Domů > vzdělávání > psychologie
.....

PEDOPHILIA


V liberální třídě o 30ti žácích bylo 5 z nich minimálně jednou (ale možná i vícekrát..) sexuálně obtěžováno (=osahávání) a/nebo přímo znásilněno alespoň jedním učitelem, příp. jiným zaměstnancem školy:


Lidé mají tendenci si myslet "je to buď a nebo" (buď jsou republikáni svatí a liberálové ti zlí) nebo naopak, pokud mnoho USA pravičáků znásilnilo děti, tak USA levice "musí" být ta "dobrá strana".

Jenže..může to být OBOJÍ => pedofilní pravice "vs." pedofilní levice..

TODAY'S GOP:
Pedophiles accusing libs of "grooming children."
Closeted gays and crossdressers demonizing LGBTQ's.
Traitors obsessed with "patriotism" and the American
Flag. Bible thumpers who worship the Orange Anti
Christ. "Pro-Lifers" who are literally a death cult.
Election… https://t.co/gNt7geSo8R

— Michelle (@Michell33650674) June 7, 2026

Proč lidi sklouzávají k úsudkům "když tato strana provozuje pedofilii, tak ta druhá strana musí být DOBRÁ"?
Protože by si jinak uvědomili, že žádná dobrá strana neexistuje (jsou jen dvě zlé strany)..
(a to je pesimistické zjištění)


.................