Domů > názory


Earth’s magnetic field is generated by molten iron. The flow of this liquid iron can influence the location of the planet’s magnetic poles. While poles have drifted and even swapped places numerous times over the course of Earth’s long history, what’s different about this recent shift is how quickly it’s happening. From 1999 to 2005, Earth’s magnetic north pole went from shifting nine miles at most each year to as much as 37 miles in a year.

The blob of molten material beneath Canada split in two and the stronger one slowly shifted toward the blob beneath Siberia. This spurred the magnetic north pole to slip closer and closer to Siberia, where the magnetic intensity was stronger.
In 2017, the North Magnetic Pole fell within 240 miles of the geographic pole. The pole continues its march out of the Canadian Arctic toward Siberia at about 28 miles per year.

(zdroj)

A geomagnetic reversal is a change in the Earth's dipole magnetic field such that the positions of magnetic north and magnetic south are interchanged (not to be confused with geographic north and geographic south). The Earth's magnetic field has alternated between periods of normal polarity, in which the predominant direction of the field was the same as the present direction, and reverse polarity, in which it was the opposite.

Reversal occurrences appear to be statistically random. There have been at least 183 reversals over the last 83 million years (thus on average once every ~450,000 years). The latest, the Brunhes–Matuyama reversal, occurred 780,000 years ago with widely varying estimates of how quickly it happened.

Most estimates for the duration of a polarity transition are between 1,000 and 10,000 years, but some estimates are as quick as a human lifetime. During a transition, the magnetic field will not vanish completely, but many poles might form chaotically in different places during reversal, until it stabilizes again.

Shortly after the first geomagnetic polarity time scales were produced, scientists began exploring the possibility that reversals could be linked to extinction events. Many such arguments were based on an apparent periodicity in the rate of reversals, but more careful analyses show that the reversal record is not periodic. It may be that the ends of superchrons have caused vigorous convection leading to widespread volcanism, and that the subsequent airborne ash caused extinctions.

(zdroj)

Ohl. těchto metalických koulí skoro nic nevím - jedině jsem v jedné knize četla, že to jsou průzkumné kamery (asi zlých) mimozemských "hermafroditních OBRŮ" (které přenášejí / vysílají obraz na jejich loď). Jelikož jsou koule z videa údajně velmi staré a byly tu ponechány pro pozdější aktivaci při přepólování,
tak úplně netuším, k čemu by to mělo sloužit..
(V té knize bylo popsáno, že se ti "obři" mimozemšťané dívají pomocí těchto koulí v době katastrof, jak lidé na různých planetách trpí a/nebo umírají..
Jenže, jejich loď vždy byla popsána na orbitu dané planety = možná musí být v dosahu signálu? =>Pokud by sem stejně museli přijet,
tak proč by je tu nechávali..s automatickým naprogramováním)


Ale v té knize tito hermafroditní mimozemšťané vypouštějící malé koule ze své lodi občas i pomáhají:
"Z koule vystřelil modrý laserový paprsek nesnesitelné intenzity směrem k divokým zvířatům, která napadla provizorní/zranitelnou (=bez obranných zbraní/pistolí) lidskou osadu, která se vytvořila po nečekané/náhlé jaderné katastrofě, kterou si lidé bojující mezi sebou ve válce sami způsobili.
Tvorové zasažení paprskem byli okamžitě mrtvi, jeden po druhém padali, s úžasnou přesností a účinností. Proudy dýmu se valily ze spáleného masa zvířat, rozházených po zemi, kde se zmítali v poslední křeči.
Lidé jim (=těm jejich koulím, protože mimozemšťané zůstali skrytí ve své lodi = neukázali se) posléze děkovali za záchranu mnoha lidských životů."

+ někdy lidem (tajně) dodali jídlo: poblíž lidské osady vypustili zvířata vhodná k chovu=např. kráva na mléko či lovu=na maso, jindy
zasadili rostliny produkující jedlé plody (také tajně, v blízkosti lidské osady s přeživšími po katastrofě).

Taky se tam píše:
"Můžeme uvolnit astrální těla skupiny lidí, a když dám pokyn, spojí se telepaticky mezi sebou." = to je pravda,
protože se tento jev běžně nazývá "davová psychóza".
(PS. v knize se sice píše "můžeme uvolnit astrální těla JEDNOTLIVCŮ", ale jedná se o kapitolu, ve které popisují davovou halucinaci SKUPINY lidí, proto je to myšleno skupinově
a jedna vytržená věta z kontextu působí jinak=jako že třeba popisují telepatickou komuniaci mezi pár vzdálenými jednotlivci, ale o to se nejednalo, viz pokračování textu níže)

"No, když vytvoříme iluzi předmětů, měli byste být na to připraveni, vidět to, co chcete vidět. Například, pokud chceme, aby lidé viděli kosmickou loď na obloze,
je důležité, že ji uvidí aspoň jeden. Pokud by očekával, že uvidí slona, nikdy neuvidí loď. Proto je nutné správnými slovy a chytře řízenými podněty
sjednotit dav kolem vás, v očekávání vidět kosmickou loď, bílého slona, nebo Panenku Marii, to je typickým příklad tohoto jevu na Zemi."
=> to je víceméně lež
(=převážná část textu knihy jsou pouhé lži..) Jakože ano, aby člověk mohl něco vnímat, tak to musí být schopen svojí myslí pojmout
(tzn. nemůže to být úplně něco neznámého). Ale to, že budu někomu říkat, že má očekávat to či ono nezpůsobí, že se daná věc před ním objeví / zhmotní..
Pokud to tam (reálně) není, tak to nikdo neuvidí.
A co se týče vyvolání halucinací, tak ano, nejprv se musí říct, co by měl dotyčný člověk očekávat / chtít vidět, ale zároveň by museli nějakým zářením/vlnami
či drogami.. stimulovat mozek k vytvoření (vnímání) halucinace. A proč by to tito mimozemšťané vůbec dělali,
když jsou ÚDADJNĚ (=podle svého vlastního vyjádření) dobří?


..Na halucinaci si však nemůžete sáhnout ani nafilmovat na kameru:
Takže možná v minulosti různým skupinám lidí čas od času vyvolávali halucinace panny Marie objevující se na obloze,
avšak tato možnost pro ně od vynálezu telefonů, které umí fotit a nahrávat videa, skončila.


No a zhmotnění "UAPs" pomocí rituálu / odebírání energie = magie není halucinace (reálné zhmotnění není halucinací,
ale může to být buď něco jako magie a nebo narušení nehmotné sféry, která se musí "bránit", takže se na čas odhalí).

No a že tohle všechno je předpovězeno v Bibli před 2. příchodem či před koncem časů + Plejádské kontakty neustále postují o velkém "SHIFT"
(stejně jako video místo "pole shift" používá jenom zkrácený výraz "shift")
, "to bude asi jenom náhoda":

Co když se Sumerské tabulky ani Plejáďané s Biblí nevylučují, ale naopak všichni popisují různými slovy to samé?


Můj názor je, že kdyby měli lidé lepší charakter, tak by se fyzické katastrofy během přepólování mnohonásobně zmírnily (to už jsem tu někdy někde psala - bylo to možná 2 roky zpátky, ale lidé si od té doby charakter nezlepšili). Tedy někteří ho zlepšují, ale mnozí spíše zhoršují: tím mám na mysli to bezdůvodné násilí, které se stupňuje tak, jako mi bylo ukázáno (okolo roku 2010) ve varovných snech - viz 17.09.2025 (scrollujte dolů na uvedené datum).

Plejáďané vnímají "shift" jako událost s kořeny v duchovním světě (nikoliv jako fyzické katastrofy), s čímž zrovna souhlasím, protože se to dá odvodit od rozhodování (běžných) lidí.
Co se stane..
(Je možné, že Bible i Sumerské tabulky "počítaly" s tím, že si lidé charakter nezlepší, a tak proto rovnou popisují fyzické katastrofy. Protože se to vyplnilo, že ten, kdo měl špatný charakter, si ho nechtěl zlepšit ani při hrozící katastrofě. Takže to mohli odhadnout dopředu, že se většina takových lidí nijak k dobrému nezmění. Zatímco já jsem byla optimistická, že se lidé zázračně změní vlivem přicházejících energií nebo tak. Na charakteru reptiliánů + vážnějších hybridů by to nějak moc záviset němělo.. Ale kromě přepólování ještě zároveň dolehla větší temnota na všechny lidi - dle těch snů o stupňujícím se bezdůvodném násilí, kdy se lidé na ulicích začali vážně fyzicky napadat ve formě "pranku" - smáli se tomu, ale prank to nebyl. Oni v tom snu netvrdili, že se jedná o prank, ale občas to probíhalo ve formě/scénáři pranku - tento detail jsem tenkrát zapomněla uvést, když jsem o tom snu psala. Pomocí takových detailů poznám, když se něco předpovězeného začne dít. Protože jsem je neříkala, nemůže to nikdo odhadnout => naaranžovat, a tak až když je někde vidím, je mi jasné, že to není náhoda -> že se to všechno začíná odehrávat.)







.................