Liberální feministky odmítnou věrného muže, který by je chtěl zabezpečovat, kvůli kariéře. Normální ženy se rozvedou, pokud manžel začne být nevěrný (ale risknou mu věřit). Někteří muži označují i ženy, které chtějí věrného manžela s dobrým charakterem, který do manželky bude zamilovaný, jako feministky - ale podle Bible je přípustné, aby se podváděný partner (=toto platí pro obě pohlaví) rozvedl/a (a našel/a si věrného partnera/ku), takže toto feminismus není. No a pak máme ženy, které umí muže dobře prověřovat a/nebo dobrého muže nikdy nepotkaly, a tyto jsou taktéž označovány za feministky neprávem. Žena se má vdát jen pokud najde muže s dobrým charakterem, kterému věří, že jí bude věrný. Tato takového měla (když toho teď lituje), ale zkazila to tím, že dala přednost společnosti před vztahem. Kolik dnešních mužů dává denně přednost společenským normám (nevěry, porna a "lust" po cizích ženách) před potenciální partnerkou? Tito jsou, stejně jako tato feministka, vyřazeni z normálních vztahů, protože se nedá věřit lidem (obecně, bez ohledu na jejich pohlaví), kteří dávají předost společenským normám / normám svých kamarádů/party před manželem/manželkou. Mnoho "běžných" mužů (kteří paradoxně odsuzují feminismus) je na stejné úrovni s liberálními feministkami, ale chtějí "dvojí metr" (ženy si podléhat zvrácené společnosti na úkor manžela dovolit nemohou, zatímco muži smějí flirtovat s kdekým apod.). Podle mě je dobré odsoudit (=vyřadit z výběru) lidi OBOU pohlaví, kteří podléhají špatným společenským normám na úkor manžela/manželky.. (ne jenom liberální feministky, ale i "macho" misoginistické muže, protože se jedná o jednu a tu samou zvrácenou energii působící v různých lidech = projevující se trochu odlišnými způsoby)
Ženy si nevybírají feminismus, ony MUSÍ pracovat, protože muži jsou vzhledově+věkově zaměření..