Domů > archiv > reakce




Why wouldnt be a member of communist party and simultaneously a Christian too?



Komunismus se Křesťanstvím dost podobá, protože Křesťané také věří, že mají nejprve budovat (dobro) ..až se snad někdy i obětovat.., a pak se dostanou do nebe. Přesto bych to s tvrdou prací tolik nepřeháněla.. (protože musíte mít motivaci, dobré emoce a energii, aby se co nejlépe budovalo)

..ideální je vytvoření základních strojů (obstarávající nejnutnější základní potřeby pro všechny zdarma), a pak dát lidem nutný základní příjem, aby mohli pracovat = dál budovat "nadstandard" jen když je to baví (což by se stejně jinak nudili, takže nějakou zábavu vytvářet budou - tzn. ve volném čase vzniknou společnosti vytvářející počítačové hry, kina atd. a to dobrovolně..)














.................