Domů > archiv > reakce


Muslimové jsou samozřejmě mnohem lepší než západní kanibalští pedofilové znásilňující děti k smrti.
Také v mnoha muslimských zemích znásilnění ani pedofilii netolerují (a naopak toto trestají smrtí pro daného pachatele).


Ale je nespravedlivé, že se svět zaměřuje jenom na západní pedofily, přičemž když to má nějaká "kultura" jako součást svého náboženství
(kdy si 50ti letý muž "koupí" 8mi letou "manželku"..), tak to je v rámci trestných činů PŘEHLÍŽENO:

An innocent girl cries as she's handed over to an old man to be forced into marriage.
They put her on a donkey like she's merchandise.

Každý člověk, který si PŘEJE / CHCE mít víc (romantických/sexuálních) partnerů (než 1), má špatný charakter.
Někomu to "nařizuje" nějaké polygamní náboženství, přičemž on sám to ale nechce (=tak by měl/a z takového náboženství vystoupit, pokud to jde..). Ale muslimové tímto vázaní nejsou, protože kdo z nich chce, může mít manželku "jen" jednu. Pouze mužskou polygamii společnost umožňuje / je k tomu vstřícná, a tak se může odhalit i charakter zbabělců (kteří by to v jiné společnosti tajili). Protože i v západních společnostech je mnoho mužů, kteří tajně touží mít více žen (a např. skrytě podvádějí manželku), akorátže si to nemohou společensky dovolit otevřeně provozovat. Takže ano, polygamních mužů = mužů se špatným charakterem existuje všude po světě napříč společnostmi dost, jen tam, kde je polygamie podporována, je to otevřeně vidět..

Proto netvrdím, že JEN ti muslimové, kteří jsou polygamní, mají špatný charakter (jelikož na některých místech západní společnosti se může vyskytovat mužů se špatným charakterem ještě víc..akorátže se přetvařují, aby zapadli do monogamní společnosti). Podle mě "polygamní člověk" ani neexistuje, existuje pouze "člověk se špatným charakterem" (=nikdo není "polygamní", protože všichni lidé byli stvořeni jako monogamní). Někteří muži potlačují svoje dobré monogamní já, aby zapadli do polygamní společnosti (a to i na západě "machrují" tím, že si např. "mohou dovolit" mít vícero milenek). Protože mnozí muži udělali ze zla ctnost = něco, co by jim měli ostatní muži závidět a co by měli obdivovat. A tak si pak sami o sobě myslí, že jejich "přirozenost" je polygamní, což není pravda.

Dalším vážným důvodem je to, že muži jsou snáze ovlivnitelní společenskými normami (než ženy), jsou více submisivní, a dále má většina mužů přirozeně horší charakter než většina žen (protože ženy jsou přirozeně více ve spojení se svým nitrem). Jenže, toto všechno muži "musí" tajit, kvůli tomu, že ženy většinově chtějí muže, který je LEPŠÍ než ony samy (ke kterému mohou vzhlížet). Tedy by téměř žádný muž nenašel žádnou partnerku (za celý život),
když má většina žen lepší charakter než většina mužů:
Představte si, že se zeptáte jednotlivých žen i mužů o samotě (kdy musí přiznat pravdu), jestli by si vybrali "dát" svému partnerovi/partnerce (samozřejmě opačného pohlaví) věrnost, a nebo by sobecky upřednostnili sebe tak, že by chtěli mít vícero partnerů (opačného pohlaví), ale zároveň by si přáli, aby jim jejich partneři/partnerky byli věrní/věrné? Většina žen má dobrý charakter, protože přirozeně touží dát někomu, koho milují, věrnost. Zatímco většina mužů chce toho, koho "milují" ponížit
(=dávají něco horšího než co chtějí přijímat..). To není ani láska ani vztah, jen nevýhodný obchod (pro jejich protějšek / protějšky).
Proto má většina žen (přirozeně) docela dobrý charakter, zatímco většina mužů má horší charakter než ženy..
Jelikož ženy přitahuje "stejná či vyšší úroveň", většina žen by přirozeně odmítla většinu mužů a nerodily by se žádné děti.

Některé ženy si však přejí, aby měl jejich manžel více žen, a to když ji nepřitahuje (=nechce s ním spát), ale musí s ním zůstat (nemůže se rozvést) - pak je pro ženu lepší, aby měl (špatný/nevhodný) muž co nejvíce žen, protože ji nebude tak často "otravovat se sexem" (=znásilňovat). Takže já nejsem úplně proti polygamii, když to je v některých případech pro ženy lepší (=pokud nejsou k manželovi přitahovány, ale zároveň ho potřebují pro přežití, jelikož muži vzali ženám peníze a práva,
aby na nich byly závislé a oni je donutili s nimi být/k sexu).

Proč se některé ženy musejí zahalovat? Muži si (vědomě či nevědomky) vybrali, že budou ženy oceňovat JENOM na základě vzhledu. Jelikož je toto opět známka špatného charakteru, tak to, co si někdo zvolí ze špatného charakteru, ho pak "vytrestá" (např. ovládne). V tomto případě takové muže touha pramenící ze vzhledu ovládá
=> žena má svým vzhledem moc nad muži s tímto typem špatného charakteru. A proto nakázali ženám, aby se zahalily (tím se příčina problému však nevyřešila,
protože problém začal tím, že muži si NEDOKÁZALI zamilovat vnitřek ženy a u žen vnímají pouze vnějšek)..

Takže celé jejich "náboženství" je řízeno sadistickou sexuální energií, ve které jde mužům o své vlastní uspokojení bez ohledu na ostatní
= nejsou schopni cítit spojení, jinak by jim sex se ženou, která u toho trpí, nepřinesl potěšení.

1

1

Kromě toho muslimové vyvražďují křesťany (i všechny další ne-muslimy) a jejich muži ve vojenském věku přicházejí jakože "migranti" do EU,
aby znásilňovali mladé bílé dívky.. (např. "grooming gangs")

A v některých případech si za to můžou (některé STÁTY) i samy..
(kvůli "woke" obyvatelům + hlavně vlády "vítající" muslimské migranty, kteří se skládají pouze z mužů ve vojenském věku..)







.................