Domů > mimozemšťané
.....




Jsou všichni mimozemšťané démoni / zlí ?
Jelikož mezi ně patří delfíni a velryby, kteří mi zlí nepřipadají, tak logicky VŠICHNI "zlo" asi (snad) nebudou.

Zároveň se však tento popis mimozemských ras týká toho, jak se ONI SAMI představili + jaké zkušenosti s nimi mělo pár kontaktérů. Tzn. i někteří "hodní" mimozemšťané se mohou přetvařovat. Pokud to je obr a nebo to má prodlouženou lebku, byla bych napozoru, jestli se (náhodou) nejedná o zlé nephilim bytosti. Už si nepamatuju, jestli by se zlí nephilim mohli teoreticky během doby změnit k dobru.. Pak tu máme otázku, proč dobří mimozemšťané neteleportovali všechny mučené děti z DUMBs. Podle některých z popisů oni sami měli problémy / bojovali s reptiliány, a proto by neměli čas pomáhat ostatním. Někteří však píšou, že navštěvují a pozorují Zemi už hoodně dlouho (např. pár tisíc let..), což znamená, že už nějakou dobu neválčí, a tedy měli možnost zasáhnout.. Proč by zachraňovali jen "svoje lidi" (např. elfy) z otroctví / mučení apod., zatímco dobrému příbuznému druhu (=lidem na Zemi) by nepomohli a jen by z dálky pozorovali.., to nedává smysl. Zároveň si ale nemyslím, že musí být všichni mimozemšťané nutně jenom zlí. U různých ras / bytostí z jiných planet jsem si někdy všimla dost špatného až špatného charakteru. Jenže taky tam existují bytosti na úrovni cca 80% dobra (což je vyšší oproti průměru lidí zde - tzn. na Zemi se vyskytují i lidé s 90% dobra, což budou asi vyjímky, ale možná, že je jich víc, jen se tolik neukazují veřejně jako ti horší toužící po ..byť negativní.. pozornosti - no ale taky tu máme obyvatele, kteří jsou např. na úrovni 40% dobra). Proto i v rámci jedné rasy/planety mohou existovat diametrální rozdíly: dobré vs. zlé bytosti v té stejné skupině. No a co se týče "srovnání druhů", tak draco/reptiliáni a šediváci jsou většinou asi jenom zlí, zatímco některé z jiných ras by mohly být převážně jen víceméně dobří. Proto zastávám individuální přístup = prověření charakteru (a nedoporučuji slepou důvěru k nikomu). Naopak ale nejsem ani zastáncem strachu ze všech mimozemských bytostí (=někteří věřící odsuzují všechno neznámé za "démonické"..asi věří, že Země je jediná planeta ve Vesmíru a jsme tu sami). Já věřím tomu, že ve vesmíru existuje mnoho planet, z nichž některé logicky asi budou obydlené. Někteří "vyspělí" mimozemšťané by mohli být považováni za anděly (dobré vs. "padlé"), zatímco humanoidní (=lidští) obyvatelé jiných planet by mohli být prostě podobní (různě chybující) lidé jako zde.. Tím netvrdím, že každý mimozemšťan, který se prohlásí za vyspělého (a příp. předvede zajímavou techniku) a dobrého, má "právo" někoho vést: jelikož i "vyspělejší" mimozemšťané mohou mít špatné záměry (a zároveň protože jsou vyspělejší + měli dlouhý čas na přípravu studovat nás tím pozorováním..), tak by pro někoho mohlo být těžké odhalit o nich pravdu. Proto bych nikoho slepě neposlouchala (dokud si nejsem jistá jejich záměrem, což znamená, že to tedy musím umět rozeznat - nebo se to naučit..).

Objevily se teorie o tom, že na začátku Bible jsou popsány dva druhy lidí: "man and woman", kteří byli uděláni 2. dne z hlíny a 4. den klonováním z toho předchozího VS. "male and female", kteří byli stvořeni 5. den (přičemž 1 den je jako 1000 let). Ti první = Adam + Eva, kteří měli na výběr zlo a zhřešili, po nich přišel na svět další humanoidní pár, který žádný špatný strom v zahradě (=zlo na výběr) neměl. No a ještě před lidmi byli stvořeni andělé. Cca 30% andělů si zvolilo zlo, ti se pak zkřížili s Evinými (=lidskými) potomky, a vznikli (humanoidní) obři, kteří byli zlí.
- Když si rozebereme ty mimozemské druhy (tak po přečtení všech článků jsem zjistila, že), nejdříve vznikli v jiných vesmírech "feline" a reptiliáni + další (každý v jiném vesmíru, protože těch vesmírů může být nekonečno..). Některé bytosti tedy přišly sem z jiných vesmírů, no a ten druh "feline" údajně stvořil první humanoidy=lidi ELFSKÉHO TYPU a pak nějak (z toho?) vznikli lidé ZDEJŠÍHO TYPU. Tzn. máme 2 (podobné) druhy lidí: lidé elfského typu (se špičatýma ušima a DNA od "felonů" tzn. k tomu "kočičí tvar očí") VS. zdejší typ lidí (normální uši + bez zvířecích/kočičích rysů). Adam+Eva by měli být (asi?) ze Země a měli by vzniknout PŘED elfy (a ne naopak, jako se to psalo v mimozemských článcích..). Takže těžko říct, který lidský typ vznikl jako první (mimochodem i mezi elfy existuje minimálně jedna zlá frakce, a to "temní elfové", zatímco některé z jiných frakcí by potenciálně mohly být dobré). Jenže i mezi lidmi na Zemi existují zlé skupiny. Proto automaticky neodsuzuji všechny mimozemské skupiny, ale zároveň ani slepě nedůvěřuji..
- Dále popis z Bible sedí s mimozemskými druhy v tom, že "Ďábel" vstoupil do hada (=draco reptiliáni?) a padlí andělé se zkřížili s lidmi a splodili obří (humanoidní) potomky. No a mezi mimozemskými druhy máme rasu "upírských obrů", kteří vznikli zkřížením reptiliánské DNA s humanoidní DNA (reptiliáni to stvořili). "Upírská" rasa to je proto, že pojídá humanoidy/lidi, což tedy souhlasí s Biblickým příběhem (až na to, že reptiliáni si ženy asi nevzali za manželky, ale pouze zkřížili dva druhy DNA v laboratoři..i když, "kdoví").
- Mezi mimozemšťany je ještě jedna rasa obrů, a to "hodných" (což by mohla být i pravda, ale taky nemusí..), kteří ÚDAJNĚ tvrdí, že tu byli před potopou a předávali lidem "moudrost".. Což by měli být ti bibličtí "kříženci (nephilim)" = obři, kteří byli zlí
("There are even stories of tall humanoids, possibly from Asterope, assisting ancient Earth civilizations during antediluvian times.")

Dále mezi mimozemskými druhy máme takové, u kterých si nejsem jistá, jestli patří mezi dobré a nebo zlé. Tím myslím hlavně Arkturiány: 1/2/3, "hodné reptiliány" a žáby.. Žáby proto, že v Bibli jsou popisovány jako démonický druh (ale taky to mohlo být myšleno i jinak, proto bych je úplně nezatracovala) VS. naopak v jedné mojí "vizi" jsem žabí bytosti vnímala jako dobré (=pomáhající). Takže u nich nevím a bude záležet na zkušenosti. Arkturiáni mi připadají max na 70% dobří (někdy se to ale pohybovalo jen okolo 50%), takže ti se asi budou muset v budoucnu ještě rozhodnout, kam se přikloní (=podle mě to u nich není jisté / ještě se to neví). No a na hodné reptiliány moc nevěřím, ale ani bych tu možnost na druhou stranu nezatracovala. Protože některé "zvířecí" druhy mimozemšťanů vycházejí ze zvířat, která nejsou zlá, takže..i když jejich mozková kapacita je větší, takže ti by si měli umět svobodně vybrat mezi dobrem a zlem (zatímco zvířata jsou většinou automaticky jenom dobrá, tedy pokud to nezkazí špatná výchova / trauma).
U těchto (+ pár dalších) druhů si tedy nejsem jistá, kam bych je zařadila (jestli mezi dobré a nebo zlé), tzn. to ukáže až zkušenost.


Když Ježíš přišel SEM vykoupit hříchy, platí ta nabídka (i) pro všechny mimozemské druhy?
Některé druhy by teoreticky mohly být (automaticky) jenom dobré, ale měla jsem vizi (ještě před křesťanstvím), že Bůh bude soudit celý Vesmír, takže se to (spasení) týká všech. Proto by "pro jistotu" měli všichni přijmout Ježíše (i když už jsou dobří). Jestliže ale nějaký mimozemský druh vůbec nezná Biblický příběh (nedostalo se to k nim) a zároveň je opravdu dobrý, pak snad nebude odsouzený k peklu (stejně jako domorodí lidé z deštných pralesů, kteří žijí v souladu s přírodou a neubližují, nejsou odsouzeni proto, že se nikdy nesetkali s žádným náboženstvím). ..Co se týče zákeřně lidožravých domorodců a/nebo zlých jednotlivců mezi nimi (v každé společnosti se narodí nějaké malé procento psychopatů), tam nevím - s náboženstvím se sice nesetkali, ale byli vůči jiným lidem bezdůvodně zlí = to bude posuzovat Bůh. Jestli se některých mimozemských druhů (např. "zvířecího typu") žádné náboženství vůbec netýká, i kdyby se s ním setkali (protože zvířata se také nemusí účastnit náboženských obřadů a jdou po smrti automaticky do nebe), tak to nevím, ale asi nikdo by neměl být zaujatý PROTI (=jako "antikrist") a záchranu každá normální dobrá racionálně uvažující bytost "pro jistotu" přijme, takže nevidím problém ani rozpor mezi Biblí a mimozemským životem (=někdo tvrdil, že odhalení mimozemského života zničí křesťanskou víru, jenže v hlavním ČESKÉM překladu Bible se píše, že Bůh stvořil MNOHO PLANET..no a pak jsou v Bibli popsány ty dva různé druhy stvoření humanoidních bytostí, což sedí s popisem mimozemských druhů "elfové pak lidi (či obráceně: lidi pak elfové)", a ještě i lidožraví obři také sedí s násilným mimozemským křížením DNA reptiliánských druhů s lidskými.. => takže podle mě se toto náboženství s mimozemšťany vůbec nevylučuje, ale naopak se tyto dvě věci mezi sebou vzájemně dost podporují..stačí jenom rozumět písmu - všimla jsem si, že někteří muži vytrhávají věty z kontextu, čtou jenom to "co se jim hodí do krámu" a ostatní přeskakují, ale když čtete celý text pomalu a zamýšlíte se nad tím, tak VŠECHNO JE POPSÁNO V BIBLI).


PS. Elfové se od lidí liší hlavně JENOM v tom (=moc se to neliší..), že mají špičaté uši a jsou geneticky spjati s "feline" (kočičími humanoidy). Jestli se nějak více liší psychologicky, by mohlo být možné (nedokážu říct). A příp. jestli se liší ve vnímání dobra/zla, taky nevím (ale i různé kultury na Zemi se mezi sebou odlišují ve vnímání dobrého charakteru, přičemž ale pravda je jenom jedna).


Podle mě to sem mimozemské druhy "táhne" proto, že podvědomě touží po křesťanství. Takže sice mohou mít vypracované určité dovednosti, kterými nám mohou s něčím pomoci nebo náš život nějak obohatit - ale i když si toho nejsou vědomi, oni se potřebují něčemu naučit od nás. Proto bych všem mimozemšťanům, kteří sem přicházejí, nabídla Křesťanství, a když odmítnou, tak se k nim chovám stejně jako k běžným lidem-nekřesťanům (=počítám s tím, že by mohli skončit v pekle, a tak se na ně nějak moc neupínám..). To, že někdo odmítá křesťanství nemusí hned znamenat, že to je démon, avšak některé mimozemské bytosti určitě jsou démonické/zlé (minimálně draco-reptiliáni a zlí šediváci..ale asi toho bude víc..).

Ale stejně jako někteří lidé mohou být hodní ačkoli odmítají křesťanství (třeba protože věří něčemu jinému, např. Hinduisti, Budhisti apod.), mohou existovat i mimozemšťané, kteří sice nikomu neubližují, ale sami pro sebe záchranu (odpuštění hříchů) odmítají. K ne-křesťanským lidem také nepřistupujeme stylem
"Submit to the Bible or you are demonic evil!", tak proč bychom se takhle arogantně měli chovat ke (skutečně) dobrým lidem z jiných planet / jiným nekonfliktním mimozemským druhům (kteří na nikoho neútočí, nikomu neubližují ani nedělají nic špatného, jako že by třeba skrytě manipulovali nebo měli špatný charakter) ??
Pokud nějaký Hinduista/Budhista odmítá Ježíše jako svého spasitele, tak jestliže mi ten člověk nevyhovuje i v něčem jiném (např. má pochybný charakter nebo hodně dalších neslučitelných názorů, takže bychom si moc nerozuměli), no tak se s ním nebavím. Na druhou stranu, pokud to je jinak dobrý člověk / v něčem mi vyhovuje, tak se s ním mohu bavit. Stejný přístup mám ke všem bytostem = tedy i k mimozemšťanům z jiných planet.

Podle mě je přístup "Podřiď se tomuto náboženství anebo jsi démon!" psychickým útokem, který spíše od víry odrazuje, než že by toto někoho přesvědčovalo..
Jelikož takto hrubě nepřistupujeme k nevěřícím lidem, se kterými se prostě přestaneme bavit, pokud si spolu moc nerozumíme - stejným způsobem bych dala přívětivou nabídku spasení všem mimozemským druhům, kteří sem přijdou - no a pokud někdo nemá zájem, pak spadá do stejné kategorie s nevěřícími (tzn. pokud mimozemšťan / člověk žijící na Zemi není vyloženě zlý, nenadávám mu do démonů, ALE POKUD by byl zlý => tak utnu kontakt, stejně jako když si s někým spolu třeba nějak moc nerozumíme).

Protože i opravdový démon by se mohl přetvařovat, že je křesťanem, avšak když z něho mám špatné pocity, asi se s ním nebudu (pravidelně) bavit jenom proto, že (údajně) vyznává/přijal stejné náboženství? (stejné náboženství vyznávají miliardy lidí a není v silách žádného jednotlivce PRAVIDELNĚ se bavit s takovým množstvím lidí) Takže u osobních kontaktů nejvíce záleží na charakteru, společných názorech/hodnotách i na víře (=tzn. je tam těch faktorů více a i někteří lidé stejného vyznání mohou mít v jiných životních otázkách odlišné pohledy na věc, takže si nemusejí rozumět = být spolu v častém kontaktu..).


ZÁVĚR: Já zkoumám charakter všech jednotlivých bytostí (tedy jak mimozemšťanů, tak i pozemských křesťanů/nekřesťanů), vč. záměrů (než abych se snažila vyvolat "rage bait" panickým křikem, že všichni mimozemšťané jsou démoni apod..). (což by mohlo dobré bytosti od mé víry naopak odrazovat)


Někteří křesťanští muži totiž postují rage bait typu "V Bibli je psáno, že žena se má podřídit muži!" (=výkřik do prázdna bez kontextu, že je to myšleno jen vůči manželovi, který ji miluje..a kterého si vzala dobrovolně), aby pak mohli nazývat každého, kdo zareaguje s jakýmkoliv (i mírným / uvádějícím na pravou míru) nesouhlasem, za "démonického".. ("protože se odmítá podřídit Božímu slovu", jenže když k tobě někdo přijde stylem "podřiď se těmto pár větám + překroutí/vytrhne z kontextu", tak spíše vyvolá nesouhlasný vzdor, aby pak mohl dále útočit a označit tě za zlého / nepodřizujícího se Bohu..=to je záměrem RAGE BAITU: vyvolat odpor/vzdor, čímž vytvořil "důvod" k napadání! Já vnímám naopak nejvíce u toho, kdo tímto stylem slovně "šikanuje", špatný záměr = jakoby co má být cílem toho, že vytrhneš větu z kontextu a požaduješ, ať se ti všichni podřídí prohlašováním, že ..s manipulací.. souhlasí? A že se nepodřizují tobě, ale děláš to pro Boha, kterému se podřizují..vždyť ty lidi od Boha odháníš)

Schovávají se za náboženstvím, místo aby (ti muži) mluvili o SVÝCH pocitech:

"Mám strach, že jelikož se k ženám nechovám moc dobře, aby náhodou nepřišli lepší lidští muži z jiných planet, a tak raději všechno cizí označím za démonické s tím, že jsme ve Vesmíru sami / toto je jediná existující planeta."

"Na nějaké úrovni si jsem vědom toho, že když mají muži větší fyzičku/fyzickou odolnost a sílu + soutěží se ženami o peníze v zaměstnáních, nutí to ženy vybrat si mezi nedobrovolným manželstvím (=sexem pro přežití) vs. otrockou ubíjející nesmyslnou prací. Kdyby přišli byť nekompatibilně vypadající DOBŘÍ mimozemšťané, kteří by uměli zajistit základní potřeby pro všechny zdarma (protože tohle je na ostatních planetách normální), možná bych nedokázal (skrytě přes peníze) donutit ženu do manželství/sexu/plození mých potomků, a tak pro jistotu označím všechny mimozemšťany za démony, abych proti nim mohl bojovat (a to i kdyby byli dobří). Řeknu, že toto je moje víra (že všechno cizí musí být jen démonické) / těchto pár slov v Bibli to dokládá (že i démon se může přetvařovat za světelnou bytost), abych mohl zachovat svojí dominanci nad ženami, které se mnou jsou jen ze strachu o přežití. Mým záměrem je všechny cizí bytosti (jak dobré, tak zlé) odehnat, aby náhodou nepomohli slabším v kapitalistickém systému přežívat v hojnosti, protože pak by nikdo nemohl být skrytě nucený/vydíraný přes peníze = ženy by se přestaly přetvařovat. Což by sice nemuselo znamenat, že by se zrovna moje žena změnila, ale mám dostatečně dobrý charakter k tomu, aby se mnou chtěla být dobrovolně, když by jí bez manžela nehrozilo utrpení v chudobě?"

"Jsem frustrovaný, že ženy dokážou vidět do mých skrytých záměrů i energií, a to vč. úrovně mého charakteru, a proto vyžaduji po ženách, aby se (mi..ale zaobaluji to za podřizování se Bohu) podřizovaly (nepokládaly nepříjemné otázky, které by mohly odhalit můj špatný záměr a/nebo charakter, neodmlouvaly, nemyslely samy za sebe a jen plnily to, co určím), přičemž se v Bibli usilovně snažím nalézt každé slovo, které by mohlo můj záměr podpořit, a ostatní obsah tolik nevnímám."

Pak tu ještě máme věřící muže, kteří žijí v celibátu, o ženy nemají zájem, protože se zaměřují jen na Boha (a nebo naopak jsou společensky úspěšní a mnoho žen by je neodmítlo), takže jakoby nemají "skrytý" důvod odmítat mimozemšťany, ALE DOOPRAVDY VĚŘÍ tomu, že Země je placatá a my jsme ve Vesmíru sami (=žádné jiné planety ani mimozemšťané neexistují), takže "logicky" vše, co se objeví, musí být démon (moje pozn. A NEBO BY TO MOHL BÝT ANDĚL = na toto často zapomínají..).
1.) Jenže, ty Biblické verše, ze kterých vycházejí, by se daly vyložit lépe jinak.. (+tomu se budu věnovat ještě víc níže)
2.) Plochá Země už byla vyvrácená:

a)
Why flights in the southern hemisphere take the same amount of time as similar flights in the northern hemisphere when,
on a flat earth, they're covering 3 times the distance?

1

1

b)
Both flat Earthers and their opponents agreed that being able to observe the Sun in the sky over Antarctica for 24 hours continuously would refute the idea of a flat Earth. The midnight sun occurs when the Southern Hemisphere faces the Sun because of the tilt of the Earth's axis, a phenomenon flat earthers deny.

Planning for the expedition took about three years. Duffy invited twenty-four flat Earthers and twenty-four "globe Earthers" to make a trip to the privately operated Union Glacier Camp located at approximately 79 degrees south latitude. The actual expedition included four flat Earth proponents and four regular people at a cost of approximately $35,000 per person. Some expedition members crowdfunded their trip, while Duffy says he paid the travel costs for four of the participants. Duffy also started a YouTube channel called "The Final Experiment" to promote the expedition and document the results.

No flat Earth proponents had previously visited Antarctica; a popular conspiracy theory holds that the 1959 Antarctic Treaty restricted access to the continent during summer to preserve the "myth" of a 24-hour Sun. Despite this, the party disembarked at Union Glacier Camp without issue after a flight from Chile. Using Starlink, they were able to live-stream the midnight sun for three days.

Jeran Campanella, an American YouTuber popular among flat Earth content creators as "Jeranism", acknowledged that his flat Earth model was no longer valid after witnessing the midnight sun firsthand.

(zdroj)

Jak můžete vidět na tomto obrázku, kdyby byla Země placatá, tak by se Slunce točilo kolem Arktidy, takže kdybyste si stoupli na 24h (či déle) k Antarktidě, musela by se objevit noc (tma).. Ale pokud je Země kulatá, tak by mělo být na Antarktidě světlo (den) po celou dobu 24h (a déle), což tak je..=tedy Země není placka.
1

Proto tvrdím, že kdo věří na plochou Zem, musí za tím mít jiné záměry a/nebo má špatný charakter / nízké IQ, protože tato teorie už JE VYVRÁCENÁ!!!!

Co má za cíl šíření teorií o Ploché Zemi mezi Křesťany? Když si věřící pevně spojí nějaký tvar Země (či existenci/neexistenci mimozemšťanů) s Biblí a se svojí vírou, tak pokud to není pravda, pravda vždycky nakonec vyjde na povrch (např. budeme moci cestovat na jinou obydlenou planetu = i tak by si někdo mohl říct, že cestující halucinují, avšak lež se od určitého bodu rozpadne..). V té chvíli by to mohlo otřást celou jejich vírou, takže jak bylo předpovězeno velké odpadávání (od víry), teorie o ploché zemi se to snaží vyvolat nebo tomu alespoň napomoct. Vždyť i Trump řekl, že "alien disclosure vyvrátí křesťanství".. Samozřejmě, nejdříve by si křesťané mohli říct "blue beam" a "demonic deception", jenže pokud skutečně existují lidé na jiných planetách, pravda jednoho dne dožene i lidi strkající hlavu do písku.
(Navíc se v Bibli jasně píše, že Bůh stvořil mnoho planet jako je tato = s dalšími lidmi..viz níže)

Zatímco normálnímu člověku je jasné, že můžeme věřit v Boha, který stvořil mnoho obydlených planet, "plochozemci" se cítí být středem Vesmíru (jako jediní jeho obyvatelé), a když by jim tento egoismus něco narušilo, tak hrozí, že by mohli odpadnout (od celé víry). Protože můžou existovat andělé (ve vyšších dimenzích), démoni (v nižších dimenzích), lidé žijící na jiných planetách (kteří občas hřeší: podobně/více/méně než zde) i non-human alien species na jiných planetách (a dokonce dle mnohých svědectví žijí i mezi námi a/nebo v podzemních tunelech..). To všechno může existovat ZÁROVEŇ (=nijak se to nevylučuje).
Zatímco křesťané věřící v plochou zem si myslí, že Bůh stvořil ne moc obrovskou "placku" s lidmi + nebeské jemnohmotné dimenze s anděly vs. pekelné dimenze s démony a to by mělo být vše.. (co existuje)


(pokud si text Genesis neumíte vyložit jinak než že jsme středem Vesmíru a žijeme na placce, tak co takhle dutá Země..my uvnitř..a dutý kulový firmament
odděluje vody nahoře od vod dole - pokud si to neumíte představit / nemáte představivost, tak nemůžu být nápomocná,
ale existuje lepší možnost jak chápat tento text než "placka"..👇)



Genesis 2.1
"Thus the heavens and the earth were finished, and all the host of them."
= Tak byly dokončeny nebesa a země a všechny jejich zástupy. (=další planety!!)

Jenže, když jsem zkopírovala hebrejský text do google překladače, tak překlad do čj/aj zní:
"A nebesa i země byly zničeny." / "And the heavens and the earth were consumed (=snědeny?!?)."


Takže, někteří lidé slepě věří PŘEKLADŮM Biblických veršů, jenže PŘEKLADU Bible do různých jazyků se nedá úplně věřit..
(já si vyhledávám hebrejský + anglický + český text Bible, pak cizí jazyky přeložím do češtiny..
..a někdy se to mezi sebou DIAMETRÁLNĚ liší:
např. Genesis 2.21 mluví v angličtině o "great sea creatures" = velkých mořských tvorech,
zatímco česká Bible CSP v té samé pasáži uvádí, že "Bůh stvořil veliké DRAKY"
a Český ekumenický překlad je "I stvořil Bůh veliké netvory"
..to je docela rozdíl, nemyslíte?)


Pokud by mi někdo nevěřil, zkopírovala jsem přesný text:
"Bůh stvořil veliké draky a všechny pohyblivé formy života, jimiž se začaly hemžit vody, podle jejich druhů, také každého okřídleného létavce podle jeho druhu. Bůh viděl, že to bylo dobré. Bůh je požehnal slovy: Ploďte a množte se a naplňte vody v mořích; a létavci ať se rozmnoží na zemi.
(=Bůh zde žehná mimo jiné DRAKŮM, aby se co nejvíce rozmnožili.)


=> Pokud chcete vypnout myšlení a jen slepě doslovně následovat text Bible, asi se budete muset naučit HEBREJSKY!

What was first hebrew or aramaic Bible?
The Hebrew Bible (the Old Testament) was written first, with the vast majority of its text composed in ANCIENT Hebrew.
While Aramaic became a common language in the region later, it was not the original language of the bulk of the Old Testament.


What was the first Bible language?
The first and primary language of the Old Testament is Hebrew.
Later Addition: While the Old Testament was largely Hebrew, a few sections (some chapters in Daniel, Ezra, and a verse in Jeremiah) were written in Aramaic.


Překlady Bible (pravděpodobně včetně King James Version) bývají (překladatelem) "upravené":


Hvězdné Brány
Corey Goode tvrdí, že vedle umělých portálů existují také přírodní. Díky určitým horninám, krystalům a kovům pod povrchem Země se vytvářejí uzly. Přirozené hvězdné brány se objevují právě poblíž těchto uzlů – a sice buď na povrchu Země, těsně pod povrchem anebo v horních vrstvách atmosféry. Nezvaní mimozemští návštěvníci se zaměřují právě na tyto oblasti, kde se otevírají přírodní portály. A kupodivu mnoho z nich se objevuje v pásu mezi rovnoběžkami 30° až 36° severní šířky. V této oblasti je proto mnohem častější výskyt pozorování UFO než v jiných částech Země. (Bagdád 33,3° SŠ, Násiríja 31°SŠ, Teherán 35,7°SŠ)
(zdroj)

Mohou existovat různé pohony kosmických lodí / UFO, jak bylo nastíněno v různých seriálech, např. "warp pohon", "teleportace" celé lodi na velké vzdálenosti či použití "hvězdných bran" (jak pro jednotlivce tak ve větších přírodních portálech pro celé plavidlo). Když nějaké kosmické plavidlo funguje na bázi warp pohonu, tak cestuje lineárně vesmírem velkou rychlostí, až se zastaví před nějakou planetou, kde začne pomalu sestupovat k zemi. Ve Star Treku jsme viděli, že když loď "skočila" (=teleportovala se) k nějaké planetě, tak pak začala pomalu skrze atmosféru sestupovat k zemi. No a kdyby někde existovaly přírodní portály = přímo těsně nad zemí, nejrychlejší cesta by mohla být tudy. Tzn. POKUD žijeme uvnitř duté Země A/NEBO zde existují přirozené portály, kudy k nám může rovnou "skočit" celá loď, mimozemšťané by je mohli používat.
Zatímco zastánci Placaté Země tvrdí, že když nesestupuje loď z Vesmíru pomalu atmosférou dolů (ale namísto toho skočí portálem), je to důkaz, že se jedná o démona, který sem prorazil z jiné (nižší) dimenze.. Jenže, kdyby démon chtěl, tak by jeho UFO mohlo prorazit nad nějakou horou, kde moc lidí nechodí, takže by ho nikdo neviděl. Pak by jeho UFO vzlétlo do co nejvyšší výšky nad nějaké město, kde by začalo sestupovat pomalu dolů "z Vesmíru".. => z toho plyne, že způsob, jakým se UFO/kosmická loď přepravuje, nedokazuje, že se jedná/nejedná o zlé/dobré bytosti. Aneb při jakémkoliv druhu pohonu / způsobu přepravy (kosmické) LODI se může jednat jak o dobré, tak o zlé mimozemštany. Pouze pokud by sem "prorazil" jednotlivec pouhým tělem (zhmotněná bytost napřímo bez lodi), mohlo by se jednat o zhmotnění reptiliána, jenže i andělé se mohou zhmotnit do fyzické formy přímo + existují ty přirozené portály (které by příp. mohl použít i jakýkoli=dobrý/zlý mimozemský jednotlivec bez lodi), takže ani takto nelze dělat unáhlený závěr bez prozkoumání charakteru konkrétní bytosti.

Napadl mě ještě další důvod motivace, proč by někdo chtěl všechny mimozemské bytosti označit (bez prozkoumání i přemýšlení) za démony = strach, že nedokáže u jednotlivců správně určit, zda-li se jedná o dobrou či zlou bytost (že bude oklamán..zatímco když vše neznámé označíte za zlo, nemůže se stát, že by vás zlá bytost oklamala..ale pokud by přišlo něco dobrého, "pro jistotu" to automaticky odmítnete).

No a dále zastánci Ploché Země tvrdí, že jestliže mimozemšatné NEMOHOU přiletět z Vesmíru, protože neprorazí pevnou skleněnou "kopuli", je to důkaz, že žijeme na placaté Zemi.. Jenže, ani dovnitř Duté Země by nemohli přiletět (napřímo) z Vesmíru..
(+navíc firmament existuje i v teorii uvnitř duté koule..a dokonce by firmament mohl existovat okolo koule z vnější strany!) Takže opět tvrdím, že to, že Muskovy rakety nedokáží prorazit firmament z vnitřní strany + mimozemšťané ho neprorazí z vnějšku, NEdokazuje, že Země je placatá (protože firmament by mohl zaštiťovat jak plochou Zem, tak i vnitřek či vnějšek koule). Navíc ta teorie o placaté Zemi byla vyvrácená, takže se není moc o čem bavit.



armageddon
Když jsem se s lidmi, kteří věří na plochou Zemi, snažila na internetu bavit, tak mi připadalo, že mají IQ cca 50. Pak jsem si rozklikla některé profily a v biu bylo uvedeno "moje IQ je 47", další "unhinged retard" atd (=něco takového). Jejich záměrem mohlo být pravdivě se představit, a nebo si mohli myslet, že když dost debatují, ostatním lidem dojde, že to bylo myšleno ve vtipu (příp. proti-debatujícím snáze dojde, že se mýlí). Jenže, jelikož se věci stále více odhalují, tak o sobě lidé (vědomě nebo nevědomky) uvádějí pravdu.
1
Další lidé (křesťané i nekřesťané) používají manipulační taktiku, že o sobě něco tvrdí s tím, že jelikož jsme jedno, tak to je myšleno na toho druhého (s kým se hádají). Takže o sobě uvádějí, že jsou hloupí, ale myslí si to o ostatních (=že jim to takto dojde). Jenže křesťané by si měli uvědomit, že JSME JEDNO V KRISTU, KTERÝ SE NEMĚNÍ (=tzn. tato taktika nelze použít..na ostatní křesťany).
Také, jelikož žijeme v kapitalismu, může být víc "odměňující" dohadovat se o jasné blbosti proto, že to přitahuje pozornost = vydělává peněz. Když by někdo debatoval o tom, že je Země kulatá, asi takovou debatu mnoho lidí vypne, protože to všichni ví a nevyvolává to takové emoce jako debata vášnivého plochozemce proti vědci (Kdo vyhraje, ten kdo má důkaz a nebo ten, kdo je agresivnější? Bude plochozemec ztrapněn a přizná, že se mýlil? To udržuje zájem diváků.)
Jediný vhodný argument z Bible, proč by mimozemšťané nyní mohli být démoni je Revelation, které si dost lidí vykládá tím způsobem, že nejdříve se objeví "deception" (blue beam a/nebo zlí mimozemšťané), a toto zlo pak bude přemoženo 2. příchodem. Já osobně jsem se těmito pasážemi nezabývala tak do hloubky, abych si byla jistá, jak to je.. Ale myslím si, že se ta proroctví dají vyložit různými způsoby, protože jsou napsaná obrazně.
Tady jde o to, že si pár lidí přečte stvoření v Genesis a ani by je nenapadlo nic lepšího, než že se jedná o popis ploché Země. Tak to pak šíří jako "pravdu", která je napsaná v Bibli (=které se každý musí podřídit, přičemž při tomto způsobu uvažování se ale podřizuje jim=JEJICH VÝKLADU..je to taková skrytá manipulace). No a s revelation je to podobné, protože se objevilo pár skupin lidí, kteří zarytě věří na "rapture" a/nebo "nejprve nás navštíví démoni" (je toho víc než jen toto: existuje několik skupin s různými možnostmi výkladů), přičemž ale vynechávají/zapomínají na jiné Biblické pasáže (např. o tom, že Ježíš přijde v noci bez povšimnutí, takže když lidé počítají s nějakým konkrétním výkladem, očekávali by ho správně, což by vyvracelo zase tento verš! .. ).


Nastínění předpokládaného vývoje událostí:
Kdyby sem opravdu přišla nějaká skupinka / skupina skutečných démonů, tak jaká "taktika" by pro ně byla nejvýhodnější?

1.) Když by lidé spadli do strachu tak moc, že začnou být bezdůvodně hrubí / napadat + všechno cizí/nové/neznámé označují za "démonické".
V takovém případě by skuteční démoni mohli:
a) začít si hrát na ublíženou oběť, že se k náboženství nemohou přidat z důvodu nepřátelského chování křesťanských mužů, protože toto náboženství působí neláskyplně
(a démoni by dokonce mohli vykázat příjemnější přístup než věřící lidé!)
b) začít si hrát na nadřazené bytosti, které by měly mít právo "primitivní" lidi ze Země vést..


2.) Mohli by použít taktiku "zdržování", při které tvrdí, že je náboženství zajímá a chtěli by se k němu přidat, ale potřebují další a další informace (přičemž číhají na to, až uděláte v něčem chybu..). Na toto existuje jednoduché "protiopatření", kdy poskytnete základní info (o kterém jste si jisti) + dál odkážete na mnoho existujících vysvětlujících youtube videí, knih, autorit přednášejících ve správných kostelech atd. Prostě se nenechat zdržovat (kdo má zájem, přidá se do určité doby, příp. si sám vyhledá co ho zajímá!) a nezaplétat se do složitostí / nenechat sebou manipulovat. Nabídnout chceš/nechceš, plus poskytnout další zdroje, a jít dál (pokud se zájem zdá být předstíraný a jen "zdržují" nekonečným množstvím doplňujících otázek, přičemž chtějí "učit" ONI VÁS..). Utnout zdlouhavé debaty KTERÉ NIKAM NEVEDOU!
(což znamená, že na důležité logické otázky k tématu samozřejmě odpovíme, příp. pokud odpověď neznáme, odkážeme na pověřenou osobu..
..ale nenecháváme se zatahovat do nepodstatných, odbíhajících otázek a manipulací, ani do nekonečných debat)


Doufám, že chápete, že NEinteligentním přístupem odevzdáváte "karty"+"munici" do rukou nepřítele, aby to proti Vám mohl použít?
Nejsem si jistá, jestli někteří z křesťanských mužů horšího charakteru vědomě / nevědomě "pracují" pro démony, ale takovýto výsledek vykazují..

CHCE TO ZAPOJIT INTELIGENCI !!


Samozřejmě, pokud jste si 1000% jistí, že určitá skupina bytostí jsou démoni, můžete začít křičet:
"Pozor, tohle je démon!",
protože pravda v autenticitě > diplomacie.

Jestliže však na první pohled nelze rozeznat, že/jestli se jedná o démony, zvolila bych rafinovanější přístup.

Navíc, pokud by existovali i nějací dobří / neubližující mimozemšťané (kteří NEJSOU démoni), hrubým přístupem byste je odradili od přijmutí Ježíše,
což by byla (pro ně) škoda..


Shrnutí:
- Pokud je nějaká skupina bytostí JASNĚ zlá / démonická, popište to pravými jmény.
- Pokud skupina bytostí sice je zlá, ale ÚSPĚŠNĚ se na veřejnosti přetvařuje, použijte rafinovaný přístup (při kterém se časem odhalí..pravda).
- Pokud si NEJSTE JISTÍ, jestli jsou nějaké bytosti dobré nebo zlé, použijte inteligentní přístup k prozkoumání jejich charakteru.



.................