Domů > názory


Muži dělají věci, aby za to dostali odměnu (byť jen obdiv společnosti), zatímco ženy dělají věci, když se s někým mohou ztotožnit (empatie). Samozřejmě, kdyby udělali pořádný průzkum, tak i nějaké ženy by nepomohly nebo by si toho znamení nevšimly / nevěděly, co to znamená.. Ale muž zaměřuje pozornost na cíl = co může získat (namísto toho, aby se ztotožňoval..a když už se ztotožňuje s ostatními muži, tak to vypadá jako smečka lovců posilující se a uvažující nad kořistí..proto je mužské vědomí predátorského typu, zatímco ženské je normální => viz Bůh stvořil Evu jako něco, za což označil také sám sebe). Proto (v západních zemích) bude ochrana proti predátorům hlavně mezi ženami..


"Vím, že jsem do našeho tzv. vztahu nedával tolik, co ty, a také jsem tě nyní nedokázal emocionálně podpořit, protože to v sobě nemám, ale rozcházím se s tebou proto,
abych se mohl soustředit NA SEBE JEŠTĚ VÍC :D"

Tenhle muž se zase JAKOBY soustředí JENOM na ní (jako kdyby neměl svoje já) a to dělá proto, že když si rozebereme jeho, zjistíme něco jako toto:
"Já jsem si uvědomil, že vztah je nejhezčí ze začátku (zvýšené emoce i sexualita), takže přecházím od ženy k další a další ještě předtím, než se mě stihne zeptat, kam náš vztah vede..
Chci jenom brát to nejvýhodnější a ke konkrétnímu člověku nic necítím. (no a jak nejlépe někomu něco "prodat"? Když si vymýšlíte, že svoje sobectví děláte pro toho druhého..)"
* Co kdyby žena říkala mužům, že jim ukáže, jak by se správná žena měla chovat, a pak by ghostla? (jelikož muži nemají empatii, tak nejlepší způsob, jak určit, jestli je nějaké chování dobré/špatné, je hypoteticky otočit situaci - jak by to vypadalo, když by to samé udělala žena muži: Např. Lhala by mu, jak ho miluje, aby mu mohla udělat dítě (a pak by oba krátce po porodu opustila, ať se sám stará 18 let, vždyť mu stát finančními dávkami pomůže..ale případně by finančně přispívala nějakými nejnižšími alimenty a dítěti kupovala dražší dárky, ukazovala by se jen občas a to by dítě brala na zábavné výlety, ale všem by tvrdila, že pokud muž o ní říká něco špatného, jako např. že je nezodpovědná / nemá zájem se o dítě pravidelně starat a jen to dítě manipuluje úžasně stráveným nepravidelným krátkým časem, tak on je psychopat, protože se snaží JEJÍ dítě poštvat proti ní, protože ví, že ona už má dávno další muže s jejími dalšími dětmi, takže on se jí snaží nový vztah / nové vztahy rozbít..namísto toho, aby jí přál štěstí s jinými muži, co nejúžasnější sexuální život s jinými a co nejvíce jejích dětí s nejrozmanitějším genetickým kódem.. Namísto toho, aby jí přál co nejvíce mužů, kteří se sami single o její děti starají, a tudíž by neměli k jejím dětem přivádět cizí ženu, zatímco ona právěže může přecházet k dalším/u muži/mužům..)
= Už vidíte, jak jsou někteří muži směšní? Protože když se to otočí, žena chovající se takto by byla čistokrevná psychopatka, ale NĚKTEŘÍ muži mezi sebou tvrdí, že podobné chování je pro muže přijatelné.




Já vím, že si říkáte "co má dating společného se zatýkáním?" ale ukazujeme si PATTERNS (VZORCE) "mužského" uvažování..





Někdo psal, že v komunismu stáli lidé fronty na potraviny, zatímco v kapitalismu se zboží řadí pro zákazníky.
- Zboží se neřadí do regálů samo, dávají ho tam lidé..
Ale co je "POKUŠENÍM" pro muže? Žena, která ho balí = být v ženské roli.




Když se mnoho běžných mužů chová v romantických vztazích takto, myslíte si, že je bude zajímat zatýkání,
+ že mají lepší charakter než boháči, a nebo jenom nemají dostatek prostředků (a tak si toho zla nemůžou tolik "dovolit"..)?












Představte si, že k některým mužům nelze mluvit normálně (narovinu) jako rovný s rovným (=bez povyšování se NEBO bez ponižování se)..
Protože mají tak křehké ego, že je rovnost "bolí". Rovnost neznamená "stejnost" (to je jejich manipulace, aby mohli ospravedlnit PROČ vyžadují podřízenost jako "opak" stejnosti, jenže o to se nejedná..). Jistě, ženy jsou submisivní vůči svému manželovi, ale jednou za čas lze mluvit normálně. Takže když chcete sdělit nějaký svůj názor (normálně bez přetvařování se i bez povyšování se/ponižování se), nějací muži přechází do defenzivy, protože to vnímají jako útok. Pro ně totiž to, že v něčem nejsou "nejlepší", znamená méně sexu. A takovým mužům je úplně jedno, co dělají/nedělají, hlavní jsou výsledky. Jenže sex nebyl navržen k tomu, aby jeden "konzumoval" (energeticky vysával) druhého, v takovém případě se jedná o "drogu" (zvanou sadismus). Tudíž jednoduchý test, jak na tom muž je: mluvit s ním úplně přirozeně.. (=nebát se sdělit svůj názor)

Jelikož je sadismus velice rozšířený (byť v lehké formě), tak uvedu pár příkladů, kde by nikdo moc neřekl, že muž je "ABSENT".

Třeba muži, kteří se snaží vybudovat velkou platformu (ať už na sociálních médiích nebo business), kde je lidé budou potřebovat / obdivovat. Kdo chce být potřebný, přeje si (podvědomě), aby se ostatní měli tak špatně, že kvůli pudu sebezáchovy se s ním budou bavit (a přetvařovat se) = asi se bojí, že by se s ním jinak nikdo nebavil. Zatímco muži toužící po obdivu MNOHA CIZÍCH ŽEN (touha po obdivu od partnerky je do určité míry úplně normální) ve vztahu s konkrétní ženou ani nejsou. Jenom poskytují to, co druhé lidi zajímá (sledují algoritmy/návštěvnost i nejčastější připomínky diváků), aby ZÍSKALI obdiv žen (přičemž ale do vztahu s konkrétní ženou nedávají svojí pozornost). Pozornost dávají "ženám obecně" či do "prezentace sebe" (=jak oni působí a/nebo jak oni vypadají)..
Těchto mužů (upínající svojí veškerou sílu do toho, aby ostatní donutili přes peníze=business se bez nich neobejít a/nebo toužící po co nejvíce sledujících z důvodu obdivu "dostatku" žen), by mohlo být takových 90%. Přičemž obojí je LEHKÁ FORMA SADISMU..

No a pak tu máme Křesťany.. Ti by měli být v pořádku, řeknete si (to jsem si také nejprve myslela). Jak se projevuje sadismus u křesťanů, pokud se jich to týká? Takže..
Bůh dal člověku svobodnou vůli, jestli ho bude milovat a chtít s ním vztah (např. typu otec=Bůh vs. dítě=člověk). Hodně křesťanských mužů chce manželství a děti, chovají se ve vztahu k ženě dobře. To je paráda (=vypadá to z vnějšku)! Jenže...........
Někteří křesťané tvrdí, že chtějí rodinu, protože BŮH řekl "množte se".. Chtějí ženu, protože BŮH určil, že pro muže není dobré, aby byl sám. Jakoby nemají svoje vlastní já = rozhodnutí (svojí vlastní vůli), takže sice předvádějí správné chování, ale ne proto, že by milovali tu ženu, nýbrž proto, že milují Ježíše. Na tom není nic špatného (=to je hezké), ale každý vztah je mezi konkrétními bytostmi, kterých se týká. Jistě, Bůh je všude, tedy i ve všech vztazích, ale když jste s někým proto (nebo to tvrdíte), že to chce Bůh (ne proto, že to chcete VY), tak to je vážná forma sadismu! Vždyť i Bůh chce, abyste se SVOBODNĚ rozhodli, jestli VY chcete mít K NĚMU vztah. Když byste mu řekli "můj vztah k Bohu vytvářím proto, že to chce moje žena / můj nadřízený v práci", asi by to bylo vůči Bohu kruté, že? (takhle se k němu ve vztahu chovat..) Ale když tvrdíte o vztahu mezi dvěma lidmi, že máte vztah s konkrétním člověkem kvůli někomu jinému (a ne proto, že máte rádi JÍ), tak jste v tom vztahu vůči svojí manželce NAPROSTO "ABSENT" = a to tak, že žádný "vztah" mezi vámi ani není, jen hraní/plnění (manželské) "role". A myslíte si, že když se toto ve společnosti normalizuje, že uvázáním někoho do vztahu na 50 let, ke komu žádný vztah nikdy mít nebudete (protože vy máte přeci vztah jen vůči Bohu), tak si toho sadismu nikdo nevšimne?

To samé samozřejmě platí i pro nekřesťany, kteří uzavírají vztahy se ženami KVŮLI OSTATNÍM MUŽŮM, jako např. společenský status, ža "mají na" krásnou ženu a nebo "aby jim ostatní muži záviděli". Také nemají téměř žádný vztah vůči konkrétní ženě, nýbrž vůči ostatním mužům/společnosti/prestiži.




Asi si říkáte, kde je těch 10% normálních=NEsadistických mužů?
(protože jsou v menšině, tak i posty o nich v tomto článku jsou zastoupeny úměrně malým počtem)

Zveřejněním Epsteinových spisů došlo k tomu, že většina lidstva nyní ví, že západní elity – vlastníci 90 % světových nadnárodních korporací – mučily a vraždily děti v průmyslovém měřítku. Udržovaly si také moc kombinací vydírání, uplácení a vražd.

Elita se nám snaží říci: „Dobrá, tak jsme zneužili svou moc, škoda, teď je čas jít dál.“

Přestože byli tito zločinci odhaleni jako masoví vrazi, jsou stále u moci v Izraeli. Vzhledem k tomu, že se na tom podílí většina západní elity, sami se zatknout nenechají. To znamená, že my všichni nyní máme legální povolení je „likvidovat“.

Podle zákona existuje něco takového jako zabití někoho jako forma legitimní sebeobrany. Epsteinovy dokumenty a důkazy předložené USA ruskou vládou atd. ukazují, že lidé jako Bill Gates a majitelé velkých farmaceutických společností se úmyslně pokusili zabít miliardy lidí pomocí biologických zbraní. Rovněž zavraždili nejméně 20 milionů lidí toxickými vakcínami. A nejen to, stále se nás snaží zabít. Protože armáda a policie odmítají tyto lidi zatknout, musíme jednat sami.

(zdroj)


No, když se podíváme na taktiku..:

1.) Nejdříve snížili mužům testosteron (aby nebojovali).

2.) Pak populaci "naočkovali" Epsteinovým DNA (=zvýšení sadismu)..

3.) Poté začali se zveřejňováním:

a) Hunter = nic se nestalo

b) Didi = k zatýkání nedošlo

c) Antony Weiner = nic

d) Až nakonec hrozné Epstein Files = očekáváte, že se něco stane?



(když se muži vyptávají žen, proč udělala/neudělala nějaké rozhodnutí, zatímco u mužů jim připadá normální,
že se svobodně rozhodují o svém životě, tak se jedná o další projev mírnějšího sadismu,
protože každý člověk ví nejlépe, co je pro něj/ni nejlepší)

Muži předpokládají, že jsou se ženami minimálně na stejné úrovni (příp. jsou jim nadřazení). Jenže, když muži i ženy vyrůstají v podobném bezproblémovém prostředí, přičemž nikoho neovlivňujete - a pak ženám ukážete porno zaměřené na muže (kteří k tomu byli donuceni přes peníze = přežití, tzn. jedná se o skryté "dobrovolné" znásilnění), většinu žen to přirozeně nevzruší (i když vědomě nemusí rozumět proč tomu tak je, mají přirozeně větší duchovní napojení, takže je sadismus nepřitahuje, ale spíš odpuzuje, a to jak skrytý tak očividný). I pokud by si myslely, že to ti muži dělají ze svobodné vůle (muži by o tom lhali a přetvařovali by se), jen 20% žen pravidelně (tzn. 1x měsíčně či více) sleduje porno. Oproti tomu, když mužům (ze stejného prostředí bez ovlivňování) ukážete porno zaměřené na "dobrovolné" znásilňování žen (donucených k tomu přes peníze = přežití), většinu mužů to přirozeně vzrušuje.. A kdyby o tom nevěděli, že by to ženy dobrovolně (když by měly dostatek peněz) nenatáčely, ale pornoherečky by se přetvařovaly, tak porno pravidelně (tzn. 1x měsíčně či více) sleduje min 80% mužů. U porovnání týdenního sledování porna (= min 1x za týden či víc) procento žen ještě o 50% kleslo (tzn. na 10%), zatímco u muži zůstávají na 60-80%. Takže ten rozdíl V SADISMU mezi muži a ženami je diametrální. Proto "ne nejsme stejní, ženy jsou (přirozeně) lepší" co se týká sklonů k sadismu (ačkoli i mezi ženami se najde zlo / špatný charakter, tak okolo 80% násilných kriminálních činů, jako je vražda, znásilnění, mučení apod je spácháno muži!).

Jelikož většina mužů v sobě ten (skrytý nebo více otevřený) sadismus obsahuje (a myslí si, že to, co mají v nitru, nikdo nevnímá..protože oni toho nejsou schopni ani u sebe ani u ostatních), tak je malá pravděpodobnost, že by menšina normálních mužů dala do vězení např. 70% všech mužů, což by přeplnilo věznice + zastavilo běh společnosti, která je na sadismu založená. Ale jelikož dochází ke zlepšování v čase (u dobrých lidí), jako např. silnější odolnost vůči manipulacím (proto muže přitahují mladé nezkušené ženy**, ačkoli si vědomě myslí, že to je z jiných důvodů), tak to budou hlavně ženy, kdo pomůže svět osvobodit od sadismu (byť "pouze" neútočným nepodporováním pedofilie..).
Od mužů nic moc neočekávám, ale nestěžuji si, pokud vykonají spravedlnost (alespoň pro ty nejhorší násilníky).
** Předpokládala jsem, že jelikož se lidé učí kolektivně rychleji a v čase se to zlepšuje, tak stále více mladých žen bude stále odolnější vůči manipulaci a vykořisťování, což způsobí, že muži budou přitahováni ke stále mladším ženám (protože oni si vybírají nejsnazší oběť..na individualitě jim skoro nezáleží). A to se potvrdilo (viz nárůst pedofilie "nikdo neví proč"). Dále muži nechtějí, aby žena věděla, jací doopravdy jsou uvnitř, i proto chtějí co nejmladší/nezkušené, které je neprokouknou.. Muži si myslí, že když žena získá trauma zkušenosti, tak zahořkne, což někdy tak může být, ale muži dost projektují, takže to oni zahořknou z lehčích vztahových situací mnohem více než ženy z většího traumatu. Muži odmítají "zahořklé" ženy, jenže ve skutečnosti je odmítají kvůli tomu, že už se naučily, jak sebou nenechat manipulovat. Můžu všechna svá tvrzení dokázat na mnoha materiálech, ale to jenom kdyby měl někdo zájem o delší debatu (=když by měl muž/žena zájem na základě faktů "prohrát" v diskuzi a poprvé za celý svůj život nahlédnout do svého nic moc charakteru). O což téměř nikdo, kdo má špatný charakter, zájem nemá, protože takový muž by získal výsledek: "hanba+NOsex". Přesto, někdy někde "něco" nějak všechny lidi k základní sebereflexi přiměje, protože to je obecná spravedlnost. Ale může to být až za dlouho, mně to nevadí, protože pouze popisuju pravdu (bez emocí, že bych z toho měla radost nebo mi to vadilo nebo bych se chtěla povyšovat = bez jakéhokoliv svého záměru).
Ženy mají radost z toho, že si muž vybral zrovna je, ale kdyby se mužům koukly do hlavy, tak by zjistily, že muž chtěl co nejhloupější, naivní, poddajnou ženu (která s ním bude i kdyby jí ubližoval). Vybírá si nejvhodnější oběť, ze které bude moci získávat energii. Takže to je vlastně naopak, že ženy, které byly vybrány, to ztrapňuje (než že by to bylo radostné). Taky jsem měla radost do té doby, než jsem telepaticky nahlédla do mužovy mysli, JAK se rozhoduje (některému muži to bylo jedno, s jakou ženou bude, hlavně když splňuje určité základní parametry / jiný hledal co nejslabší oběť, ale v obou těchto možnostech mě radost přešla..). Takže nepíšu ze závisti vůči ostatním ženám, nýbrž popisuji svoje minulé zkušenosti z muži (=ženy mě romanticky nezajímají, tak proč bych nad nimi uvažovala).


Proč jsou ženy objektivně lepší co se týče lidskosti než muži?
Když je žena mladá, tak se o něco víc řídí společností (ale i přesto jsou muži submisivnější než ženy, a to i vůči vlivu / podřizování se společnosti)....

....Ale rozdíl je v tom, že ženy si volí zkušenostmi nabývat víc a víc individuality, zatímco muži "jdou opačně": nevinní mladí muži jsou nejvíc sami sebou = individualita, ale na základě zkušeností si vybírají brát ženy jako objekty, nezabývat se individualitou (u sebe ani u ostatních), nýbrž rolí, stávat se "mužským kolektivním vědomím" (=držet spolu s ostatními muži, i kdyby měl zakrýt jejich nemorální činy). Muži se zaměřují na opakující se společné vzorce, např. "jaké chování předvést, aby přiměli ženy k sexu" (=je to predátorsky zaměřená mysl). Takže když ženy (+ všichni normální lidé: děti) reagují odmítavě na takovéto zcestné uvažování, o to víc muži "racionalizují", aby se vyhnuli špatným pocitům (z odmítnutí). Tím se kruh uzavřel a destruktivní mužská spirála směřuje ke smrti. Často pak projektují svoje chyby do okolí, tudíž si ospravedlní i špatné chování vůči ostatním (protože ženy údajně preferují "bad boye"). Pravda je taková, že většina mužů podvědomě souhlasí s tím, aby proti ženám bojovali o peníze/přežití (=s kapitalismem), protože silnější muž takto skrytě nutí slabší ženu do sexu. A když je žena v módu boje o přežití, tak se sice s nikým nerozmnožuje, ale může pro peníze/přežití/ochranu krátkodobě zvolit toho "nejsilnějšího", i kdyby byl zlý. Muži nejsou schopni zamyšlení (nad příčinami) ani sebereflexe, takže žádného samostatným uvažováním doposud nenapadlo, že by příčinou mohlo být toto (z čehož vyplývá, že když odstraní příčinu, zmizí i tento typ ženských preferencí..což ale muži nechtějí, protože sadistovi je jedno, proč s ním oběť je..jestli se bojí o přežití nebo ne..hlavně, že dosáhl svého: sexu/předání genů potomkům).
Když nějaký muž vyhodnotí, že ženy nejsou dostatečně submisivní a/nebo ho moc nechtějí a/nebo je pro něj příliš obtížné získat ženu (=nevyplatí se mu investovat do vztahů), může trochu zahořknout a "na just" se ženám vyhýbat (zůstat single), aby jim to trochu ublížilo (že TO ON nemá zájem). Mužům tato jejich volba připadá normální (svobodná volba vůči špatné nabídce trhu: celý trh odmítnout/opustit). Jakmile to samé ale udělá žena/ženy, že díky špatným zkušenostem, kdy je muži využili na jednorázový sex a pak odkopli, se stáhnou do single života, aby to mužům trochu ublížilo, protože trochu zahořkly => tak toto už mužům připadá jako zlo, a že si to ženy "nemohou vůči nim dovolit" (přitom ženy také jenom reagují na trh..=na špatnou mužskou nabídku -> že tedy raději nechtějí nic). Jedná se o to stejné, přičemž muži U SEBE vnímají oprávněnost, zatímco u žen to samé chování (se stejnou motivací i příčinou) vnímají špatně a/nebo nechápou (kde je příčina).. Z toho vyplývá, že muži nemají tolik empatie jako ženy. Což je běžně známý fakt, jenže to, co jsem popsala, vykazuje obrovský rozdíl, o čemž skoro nikdo netuší (většina lidí předpokládá, že muži i ženy jsou v HŘÍCHU / SADISMU na podobné úrovni, a že muži mají jen o něco méně empatie než ženy). Zatímco realita je taková, že ženy nepotřebují hrozbu vězení ani desatero (=nepotřebují vnější vedení k tomu), aby přirozeně vnímaly, že vraždit/ubližovat někomu je špatné.

Na závěr popíšu to, že já dávám všem svobodnou volbu, a pak jen KONSTATUJI, co si zvolili. Tzn. když by si většina mužů vybrala NEsadismus, nepopisovala bych je jako sadisty. Není to můj záměr ani touha, aby takoví byli (můj záměr je nechat svobodu, aby si BEZ OVLIVŇOVÁNÍ vybírali svůj vnitřek / svoje "já"). To, že je pak bez obalu popíšu neznamená, že mám nějaké skryté záměry nebo s jejich volbou souhlasím. Přesto, když se někdo změní až po mé zpětné vazbě, není to tak dobré, jako kdyby svou inteligencí prohlédl špatné vlivy ve společnosti, kterými by se nenechal strhnout (vnitřní síla + inteligence). Když jsem si to byla schopná uvědomovat (já sama od sebe), proč by nemohli muži? Je fakt, že když muž bojuje např. ve válce, tak musí mít dobré vztahy s ostatními muži ("zapadnout") kvůli přežití. Což znamená, že pro jeho přežití jsou nejdůležitější muži (a ne ženy, které nikomu neubližují ani by pro něj nebyly fyzickou hrozbou). Pro ženu jsou hrozbou i pomocí v přežívání také především muži. Všichni fungují na jednoduchém pudu přežívání, takže muži moc neřeší vztah se ženou, když se v otázkách přežití musí zaměřovat na muže. Jelikož muži zadržují prostředky pro přežití, takže žena v domácnosti je finančně závislá na svém muži, kvůli svému přežití se zaměřuje na vzájemný vztah.. =Všechno je to falešné a společnost je ovládaná sadistickými principy. Lidé se už dávno (v dětství / rané dospělosti) rozhodli, že se podřídí (pro přežití) cizí vůli (škola, zaměstnání).. Proto je to už dávno dané (jak to bude se zatýkáním). Většina mužů vybudovala společnost díky energii získané ponižováním žen a dětí (a/nebo špatným chováním k nim). To je sadismus, takže by měli zatknout i sami sebe.

Jenže existuje i zajímavá motivace lehce sadistických mužů k zatýkání těch více sadistických, a to, že si v boji proti mnohem horšímu zlu mohou naplnit svůj sadismus.


Dokonce i muži (=ke konci videa) raději volí medvěda..







.................