Udělám tu "těžkou" část - přemýšlení:
(=aneb rozebereme si a odhalíme "nejvyšší" manipulaci)
V 1. X postu tohoto článku se dozvídáme, že Trumpův obdivovatel (trochu slavný = možná Trumpův známý?) vytvořil AI obrázek Trumpa (oblečeného jako "magician"..) léčícího (pravděpodobně) zraněného vojáka (který TROŠKU připomíná Epsteina..) z jím vyvolané války, přičemž ho zpovzdálí sledují padlí vojáci jako andělé, kteří se vznášejí nad sochou svobody (=která ale představuje Lucifera..jenže tam prostě mohl dát nějaké symboly Ameriky). Údajně toto tedy vytvořil nezáměrnou (velikonoční) inspirací..
Trumpův tým tedy "náhodně" vytvořený obrázek převzal a místo prostředního vojáka-anděla předělal jakousi démonickou bytost, a pak to přepostnul. Na otázku, jestli se Trump chtěl ZROVNA V TÉTO DOBĚ vydávat za Ježíše, sám Trump odpověděl, že ne (=načasování bylo náhodné) a že to má být DOKTOR. Ve 2. X postu tohoto článku tedy někdo dohledal, že socha na Trumpově nově postavené bráně představuje symbol medicíny + anděla léčení, jako mýtický Fénix (=což je symbol znovuzrození po smrti, jako Ježíš..) ohlašuje NOVOU ÉRU HARMONIE A MÍRU (=Antikrist!! toto se přesně píše v Biblickém revelation). Takže Trump se vlastně přiznal / poukázal na to, že si vybral zrovna tento (antikristovský..) symbol na jím nově postavený objekt. Jenže, jeho socha nevypadá úplně shodně s tou přidělanou démonickou bytostí v pozadí AI obrázku/postu.. (liší se počet trnů na hlavě i postavení křídel)
Proto se ve 3. X postu tohoto článku dozvídáme, že úplně přesně byl ten démon zkopírovaný z obalu knihy, která je o muži, jež se vydal do Tel Avivu, aby následoval Ježíšovu cestu a zničil moderní uctívače Baala (přičemž ta démonická bytost na obrázku představuje přímo Baala). Z tohoto vyplývá, že Trump zkopíroval "náhodně" vytvořený AI obrázek, ve kterém léčí (podobně, jako Ježíš) a to zrovna o Velikonocích, a přidal do pozadí obrázek Baala zrovna z této knihy. Tzn. on tam záměrně (přesně v den Velikonoc) dodal obrázek Baala z knihy, která je o muži, který jde JEŽÍŠOVOU cestou, ale tvrdí, že toto všechno jsou shody okolností (a že on sebe vůbec nevztahoval k Ježíši nýbrž k doktorovi)..
Někdo si možná řekne: "To je super, Trump se nám tajně snaží sdělit, že jde po uctívačích Baala v Izraeli!". Jenže, když by byl AI obrázek náhodně vytvořený, musel by (ten podporovatel Trumpa) do promptu zadat něco jako "Trump léčící / křísící z mrtvých zraněného (který se "mimochodem" trochu podobá Epsteinovi) oblečený jako Mág z Tarotových karet..". O tom je 6. X post tohoto článku, ve kterém Maria Abramovic V MINULOSTI přirovnala Trumpa k mágovi, který vytváří chaos, aby mohl nastoupit NWO..
= Takže to vypadá, že Trumpův fanoušek, který obrázek vytvořil, je součástí (satanského) kultu, protože NA VELIKONOCE přirovnal Trumpa k Ježíši, který v mágovském obleku křísí z mrtvých Epsteina.. Pořád by v tom Trump mohl být nevinně, protože on sice přidal Baala, ale z knihy, která je o ničení Baalova kultu. Myslíte si, že byl Trump s následovníkem kultu domluven a nebo mu AI obrázek (o něm samém) doporučil chytrý algoritmus, takže tam Trump přidal skryté poselství, že zničí on je?
Snažila jsem se "odhadnout", jestli existuje šance, že by byl Trump dobrý, ale jen lákal satanovy uctívače do pasti..:
Když se podíváte na poslední video v článku o Baalovi, tak kromě složitějších úvah, když to zjednoduším do primitivnosti, ty (opakující se) hlavy představují MASKU Trumpa = že ho někdo jenom hraje.. (Central Casting) Taky by to mohlo představovat oběť Trumpa (=podobně, jako Ježíš..se obětoval). No ale v předposledním videu (v tom stejném článku o Baalovi) se dozvídáme, že Trump je pravděpodobně jeden z padlých andělů, kterému byla svěřena na starost část Země, aby ji spravoval (a on místo toho toužil po ženách = zneužívání..).
Jaké z toho plynou závěry? Trump pravděpodobně vypadá ošklivě jako padlý anděl, a tak nosí masku (shapeshifting). Žije dlouho (protože předtím byl Elvisem) a ve svých AI postech se vydává za Papeže, Boha a Ježíše (=mocking blasphemy) / postuje o zmrtvýchvstání jeho kamaráda Epsteina (podobně jako Antikrist..). Dále se v tom samém článku o Baalovi dozvídáme, že Trump staví Ballroom a svědectví (jeho oběti) určilo, že uctívá Baala a/nebo Apolla (=je dost možné, že ten samý démon se vydával za různá nižší "božstva", takže se jedná o jednu bytost pod různými jmény). Jelikož jméno "Baal" se používá i k označení jakéhokoliv démona (vč. padlých andělů?) mužského rodu, tak v přeneseném slova smyslu může být i Trump takto označen. Pokud ale pod pojmem Baal vnímáme jméno jen jedné bytosti (a nikoliv obecné označení mužských démonů), pak si nemyslím, že by Trump byl Baal (pokud by však oba byli součástí nesvaté trojice, jakoby v jednotě by tvořili jeden celek). A to proto, že Baal se projevuje určitým způsobem (jeho taktika je připisovat si Boží zásluhy = předstíráním krást jeho identitu), přičemž Trump spíš vyvolává chaos a snaží se zesměšňovat Boha (než že by se za něj opravdově vydával => vydává se za Ježíše atd. aby zesměšňoval, nikoliv protože by chtěl převzít jeho identitu -> i když to, aby k němu lidé vzhlíželi že je Bůh, by se mu určitě líbilo, jenže pod SVOU identitou = narcismus). Tedy Baal je principiálně blíže Azazelovi, zatímco Trump se chová spíše jako Antikrist.
Trump staví sochu Lucifera/Apolla a sám na to ještě poukázal (protože si toho lidé asi moc nevšímali). Apollo/Baal je (nepřímo) součástí nesvaté trojice. Trump se sice chová jako Antikrist, ale tím má být (údajně - podle nějakého Amerického seriálu?..) jeho syn, kterého by vytvořil se Satanem?
Tady už teorie zabíhají do divností, takže to zakončím tím, že 8. X post tohoto článku (přičemž zrovna 8 je číslem následku/karmy) tvrdí, že jako NÁSLEDEK západního zla přijdou vojáci z východu, přičemž ale i východ je (částečně) pod špatným vlivem (=celá planeta je pod Satanovým vlivem?). Samozřejmě, článek o Baalovi obsahuje MNOHO detailů a "hint" věcí, které si můžete spojit, v tomto textu to maximálně zestručňuji a zjednodušuji.
PS. Já vím, že by si mnozí řekli:
Ježiš, vždyť on vydal prohlášení, že "je zobrazen jako doktor, PROTOŽE má rád Červený Kříž....", tzn. přišel čas tuto zlou organizaci odhalit!
Ale vskutku to je tak jednoduché? Že dobrý Trump odhaluje obchodování s lidmi tím, že zločince ukazuje na světlo / a nebo na zločince poukazuje proto, že je toho součástí (+plní plán..)?
Myslím, že v Bibli bylo něco o tom, že Antikrist přijde do 3. chrámu v Jeruzalémě, kde ukončí ohavné oběti (=lidské?), a proto ho bude mnoho lidí obdivovat. Pak SE tam prohlásí (=pod svojí identitou) za Boha, načež na to místo z nebe sestoupí Ježíš a přemůže ho.
Nebuďte blbí, pod místem bývalého 2. chrámu v Jeruzalémě je pod zemí (v Chrámové hoře) celou dobu vybudovaný (3.?) "chrám", kde se konají lidské oběti, což někdo snad doopravdy zastaví..a jestliže by pak (přímo) tam sám sebe prohlásil za Boha (což Trump už nyní vcelku běžně dělá..), "stane se" Antikristem.
USA je jako Babylon, takže Trump si staví mnohé okultní stavby (vč. "chrámu" pro Baala?) ve svojí blízkosti (=v Americe). Takže, když Donald Trump sám sebe postuje v AI obrázku za Ježíše s postavou Baala v pozadí -> z knihy o muži, který půjde Ježíšovou cestou do Izraele zastavit uctívače Baala (=skončit lidské oběti v Chrámové hoře), PŘESNĚ tím vyplňuje proroctví o Antikristu. Ještě navíc když ON SÁM zneužíval nezletilé oběti (="Man of Lawlessness") + se často rouhá: např. prohlašuje se za Boha / říká o sobě, že plní poslání vyvolat Armageddon atp.
Co si z toho můžeme odnést?
1.) Trump je zlý
2.) Trump (bez ostychu) lhal
3.) jedná s přesnou vypočítavostí, i když se tváří, že jedná chaoticky
4.) pravidelně ale zasévá chaos (u druhých, přičemž sám v chaosu není)
5.) Trump (minimálně..) představuje "spirit" Antikrista (a určitě narcismus)