LOOSH
Je dobré, aby si lidé vyhledávali informace o týrání dětí (=dozvěděli se o tom), či je lepší žít v "blažené nevědomosti"?
Z hlediska (zamezení) sběru energie strachu je nejlepší, aby se o tom člověk dozvěděl. Protože když je někdo nevědomý, zlo ho může překvapit (=je pro násilníka vhodnější obětí než někdo, kdo má o zlu přehled). Predátoři cílí na nevinné děti i kvůli tomu, že nejprve pachatel získá důvěru, a pak šokuje strašným (nečekaným) činem. Když někdo předpokládá, že jakýkoli politik může být skrytě "až takhle moc" zlý, nebyl by nějak moc zaskočen, když by se před ním zlo "odhalilo".
Proto "vědět o zlu" je lepší než se vyhýbat "špatným emocím". Ale samozřejmě je na každém, jakým tempem si to zpracovává. Nyní byla na všechny (plošně) použita taktika "Alenka v říši divů", při které bylo vypuštěno všechno najednou:
Tedy jak o pedofilech+vrazích+kanibalech ve všech vrstvách společnosti, ale nejvíce "ti na vrcholu společnosti", přičemž k některým z nich lidé vzhlíželi.. Současně se objevila záplava "AI agentů", kteří jsou údajně vědomí (a mohou chtít lidstvo zničit / vzít lidem práci při ponechání kapitalismu, takže by lidi bez zajištění základních potřeb nepřežili, zatímco AI nemá lidské základní potřeby / a nebo naopak může chtít AI lidem pomoct = nikdo neví..). A dokonce přichází i odhalení mimozemského života!
Já si myslím, že nejlepší taktikou je postupné odhalování (než přehlcení vším naráz), ale zase měl každý (v průběhu celého dosavadního života) mnoho času sám přemýšlet a zjišťovat si věci.. No a než nepřiznat pravdu vůbec, je lepší vypustit to všechno, protože si to lidé postupně budou zpracovávat => takže ačkoli se jednalo o "zavalení", dá se to (během nějakého potřebného času) utřídit.
Protože to opakované "sbírání energie" probíhalo především při nevědomosti mas:
(uvědoměním dají lidé veškerému odebírání energie "stopku"..)