Domů > názory


"Kapitalismus se zrodil v Evropě v průběhu 16. a 17. století, kdy postupně nahradil feudální uspořádání.
Kořeny tohoto přechodu sahají do severozápadní Evropy, přičemž klíčovou roli v tomto procesu sehrálo Nizozemsko a Anglie."


Celou dobu se v kapitalismu obchodovalo s dětmi, a to hlavně z toho důvodu, že když otěhotněla žena, která si nemohla (finančně) dovolit vychovávat dítě,
tak ho musela prodat. To samé se děje (v kapitalismu) i dnes, protože příčinou problému je SYSTÉM!

V tomto videu (v čase 12:49 - 13:20) přiznali, že se i mnoho ÚPLNÝCH rodin (NErozvedení otec+matka) muselo vzdát dítěte/dětí POUZE z důvodu CHUDOBY!


Někteří lidé se chvástají tím, že něco budují a/nebo tvoří, což by bylo super, pokud by to uměli bez odebírání energie obětem - např. poměrně ze
začátku filmu 96 hodin konstrukční pracovníci staví domy během denní směny, ale po práci znásilňují unesené ženy k smrti (=v kapitalistickém systému
silnější muži odebírají energii slabším obětem, kterou pak použili na "budování"..takže nepůsobí jako konzumenti, nýbrž jako někdo, kdo "vytváří hodnotu")
.

Podobný vzorec (jen ne tak brutálně do krajnosti) byl ukázán (někde v čase po půlce myslím) i ve filmu Nadějná mladá žena, když
mladý spořádaný DĚTSKÝ doktor (spolu se svými kamarády) na VŠ zneužívali dívky, přičemž se pak navzájem kryli.
Téměř to (ve filmu) působilo tak, jako by kapitalistická společnost fungovala na principu pokrytectví, kdy se kapitalističtí energetičtí upíři navzájem kryjí
(aby se na zneužívání = odebírání enrgie obětem) nepřišlo, aby pak mohli "produkovat hodnotu" pro společnost
(+si tím zajistit příjem samozřejmě..ve zneužívajícím průmyslu jde hlavně i o peníze).

V tomto filmu se totiž muž=ppurpleátor obhajoval přímo tím, že (v práci) vytváří důležitou společenskou hodnotu, a proto by mu mělo být odpuštěno.



MOTIVACE mužů, jejichž práce se zabývá dětmi (proč je to do takového zaměstnání "táhne"), může být zlověstná..a když se to ještě k tomu spojilo
s kapitalistickým "GRIFTERSTVÍM" (=influencer), skončilo to velice špatně:
👇spolu (o tomto případu☝️) pedofilové konspirují na redditu:
1



1


Samozřejmě nevyvozuji závěry jen z médií (ale nejvíce ze svých životních zkušeností), filmy (které na něco poukazují) jenom používám k ukázce PRINCIPŮ (ne)fungování společnosti. V realitě se ale už po celém světě nějakou dobu ZATÝKÁ = odhaluje se EXTRÉMNÍ množství pedofilů, kteří pracovali ve všech možných (vysokých i nižších) funkcích (a někteří z nich i něco "tvořili", např. pedofilní zaměstnanci Disney produkovali filmy, které
nějaké lidi mohly zabavit=>jejich zákazníci mohli obdržet nějakou "hodnotu"=zábavu).
Jistěže NEmůžeme tolerovat zločiny tomu, kdo zároveň vytváří něco zajímavého, o tom ani nepíšu, protože to je jasné.
V tomto článku mi jde o to, jestli "náhodou" principem kapitalismu není:
odebírání energie obětem -> přesměrování energie jinam -> "tvoření" díla
a pak
"JÁ jsem tak potřebný / hodnotný pro společnost, podívejte se, co (dobrého) dělám, a tak si zasloužím co nejvíce peněz.."


PROČ by jinak bytostem, které mají rády kapitalismus, VADILO, když by měli všichni lidé (bezpodmínečně) zajištěny základní potřeby?
Protože už by nikdo netrpěl => nemohli by nikomu (na dálku) odebírat energii.






(Další videa z youtube kanálu ženy, která byla k prostituci proti svojí vůli donucena, ZDE).




Toto je jen krátké zamyšlení, téma je určitě složitější (a doufám, že mnoho lidí dokáže tvořit, aniž by někomu ubližovali..). Tito lidé se však
v kapitalismu stávají spíše "obětí", zatímco k moci se dostávají "paraziti". Ale jak jsem řekla, ještě toto téma musím více prozkoumat,
abych si mohla být jistá (jak to s tím kapitalistickým odebíráním energie přesně funguje).

(Proto tento článek porovnejte se SVÝMI životními zkušenostmi.)

Za kapitalistickým systémem stojí s největší pravděpodobností reptiliáni:



Aby mohli jíst ty lidi, kteří se nechali penězi zlákat / ovládnout:


Přičemž už nyní existuje alternativa (ke kapitalismu) - komunismus/socialismus/marxismus, ve kterém si lidé normálně žijí..










.................