává rozmach AI, která má vyřešit problém s porodností (..přičemž ale právě AI k problému s porodností přispívá..). Je prezentována naděje, že AI pomůže lidem ze zotročení, zároveň je ale (nyní) používána k ještě většímu zotročování = jak tomu příslibu máme věřit? A tady se dostáváme k tomu největšímu "šoku", že nezakazují potraty z důvodu dobra: LIDSKÉHO rozmnožování, ale kvůli "cross-breedingu" = donucení lidských žen k rození mutantů / poloreptiliánů!! Jedná se o produkování reptiliánských hybridů ve velkém (kteří postupně nahrazují "normální" muže, a tedy proto "muži" stále více vůči ženám a dětem připomínají predátory)..




Začalo to už někde u práva první noci, kdy panovník s reptiliánskými geny cosi nepřímo předával skoro všem ženám (resp. jejich potomkům). Nyní chtějí donutit ženy, aby se nejen (napřímo) křížily s mimozemskými geny, ale ještě aby si dítě vždy musely nechat. To je těžká otázka, jestli při 50% reptiliánských genů dítě přivádět na svět+vychovávat a nebo raději zvolit pilulku po, příp. potrat / jestli u 25% rept.genů apod.. Já na tohle nemám odpověď (to si musí vyřešit každý sám se svým svědomím), ale myslím si, že když ženám necháte svobodu (včetně té finanční ohledně práva na přežití = základních potřeb), ony dobrovolně s reptiliány spát nebudou = problém s potraty vyřešen!
No a pokud už nyní je v západních zemích 70% "více-či méně" hybridů, no tak se jen 30% mužů rozmnoží (=protože ženy predátory přirozeně odmítají). Civilizace sice bude zpočátku ubývat (to, jak budou predátoři bez přístupu k dětským obětem vymírat), ale děti těchto 30% normálních mužů se budou množit s normálními ženami exponenciálně*, až jednou ten deficit doženou (a populace dosáhne stejného počtu). Pak od této doby bude docházet pouze k nárůstu.. (LIDÍ)
* (protože při základním příjmu má nejdříve jeden muž s jednou ženou 5 dětí, pak těchto 5 dětí má opět každý z nich 5 dětí = 25, pak těchto 25x5..atd. = není potřeba mít vícero žen a podobné výmysly)

Největší problém s porodností však způsobili ti "muži", kterým (samo od sebe) nedošlo, že i kdyby o tom nikde nebyl žádný záznam, tak jakmile (ze zvědavosti nebo pro zábavu) jednou zkusí nutit ženu/y do sexu a/nebo se na ně jen dívat jako na (sexuální) objekty (=bez lidskosti), tak jako trvalý následek (u žen) automaticky skončili. Je to defacto jeden z hříchů: LUST. Teď jsem napsala (logické) vysvětlení, proč jeden hřích může způsobit smrt (genů daných mužů) navždy.. S tím, že když se nějaký puberťák dívá po ženách na ulici, a pak dospěje, změní se a přestane (takovým být), tak má novou šanci na vztah/lásku - jenže, problém je v tom, že 99% mužů, kteří to jednou zkusili, lásku odmítnou a vyberou si raději "lust". Když dostanou příležitost, ublíží (než že by využili šance se změnit). Proto skončili navždy (=svojí volbou, nikoliv že by to nebylo možné napravit). I z tohoto důvodu by měli mladí lidé být (=zůstávat) čistí a s nikým (ani ženy ani muži) před svatbou nespat. Protože jakmile je jednou "mind virus" napadne, těžko se dává pryč. Proč mladé muže tak snadno (oproti ženám, které jsou většinou více v pohodě) napadne mind virus od ostatních mužů (kteří jim tvrdí, že aby byli "pořádný chlap", musí toho co nejvíce ojet)? Protože zatímco přežití ženy závisí na jejím muži (proto se řídí svým mužem), přežití muže nezávisí na jeho ženě (proto se jejími pocity neřídí), nýbrž na ostatních mužích (=proto se řídí "silnějšími / staršími" muži). Jelikož "do hry" vstoupily peníze, tak i ženy se spíše řídí nejbohatšími muži (více než svým mužem). Což je tak trochu spravedlivá odplata pro muže, který vnímá svojí ženu jako objekt k (sexuálnímu) použití, že ho jeho žena vnímá jako peněženku. V takovém prostředí (bez vzájemné lásky) se samozřejmě děti rodit přestanou (to není žádné nečekané překvapení):
Kdyby to někomu náhodou nedošlo, tak prvotní příčinou (odstavce výše) je (mužská) hierarchie, kdy muž (příp. i žena) upřednostní názor společnosti před názorem své/ho partnera/ky. Tedy strach o přežití (ve společnosti, která tento strach vytváří). Lidé říkají "každý jednou zemře" (namísto "buď se setkáš s Ježíšem před jeho druhým příchodem A NEBO zemřít nemusíš!") + "nikdo ti nedá peníze jen tak a bez nich zemřeš" + "když nebudeš dělat to, co chce šéf / či tě nahradí AI, tak ti hrozí smrt". Kdo by chtěl přivádět děti do společnosti lidí, kteří člověka jen neustále do něčeho nutí, vyhrožují mu smrtí, a ještě k tomu se v té společnosti vyskytuje hodně pedofilů, kteří čekají, až se narodí nové děti, aby je mohli unést a znásilnit?
(a to nemluvím o tom, že z většiny mužů se stala NPC, která "myslí" stylem "zadek, kozy, chci sex" = chci mít více sexu než ostatní, chci rozšířit svoje geny mezi co největší počet žen, aby ostatní geny/muži vymřeli, a snažím se získat co nejvíce peněz i obdivu=energie žen)


Ale to mluvím jenom sama za sebe, protože mně je úplně jedno, jestli ostatní lidi mají/nemají děti (=to je jejich věc).

Jakoby ta motivace je velmi nízká proto, že když se oběť podřizuje příliš dlouho kvůli přežití, jednoho dne dojde ke zlomu, kdy jí na přežití záležet přestane.
V minulosti se rodil dostatek dětí proto, že si lidi pořizovali děti kvůli přežití.
Zlom, kdy lidé nejsou ochotní mít dobrovolně děti, aby mohli přežít, někdy nastane/nastal. A tehdy se asi budou "všichni divit", co se asi "tak najednou" stalo (přitom se ale nestalo vůbec nic) => jen oběti došla trpělivost a přestalo jí na všem záležet (tzn. vyhrožování smrtí už nefunguje). Společnost může poskytovat "špatnou motivaci" strachem/vyhrožováním/ubližováním s velkými rychlými výsledky (=rodí se hodně dětí) za cenu pozdějšího totálního kolapsu porodnosti. A nebo může společnost poskytnout "dobrou motivaci" života v hojnosti bez predátorů s nízkými počátečními výsledky a pozdější expanzí. A systém si vybral predátorský rychlý výsledek, i kdyby to mělo znamenat pozdější zánik života, "enjoy" (následky). Protože i kdyby se společnost změnila na dobrou, stále je to ta samá (predátorská) společnost, která BY VYHROŽOVALA STRACHEM, KDYBY MOHLA = kdyby jí nikdo do změny k dobru (bojem) nedonutil. Takže jediná možnost je zrušení maskování reptiliánů+jejich vyhubení / příp. dopadení všech pedofilů, aby bylo možné (opět) společnosti důvěřovat. A už nikdy nikoho do ničeho nenutit + dát všem základní potřeby zdarma.



před 9 lety:


1

1

1
nyní:
1


Z videa, které vyšlo před týdnem (a učí ženy, co muži "chtějí"):
Poté, co "muži" (kapitalismem) vzali ženám peníze, je odmítají s tím, že žena jakoby MUSÍ dolézat (a prosit je o vztah, aby nezemřela). A pokud jí i přesto odmítnou, byla to její vina, protože "asi nebyla dostatečně submisivní". Ve videu níže se sice jedná především o ponižování bílých žen barevnými imigranty (kteří ale V NĚKTERÝCH PŘÍPADECH ponižují i svoje barevné manželky v domovských zemích), kteří (v západních kapitalistických zemích) dostávají štědré peníze jen tak - ale i kapitalističtí bílí muži toto (bílým i barevným = ženám obecně) dělají. Proto tolik odsuzují "feministky" = ženy, které si dovolily otevřeně sdělovat, že se jim kapitalismus / chování kapitalistických mužů nelíbí. Ano, kritika špatných mužů nevytváří žádné zpeněžitelné výsledky, jenže kdo určuje, že má člověk "právo na život" pouze pokud je k něčemu užitečný/á? (když už existují stroje, které by mohly základní potřeby zabezpečovat=vyrábět základní zboží autonomně, a to I BEZ AI) A kdo určuje, že "přivádět na svět více predátorských dětí" je užitečnější než děti nedělat, a že provozovat sex i s debilními muži rovná se "užitečnost", zatímco vyřazování nevhodných genů z výběru partnerů užitečnou ženskou vlastností není?

(👇 jak jsem psala, "migranti V NĚKTERÝCH PŘÍPADECH ponižují i svoje barevné manželky v domovských zemích", protože se rozhodli "prchat před válkou" ti nejhorší z mužů samotní bez žen a dětí..které nechali za sebou napospas válce)
Ty nejhorší sem vpouštějí i proto, aby existovala "horší možnost", kdy žena může skončit ještě hůř (s tmavě se maskujícím reptiliánem), když se nepodřídí "reptiliánskému zachránci v bílém maskování".


PS. Změnila jsem tedy názor na takový, že se stačí kouknout na geny, &that's it? NE. Pod pojmem "geny" vnímám myšlenkové vzorce
(=změň svoje myšlenkové vzorce a změní se ti geny).
Když někdo změní svůj vnitřek = predátorský přístup na nevykořisťující, tak se u dotyčného podle mě něco změní i na genetické úrovni.

1

..sadisti chtějí, aby ženy rodily co nejvíce dětí (=jakmile žena nerodí, tak se jí zbaví) proto..

..aby měli koho znásilňovat (a jíst)


.................