"Pick up your cross (daily)." podle mě znamená procítění špatných emocí (namísto utíkání před nimi / vyhýbání se jim).
Takže jak jsem psala, že konstruktivní myšlení (zákon přitažlivosti/vibrací apod.) je součástí Bible, ale že se to nemá přehánět => tak zároveň je také součástí Bible to, že nemáme potlačovat/vyhýbat se špatným emocím = nemáme upadat do extrému "sluníčkářství"
(či předstírat, že se máme dobře, když tomu tak není).