(rozdíl mezi) HŘÍCHEM / PŘESTOUPENÍM / PERVERZÍ vs. SHAPESHIFTING, ALIENS, TRANSHUMANISM
Kdysi jsem se v jeden okamžik dostala k nějakým znalostem, ve kterých bylo uvedeno, že i lidé se mohou "shapeshiftovat" (když se to záměrně naučí). Pokud je někdo reptilián, bez reinkarnace se nemůže stát člověkem. Ale když nějaký člověk hřeší, a začnou mu problikávat reptiliánské zorničky, ještě se může změnit zpátky jen na lidské DNA.
Po čase jsem narazila na jednu youtuberku, která ve videu představovala svoje osobnosti (krátký dotazník), přičemž jedna její osobnost fyzicky změnila její vzhled (pořád byla člověkem, ale trošku jiného vzhledu než když měla front jiné osobnosti, které její normální vzhled neměnily). Youtuberky s DID se často pro různé osobnosti nějak stylizují (odlišný make-up a oblečení), ale tato změna vzhledu byla právě v něčem jiném, co nemohlo být zvnějšku upraveno. Napadlo mě, že asi používá AI, ale nedávalo to moc smysl (proč by to použila jen u jedné z osobností), ale hlavně to na AI úpravu vůbec nevypadalo a vyvolávalo to pocit derealizace..