Moje nejoblíbenější kniha, která má 3 díly (první dva díly beru jako příjemnou fantazii, ale !!ve třetím díle už se bohužel objevují manipulace..).
Mladý Jihoameričan Pedrito sedí jednoho letního večera u moře na skále a vidí přistávat UFO. Z lodi vystoupí bělovlasý kluk přibližně stejného věku.
Mezi chlapci se rozvine přátelství a mimozemšťan Ami pozve Pedrita na vesmírný výlet ve své lodi. Pedro zažije nevídaná dobrodružství - poznává různé bytosti a civilizace,
které plně a radostně vnímají každý okamžik života a řídí se zákonem bezpodmínečné lásky.