..jedná se o obecný deník, který neslouží pouze k zápiskům ohl. DID, nýbrž čehokoli..
19.06.2026
Sananda rozuzlení:
Dorothy Martinová aka. „Marian Keech“ byla Americká spiritualistka Nového Věku známá pro svou předpověď (na základě chanellingu mimozemšťanů z planety Clarion) katastrofické povodně a příchodu mimozemšťanů v roce 1954. Její malá skupina následovníků, neformálně známá jako Hledači, se stali předmětem studia sociální psychologie "Když proroctví selže" (1956), což přispělo k rozvoji teorie kognitivní disonance.
Dle chanellingu od mimozemšťana Sanandy (který prý byl v minulosti inkarnován na Zemi jako Ježíš) měla povodeň konce světa nastat 21.12.1954 a létající talíře měly přiletět zachránit pár vyvolených lidí (=tuto sektu) krátce před katastrofou, zatímco ostatní většina lidí na planetě Zemi by zahynula.. Nic se však nestalo (žádná katastrofa), což naopak u příznivců sekty jejich víru posilnilo!
Takže teorie o konci světa 21.12.2012 + Plejádský Ježíš Sananda jsou recyklací historické americké sekty..
Ikai byl inkarnován jako Biblický Jakob (tomu bych i celkem věřila, protože mají oba jednu shodnou vadu charakteru - tedy buď jsou tou samou osobou procházející reinkarnací NEBO jsou to dva rozdílní lidé, kteří jsou ale napojeni na stejné energetické pole, které obsahuje všechny lidi s tímto charakterovým typem). Ikai má (pravděpodobně) jenom jednu vadu v charakteru, což je vcelku dobré. Proto si o něm nemyslím, že by byl přímo Bůh (protože to by neměl žádnou chybu).
Součástí této teorie ale je, že jako Ježíš se inkarnoval Sananda, který běžně žije na Plejádách. Jak jsem už psala, když jsem žila na té planetě Plejádského typu (nevím přesně, na které z nich = jak se jmenovala..mohla to být nějaká vedlejší planeta), tak se tam o Ježíši vůbec nevědělo (ani že se někdo z vedlejšího souhvězdí šel inkarnovat na Zemi jako Ježíš nebo tak..). Což by mohlo znamenat, že z hlediska celkového Vesmíru to nebyla tak velká událost (že se někdo inkarnoval na méně vyspělou planetu, aby učil hříšnější lidi a posunul je směrem k dobru). A NEBO spíš Ježíš je prostě Bohem (neinkarnoval se z jiné planety). Tento Sananda Ježíše doopravdy připomíná (je mu v něčem podobný) = na rozdíl od Ikae nemůžu s jistotou určit, že se v jednom minulém životě nereinkarnoval na Zemi jako Ježíš. Ale myslím si, že spíš ne, protože vnímám trochu energetický rozdíl mezi nimi (ačkoliv tento se Ježíšovi už podobá - tím myslím "podobný typ", ale částečně se i liší). Asi to bude tím, že Sanandu jsem ve snu asi nikdy nepotkala, a tak nemůžu říct.. (=bez osobního kontaktu je těžké odhadovat vibrace z AI "fotky"..)
Dle Bible Ježíšův život V HMOTNÉM/FYZICKÉM TĚLE začal na Zemi (nikoliv na Plejádách..že by tam už předtím žil, reinkarnoval se sem, a pak se tam zase vrátil).
Podle Bible by také neměl odejít na Plejády (pokud jsem tu pasáž dobře pochopila..), ale do něčeho jako "JEMNOHMOTNÝ svět" (=něco jako astrální dimenze,
jenom mnohem "vyšší"). Ano, Plejády obsahují obyvatelné hvězdy, což je TAKÉ podobné.. Jenže, podle Bible se to mezi sebou asi liší?
(tady si nejsem jistá přesným výkladem nebeských Biblických pasáží)
No, každopádně Ježíš má nějakou konkrétní "energii/vibraci" (to je nepřesné pojmenování, ale snad víte, co tím přibližně myslím) když je mimo hmotu,
a nějak jinak vypadá (i trošku jinak "vyzařuje") když ho potkáte (inkarnovaného) ve fyzickém těle. Neberu to podle seriálu, ale setkala jsem se s Ním párkrát ve snu
(většinou v nehmotné podobě ve formě bílého světla s obrysem mužské postavy uvnitř), ale jednou i ve (snovém) fyzickém těle. Jeho fyzické tělo vypadalo podobně
jako obrázek výše = "podobný typ mužského vzhledu" (ostatní AI obrázky pod vyhledáváním "Elder Sananda" se s Ježíšovým vzhledem NESHODUJÍ, ale
pod lehce jinými frázemi jsem našla další podobné), jenže Ježíš má trochu jiné "vyzařování" (jak už jsem psala: "vyzařování z AI podobizny zjistit moc nejde..").
Nebudu psát, jak se to lišilo, aby si nějaký falzifikátor nemohl (vědomím) "upravovat" svojí frekvenci k napodobování Ježíše. Pokud si říkáte, že Ježíš byl přeci
"tmavého vzhledu", tak to je asi pravda, ale během "reinkarnace" se podoba změní směrem k "pravé podobě duše" (nebo jak to říct), takže při 1. inkarnaci na Zemi jsou (snad asi) VŠICHNI "o několik stupňů tmavší".. Alespoň co vím u sebe, ex tw i Ježíše tomu tak bylo (vzhled nikoho dalšího během reinkarnací na Zemi vs. "mimo" neznám). Při dalších reinkarnacích (sem či mimo Zemi) se vzhled víc a víc podobá "přirozenému vzhledu". Proto je pravda, že Ježíš byl vtělený (prvně) na Zemi "tmavší", ale pak
se mu vzhled trochu změnil (=světlejší středně hnědé vlasy jsem u něj vnímala v tom snu s hmotným tělem + nebyl to černoch ani už neměl nějak výrazně tmavou pleť). Takže jo, jeho přirozený tělesný vzhled se celkem podobal obrázku výše (ale nikoliv prvnímu z obrázků níže, tam jsou moc tmavé vlasy a další věci trochu nesedí).
Viděla jsem i blonďatý AI obrázek Sanandy, a ten neseděl (vzhledově) vůbec. Jelikož se jedná o AI obrázky, tak je vzhled i "vyzařování" přizpůsobené představám tvůrce (=obyčejného člověka ze Země), proto to beru s rezervou (a hned jsem tuto teorii nezavrhla, jelikož existuje velký prostor pro lidské omyly/zkreslení). Na druhou stranu, Ježíš mi nikdy ve snu neřekl "teď žiju na Plejádách pod jménem Sananda".. (ani jsme se o místě jeho pobývání ale nikdy nebavili)
Takže já překvapivě věřím tomu, že Ikai byl Jákob (nejsem si 100% jistá, ale spíše bych tomu věřila) - zatímco tomu, že Sananda byl Ježíšem NE (=spíše nevěřím).
Logicky to úplně nevylučuji proto, že podle Ikaie je Ježíš FYZICKY "mladší" (jako kdyby jeho fyzické tělo začalo na Zemi), což s Biblí souhlasí.
Proč věřím tomu, že Ikai byl Jakobem?
1.) Jakob měl jednu (vážnější) charakterovou vadu, a to, že se snažil získat prvorozenství svého bratra nejdříve pochybným obchodem a pak přímo podvodem
(=že se za něj vydával). Chtěl jakoby postoupit v žebříčku výš, a to samé dělá i Ikai když tvrdí, že byl Ježíšovým průvodcem (Ježíš se modlil k Bohu Otci),
takže Ikai se "vydává za něco víc"..podobně jako Jakob.
2.) Sám Ikai však tvrdí, že byl stvořený přímo Bohem v 1. stvoření (=kde lidé mají volbu stromu poznání mezi dobrem a zlem,
tzn. musí vědomě volit dobro, a také se za těch mnoho let od té doby zlepšil, tzn. vyvíjejí/učí se z chyb), a to s Biblí SOUHLASÍ.
3.) Sama jsem si kladla otázku, kam šli po smrti lidé z Bible, jejichž život proběhl před naším letopočtem - věřili v Boha, ale měli třeba nějakou tu vadu v charakteru
(přičemž bez oběti Ježíše ještě nebyly odpuštěny všechny hříchy a zvířecí oběti pokrýt vše nedokážou)?
No a pokračující vývoj na Plejádách by tomuto "dilematu" odpovídal.
Zároveň však téměř nevěřím tomu, že by Sananda byl Ježíš (a to se logicky jakoby vylučuje s tím, že věřím, že Ikai je Jakob - ale ještě hledám možné kombinace).
Např. pokud jsme v "Little Season" tak se Ježíš zanedlouho po zmrtvýchvstání vrátil žít po celých 1000 let na Zemi, až pak odešel na 250 let mimo hmotný svět
(tedy podle mě asi i mimo Plejády - ty sice nemusí být úplně hmotné - spíš asi "polohmotné", jenže se také do hmotného=stvořeného světa počítají).
SANANDA (Yeshua/Jesus) and IKAI (Jacob) See Us 💛🤍
We Are So Blessed To Be SEEN By Such Loving and Benevolent Souls Who Haved Watched Earth Lovingly For Millions Of Years In Anticipation Of the Upcoming SHIFT To the New Earth 🤍💛
🤍 IKAI 🤍 Elder IKAI is the Founder and Chief Commander of the Galactic Federation of LIGHT 🤍 He is the Pleiadian Elder of Taygeta and Was Created Directly By God/Source/ELAKO In the 1st Creation. His Mate is AYA, THE Goddess of Taygeta. IKAI Was the Guide to Yeshua/SANANDA… pic.twitter.com/ihA7l96sG3
Tady je vyobrazení Sanandy na Plejádách, který je Ježíšovi hodně podobný, ale stále se v něčem odlišuje,
=> asi jako Saint Germain vs. Jesus níže hned pod tím (jsou si podobní, ale liší se vyzařování):
Takže, když porovnáme Sanandu se Saint Germainem:
Vidíme, že oba mají velké Plejádské modré oči a vypadají skoro stejně.
=> Saint Germain se Ježíšovi také podobá, proč?
Protože (údajně) je Saint Germain reinkarnovaný Josef z Bible!
(přímo Ježíšův..NEVLASTNÍ..i když si jsou dost podobní..fyzický otec)
Jak vidíte z úvodního obrázku videa níže, ve zlatorůžovém obleku je zobrazen jeho přirozený vzhled duše, zatímco při inkarnaci (viz AI náčrt s dítětem) to byl pořád on
= je si podobný, ale "tmavší" -> zatímco po reinkarnaci se zase navrátil k původnímu/přirozenému vzhledu:
(můj závěr je, že Elder Sananda je Saint Germain/Josef, ale není mi jasné, proč by to neřekl hned a místo toho by se vydával za Ježíše..)
Sananda dokonce ani není jméno, ale duchovní status (kterým se mohou označovat všechny hodně "vyspělé" bytosti):
Sananda represents a group of ascended beings who carry the Christ template across dimensions, lifetimes, and civilizations.
No a já si právě myslím, že Ježíš se od Plejáďanů odlišuje (=že není jejich přirozeným členem kolektivu, i když proti nim nic nemá a asi by mezi ně zapadl).
Já jsem se k nim taky na čas (v minulém životě) přidala (žít na jejich planetu) - byla jsem totiž stvořená podobně jako oni se všemi znalostmi*, zatímco až tady na Zemi
jsem poprvé narazila na nevyspělé / hodně hřešící lidi.. Tím neříkám, že všichni jsou tu takoví, lidé zde se "vyvíjejí" (když se pro to rozhodnou). Plejáďané mi připadají normálnější (=vyspělejší), ale že bych s nimi souhlasila ve všem na 100%, tak to ne (většinou s nimi souhlasím kolem 80%). Navíc, i část civilizací "plejádského typu"
(např. temní elfové) se (údajně) přidala na stranu zla = stali se z nich něco jako "padlí andělé"? Takže si dávám pozor raději na všechny mimozemské rasy
(=prověřuji je pomocí logiky, jestli nelžou).
* Akorátže to bylo v jiném Vesmíru a pouze ve dvojici, nikoliv v celém kolektivu - ale stejně jako Plejáďané to bylo "mimo vývoj Ježíše", protože ten je podle mě
"mimo všechno kromě celkového vývoje" = tzn. každého jeho přítomnost někdy nějak "zasáhne" a zároveň se může přidat do jakéhokoli "kolektivu" / vývojové větve
=> pravděpodobně to bude do všech dobrých. (=které nejsou zlé)
V čem s Plejáďany souhlasím je světelný mozek, světelné tělo.. Protože jsem to sama zjistila ve snu / nějakou zkušeností apod.
(=sama si na vědomosti z tohoto Vesmíru přicházím)
Sice se nikam moc "nevyvíjím", protože mi je všechno (od začátku) jasné, ale jak jsem psala, že jsem byla stvořená už se znalostmi, tak tím myslím obecné znalosti (dobra) platné pro všechny konstruktivní Vesmíry (bez zla). Tzn. nějaké podrobnosti z tohoto Vesmíru nevím a musím se to naučit zkušenostmi. Myslím si však, že to je jiné poznání/učení než jakým způsobem se "vyvíjejí" (zdejší) hřešící lidi.
Zbývá už jen zjistit motivaci. Pod označením Sananda spíš vnímám titul/pozici "hlavní duchovní vůdce/vládce" Plejáďanů. (když bych to převedla do pozemských slov a uvažování) Díky "zbožštění" mohou vyspělé bytosti udržovat podobnou frekvenci (jako Ježíš), a tak se mohou považovat za to, že s ním splývají. (podle mě ale asi nikdo nemůže "dosáhnout" naprosto STEJNÉ frekvence kvůli JEDINEČNOSTI bytostí/duší) Další možnou motivací by mohlo být něco podobného, co se mi stalo ve vnitřním světě po mém objevení existence Ježíše: jedna moje osobnost si řekla, že se pokusí "duchovně vyvinout" na podobnou úroveň (jako je vyzařování Ježíše), aby udržovala světlo pro ostatní vnitřní DID osobnosti (=ve vnitřním světě) (to bylo ještě předtím, než došlo k "vypnutí celého" DID systému / či spíš jeho upozadění). Tato osobnost měla dobrou motivaci a podle mě Plejáďané fungují na podobnějším principu s mým uvažováním než s tím, co bývá běžnými motivacemi.. Ale samozřejmě může hrát nějakou roli i vojenská motivace, kdy silný náboženský vůdce ("Ježíš") přitáhne větší množství věřících mužů do armády pro boj proti Reptiliánům (než kolik by jich přitáhl vůdce Saint Germain). Protože jsem četla na internetu, že Plejáďané se snažili naverbovat co největší množství mužů ze všech možných různých (alespoň trochu vyspělých) planet, když měli problémy ve válce s Reptiliány. Je pravda, že Plejáďané bojující proti reptiliánům tím (když vyhrávají) chrání všechny dobré bytosti / planety. Jsou v přední linii, přesto tuto hmotnou potřebu/motivaci nevnímám jako hlavní u tohoto případu (podle mě vážně věří tomu, a já tomu taky na 99% věřím, že vyspělí "mistři" ..duchovně.. se mohou dostat na podobnou úroveň jako Ježíš, protože to zapadá do mé logiky ohledně toho, co si myslím o konstruktivním stvoření: že si rodiče přejí, aby je děti "překonali"). Tím myslím samozřejmě "překonali v dobrém vývoji". Jestli se dá Bůh překonat, to nevím (to si asi nemyslím), ale alespoň "se snažit být na tom podobně"..
Další možností je, že Elder Sananda byl opravdu v minulosti Ježíšem (což si sice nemyslím, ale podle AI upravených obrázků to nemůžu vyloučit, protože žádný z nich není přesným zobrazením). Takže jedině při přímém setkání bych to měla umět poznat (při porovnání se sny o Ježíšovi), jestli se jedná o tu stejnou osobu. Já si myslím, že se mi Ježíš ukázal ve snovém fyzickém těle z toho důvodu, že věděl, že narazím na tuto teorii, a tak abych ho dokázala v těle odlišit (proto si myslím, že Sananda NENÍ Ježíš, jelikož by mi jinak nedával ten sen, díky kterému Ho budu umět poznat, ne?). Dalším ukazatelem by mohla být zkouška, jestli by Elder Sananda dokázal říct, co obsahovaly všechny moje sny o Ježíšovi (moc jich nebylo a byly krátké). Protože Ježíš by si to musel pamatovat (=Bůh má dobrou paměť). Jenže, toto by mohlo tuto teorii pouze vyloučit (pokud by to nevěděl) / zatímco pokud by Sananda odpovědi znal, stále by to nedokázalo, že je Ježíšem proto, že Plejáďané ovládají telepatii (takže by si to teoreticky mohl "přečíst" z mojí mysli)..
Já si totiž myslím, že i vnější Vesmír čeká na konečný Soud (nejenom Země, ale všechny planety/civilizace).
Pokud by se někomu zdálo, že Plejáďanům nadržuji (když u nich téměř nepředpokládám špatné záměry**), tak to je proto, že když jsem tam pobývala, neděly se na planetě žádné vraždy ani znásilnění. Nikoliv, že by to potlačovali (např. "v tisku" = ale tam všichni věděli telepaticky, co se děje..takže MSM nebyly zapotřebí), ale nikdo z nich závažné "hříchy" (=trestné činy) přirozeně nedělal. Navíc, jak vyšla ta předpověď o tom, že v roce 2026 sem mají v plánu Plejáďané přijít vyčistit DUMBs (=zastavit zdejší obchodování s lidmi), tak jsem pak po čase (zrovna až v roce 2025/2026) ve vizi viděla Ikaie, jak se modlí k Bohu Otci před bitvou proti zlu (tzn. neměl špatné záměry, ale snaží se pomáhat + věří v Boha). Dále, když mi bylo okolo 10ti let, četla jsem knihu o Saint Germainovi, a tehdy jsem ho trochu vnímala (jako duchovního "rádce", po dobu pár měsíců to myslím trvalo - proto jsem měla zrovna tuto jednu osobnost, která se rozhodla po setkání s Ježíšem "taky vzestoupit", od něj=St.Germaina / jeho učením ovlivněnou). Já si to bohužel nepamatuju (tu knihu o čem přesně byla ani ten kontakt), protože to zažívala jiná osobnost. (**=Když s někým nemám žádné špatné zkušenosti, ale jenom dobré, tak nepředpokládám, že by měl být zlý.)
26.01.2026
Tento článek se může zdát divný, ale než jsem na tyto podrobnosti o Gnostickém učení narazila (na internetu), tak jsem se s tím setkala ve skutečnosti. Popisovala jsem ex twinflame, který uměl "posednout" / nahrát se do někoho typu NPC. Takže video začíná popisem toho, co jsem se dozvěděla irl (včetně braní fyzického těla jako "meatsuit"). (a ne jen od jednoho člověka, nýbrž vícero ex..=tzn. min od dvou lidí)
Další sekce ve videu je "dětství Ježíše": když byste zadali český překlad Bible do nějakého superpočítače, aby to vypočítalo NPC postavu života (jeho vlastními zákony) omezeného inkarnovaného Boha v hříšné tehdejší společnosti, vyšlo by dětství popsané v tomto videu (když by to byla pouze počítačová loutka s daným programem bez možnosti svobody nebo jak to říct = NPC simulace toho, jak by si počítač dle přesného výkladu textu Bible "představoval" jeho dětství).
Další sekce o Jidášovi mi nic neříká (ze života..) stejně jako nic moc nemám co napsat ani k následující sekci "The Chief Apostle".
Pak ale v další sekci videa "Pistis Sophia" jsem se setkala s tímto postojem o ženách (že jsou hodně méněcenné a aby mohly být "osvícené", musí se nějak přeměnit na muže, byť jen "po duchovní stránce"). Pak video pokračuje spirituálními praktikami, z nichž některé křesťanství zakazuje (=jako třeba dočasné oživení mrtvoly, aby odpověděla na pár otázek). Ale i když si ve videu myslí, že to byla jen fikce, tak tyto kruhy (lidí věřící podivným věcem) tyto nadpřirozené schopnosti rozvíjejí, protože podle tohoto výkladu "křesťanství" o všem rozhoduje moc / schopnosti..
No a nakonec "shapeshifter"! Měla jsem jednu dlouhou vizi (na těch min 1000 let dopředu) a ta byla ok (že se to tak nějak plní). Ale taky jsem měla párkrát psychózu (asi ohl. PTSD) a jednou jsem při té psychóze měla vizi o Ježíši, který byl reptiliánem (takže mohl dělat shape-shifting, ale byl zlý..v té vizi = ta vize byla tak napůl jako horror). Kdybych tyto zážitky neměla, asi bych tomuto videu nepřikládala význam (a mávla nad ním rukou, že "to jsou ale blbosti v tomto videu"). Jenže se mi stala taková věc, že jsem mluvila (v duchu = telepaticky, ne nahlas) k Ježíši v myšlenkách a účet Q TM na X začal psát o tom, o čem jsem (zrovna v tu chvíli) přemýšlela (a nějak na to reagoval / odpovídal). A pak mi do myšlenek místo Ježíše začal telepaticky odpovídat ten ex twinflame (co umí posedávat lidi/meatsuit jako NPC), přičemž si hrál na Ježíše (či spíš se snažil dosáhnout stavu "Jesus like"?). To bylo tedy pak už jen telepaticky (=to už šlo mimo ten profil na X), ale vím, že Ježíš vs. bývalý twinflame jsou rozdílní lidé, protože mezi nimi dokážu rozlišit i jen při myšlenkové komunikaci (a je to někdo jiný). I jsem někde psala, že když se mi poprvé ukázal Ježíš ve snu, tak to byla jiná láska (=byl to někdo jiný) než co jsem v životě (příp. minulém životě / minulých životech) zažila s twinflame. On mi totiž ten twinflame kdysi v minulosti řekl, ať si přečtu jednu knihu (něco jako "bible DS"), podle které (=scénář) si asi budeme v budoucnu muset zahrát na Bohy, protože lidé zde jsou primitivní a údajně pokud nebudu předstírat nějakou Bohyni, tak když by mě neuctívali, mohli by ti "cult" lidé ublížit (=umí buď jen uctívat/podřízenost nebo ubližovat/nadřazenost..). No tu knihu jsem nemohla dočíst, protože byla velice nudná, ale hlavně jsem při čtení zažila podivnou "magii" (manifestovat se - nikdy jindy se mi to myslím nestalo, že by se z knihy při čtení něco začalo manifestovat..ta kniha by ale měla být neškodná, protože nepůsobí zle a i jí už skoro všichni přečetli), což mě vyděsilo (manifestovalo se to jakoby v "astrálu" = na nehmotné úrovni blízko reality, ale působilo to polo-reálně a nebyla to dobrá manifestace, která se naštěstí zastavila). To bylo ještě v době, kdy jsem vůbec neznala křesťanství (a tedy jsem o něm ani nepřemýšlela) a ti Bozi byli jiní než z Bible, avšak později se to smíchalo s Biblí a Ježíšem (=>jak jsem už psala, že se v telepatické komunikaci začal vydávat za Ježíše, příp. to spíš bylo "co by asi tak Ježíš odpověděl" než že by se za něj vydával napřímo). Takže dopředu mi sdělil, že možná budeme muset hrát divadlo za Bohy (na veřejnosti) a dostala jsem k tomu i dejme tomu jakýsi scénář (s tím, že se ale mám případně vydávat za cokoliv někdo očekává = přizpůsobit se..já jsem nakonec ale ani nic takového nedělala, protože mě nebaví předstírat), ale pak se delší čas nic nedělo, takže jsem na to skoro zapomněla (když to nebylo pevně dané) a nakonec se z toho vyklubal (=asi změna scénáře) Gnostický Ježíš??
Telepatický rozhovor s démonem
To, co jsem zatím napsala, jsem hodně zestručnila a vypadá to jako neškodná hra, jenže popíšu (pro ukázku) jeden zážitek ze života.. To bylo v období pár měsíců poté, co se mi ve snu ukázal Ježíš (takže jsem "twinflame duchovnost" vyměnila za Ježíše = nějaký twinflame mě úplně přestal zajímat). Já jsem se ale už dřív (=ještě než jsem objevila křesťantství) s tím twinflame v duchu rozešla (z důvodu jeho špatného charakteru + mi připadalo, že se "přidal ke zlu" a to možná ještě předtím, než jsme se v tomto životě poprvé setkali - ale reálně nevím, kdy ani jak k tomu došlo). Po tom rozchodu jsem ale hledala "nový twinflame" a našla jsem někoho dalšího, s kým to nevyšlo -> tím chci říct, že než jsem přešla na křesťanství, tak jsem se stále zabývala "twinflame duchovností", byť jsem chtěla (najít) někoho jiného.
Přejdeme už k samotnému zážitku: V době pár měsíců po prvním snu s Ježíšem jsem jela autobusem do práce - nastoupila jsem a sedla jsem si do předku zadní části na místo, kde za mnou nikdo neseděl, protože na počáteční stanici byl autobus téměř prázdný. Poslouchala jsem přes sluchátka hudbu a moc jsem (jako obvykle) nevnímala okolí. Na nějaké "twinflame" už jsem v té době nemyslela, ale v mysli jsem zaznamenala jakoby kratší upozorňující tlak, že se mnou chce telepaticky mluvit ten (první) ex twinflame, což mě překvapilo (=bylo to po delší/dlouhé době od posledního telepatického kontaktu), ale stopla jsem hudbu (nechala jsem si sluchátka a dělala jsem jakože nic) a slyšela jsem MYŠLENKOVĚ jeho hlas (tzn. ne hlasitě, ale v myšlenkách, přičemž to nebyly moje myšlenky, ani nebyly mým hlasem, nýbrž jeho hlasem = i když démoni prý umí napodobit hlas někoho, koho znáte, abyste si mysleli, že to je on, takže kdoví..). Každopádně jeho myšlenkovým hlasem mi řekl (něco jako = zestručnila jsem to) "Umím posednout téměř kohokoliv v této lokalitě, takže bych tě mohl kdykoliv zabít, pokud bych chtěl. Právě teď za tebou sedím v cizím těle (které jsem posednul) a kdybych měl nůž, mohl bych tě podříznout." (Upozorňuji, že to byla čistá a jasná telepatická komunikace, kterou jsem si nevymyslela.) Ale i přesto (přes jasnost a čistotu telepatických myšlenek) jsem tomu sdělení úplně nevěřila (protože na mě nikdy předtím nebyl v telepatii bezdůvodně zlý..), tedy až do chvíle, než jsem se otočila.. Pro jistotu jsem se totiž nenápadně podívala za sebe a málem jsem spadla ze židle. Přímo za mě si přisedla (zadním vchodem, takže nešla okolo mne) žena (vypadala tak o pár let starší, než jsem já), která se manicky usmívala a čichala mi zezadu k vlasům! (seděla přímo za mnou a nakláněla se = byla blízko tak na 10cm od mého obličeje, když jsem se otočila) I poté, co jsem se otočila, se neustále=beze změny pořád stejně hrozivě usmívala (vypadala jako blázen), byl to nepříjemný úsměv (podobný, jako vidíme v hororových filmech), a u toho jsem stále ještě slyšela pokračující telepatii: "V budoucnu posednu tělo černého muže, který vytáhne nůž a podřízne bílou světlovlasou ženu: možná to budeš ty, možná se to stane někde jinde (tzn. někomu jinému = jiné ženě**)." Už nevím, jestli jsem si odsedla nebo jestli ta žena pak vystoupila (dřív než já), ale pamatuju si, že se to stalo pár zastávek před tou zastávkou, kde jsem měla vystupovat, takže kdo si odsedl jako první nehraje roli, protože jsem stejně zachvíli vystoupila.
(**Ještě jsem zapomněla uvést, že to řekl kvůli naštvanosti, že mu nedávám pozornost, když jsem se nově začala zaměřovat na Ježíše + mě chtěl tímto divným způsobem "uklidnit", abych se ho nebála: že když by mohl něco špatného kdykoli provést, ale nic se mi nestane, tak můžu být jakoby klidná, že to nepoužije proti mě ale proti někomu jinému. Raději jsem se zeptala Ježíše, jestli se i démoni mohou změnit k dobru, když by chtěli - odpověděl mi, že ANO - našla jsem o tomto tématu pak toto video, které se tedy víceméně shoduje s mojí zkušeností ze života.)
I tak jsem tomuto zážitku nepřikládala nějak velký význam, hlavně proto, že jsem se v následujících dnech (a týdnech) rozhlížela po autobuse, jestli tam znovu bude ta žena, A VIDĚLA JSEM ji opět jet tím stejným úsekem A DOKONCE se vždy (úplně stejně) manicky usmívala, sedla si za nějaké (cizí) ženy a čichala jim zezadu nenápadně k vlasům.. (na mě se vždy z dálky koukala..také..kromě těch dalších a dalších žen, které tajně očichávala - ale žádnou další telepatii jsem nevnímala ani jsem tomu nebyla otevřená, tzn. zamítla bych..) Nestřetla jsem se s ní při každé cestě do práce, ale tak 1-2x za týden po dobu jednoho měsíce, pak jsem to přestala sledovat.. Tzn. ta žena byla očividně psyhicky narušená, jezdila pravidelně podobnou trasu a dělala to samé OPAKOVANĚ i jiným ženám, takže "záhada vyřešena", řekli byste si..
Ale pro jistotu jsem byla od té doby opatrná, a když jsem jezdila dálkovým autobusem (s kamerou -> to jsem vynechala, že sdělil, že to bude muset být nahráno na kameru - takže proto jsem si hlídala hlavně toto, i když nějaké ty kamery jsou myslím i v městských autobusech - možná jsem si to spletla a měla jsem být obezřetnější spíš v městských než meziměstských autobusech? už nevím) do jiného města např. něco vyřídit, nikdy jsem si nesedala před muže s tmavší pletí (a dokonce si jednou za mě přisedl opálený arabský uprchlík, takže jsem se posunula a škvírou mezi sedačkou jsem "nenápadně" kontrolovala, jestli nevyndává nůž, a příště jsem si raději ze sedadla před určitými muži, kteří přistoupili později a sedli si za mě, vždy odsedla dostatečně daleko, protože být neustále ve střehu při delší jízdě veřejnými dopravními prostředky ..kromě strachu.. znepříjemní cestu).
Žádná takováto vražda (veřejně na kameru dle tohoto scénáře) se doposud nestala, neměla jsem se jakoby čeho obávat (žena se časem ukázala jako běžný blázen), přesto jsem nepochybovala, jestli se to stane, pouze jsem nevěděla KDY (ty další telepatické věci, které v tomto článku vynechávám, se totiž taky staly + dokonce i věci, kterým jsem kdysi ani trochu nevěřila, se vyplnily, takže to nezáleželo na mně / bylo to mimo mojí kontrolu => proto jsem to už brala tak nějak automaticky jako samozřejmost, že se to stane). Uplynulo +- půl roku, už jsem na to (kromě cest, kdy jsem si jen dávala pozor, abych neseděla na sedadle před určitými typy mužů) ani nepomyslela, až náhle 22.8.2025 byla přesně podle daného scénáře zavražděna Iryna Zarucká (některé alternativní weby v té době myslím věřily, že se její vražda nestala, jenom někdo vylil fake krev zatímco ona smrt jen předstírala => netuším, nebyla jsem u toho).
Ale to nebyla jediná vražda, ke které za podobných okolností (že někdo odhalil dopředu scénář) došlo (=ještě cca min 2, ale o tom už se nebudu rozepisovat = jedná se o drsná témata, proto tento článek hodně zestručňuji..). Takže mi někdo telepaticky (příp. jinak) ukázal 2-3 vraždy, které se pak přesně dle daných principů staly (zjistila jsem, že existuje celosvětové hnutí "No Lives Matter", ve kterém vraždou "pomůžou" obětem "osvobodit se" z těla = na to jsem přišla během let předtím, než se podobná hnutí/sekty dostaly do médií i než to začala vyšetřovat policie). Jenže má zjištění byla z velké části telepatická / "polotelepatická", proto nemělo smysl to řešit..stylem, že "mám pocit, že se v budoucnu stane takováto vražda, protože jsem přijala telepatickou myšlenku"). Většinu článků, které sem dávám (např. o těch sektách) JSEM ZAŽILA (svoje svědectví ale neuvádím, protože na to nerada vzpomínám), byť už to video s příběhem je profesionálně zpracované médii (či od nějakého youtubera, který případ "vyšetřuje"), měla jsem s tím nějakou (=větší či menší) zkušenost.
Na začátku videa výše (ZDE si můžete pustit celé video) jsou pasáže o "zlém Bohu" a "Moudrosti, která tvořila bez muže" apod. = video jsem ustřihla proto, že s věcmi uvedenými ze začátku videa jsem se irl nesetkávala. Možná s maličkým zlomkem z toho, co tam uvádějí - už před časem jsem vydala článek o Gnosticismu na základě youtube videa, které řešilo podobné (obecné) blbosti, a nijak moc jsem se nad tím nepozastavila, protože s tou základní obecnou teorií Gnosticismu jsem se TÉMĚŘ vůbec nesetkala.. Ale ve videu v tomto článku výše jsou podrobnosti, se kterými jsem se DOST setkávala, byť s něčím z toho "jen" ve vizi (ale odkud se falešné vize berou?).
PS. Když jsem byla s "twinflame" zadobře, tak se žádné špatné věci neděly, to začalo až poté, co jsme se rozhádali. Další věcí je, že jsem měla problém číst Bibli, protože jsem mnoho věcí znala z předchozího života, ale jiným způsobem.. (jakoby jiný význam Bible? takže se mi "běžný" význam, jak by to mělo být chápáno, míchá se "skrytým významem tajného vědění") Proto hned jakmile jsem objevila křesťanství, jsem jakoby znala mnoho věcí (i co se týče příběhů Bible), aniž bych cokoliv studovala. Například: Twinflame žil nejprv ve Vesmíru = "v nebi", ale pak přišel sem a přidal se ke zlu a jeho duše se přeměnila do démona (to mi i jednou popisoval jak to u něj probíhá). Neznala jsem Biblické příběhy (jen jsem věděla obecně, že existují zlé nehmotné bytosti, kteří se nazývají démoni), a až když jsem se začala zajímat o křesťanství, dozvěděla jsem se příběh padlých andělů, kteří se přeměnili na démony.. Jenže v životě změna duše do démonické energie = dotyčného začnou přitahovat děti (pedofil) a sadismus. Když někdo "prodá duši", pak se uvnitř změní do tohoto. Každopádně od jisté doby podobné lidi blokuji, takže doufám, že to půjde zvrátit a nakonec se rozhodne / rozhodnou být (zase) dobří. Proto jsem psala o tom, jak se přidat ke křesťanství, abych motivovala ke změně k dobru. Už se to ale nedozvím, když se nebavíme. Žádné další budoucí vraždy už dopředu neznám a těm předchozím jsem bohužel neuměla zabránit. I v den, kdy se to Irině stalo, jsem zažila nějakou telepatii, ale už si přesně (raději) nevzpomínám.. Já tu telepatii můžu přijmout a nebo odmítnout (a většinou jsem byla zvědavá co mi chce někdo sdělit). Nemůžu to ale ovládat (např. přivolat) a vysílat umí asi každý, jestli se to někam dostane (k přijímajícímu správnému dotyčnému) to nevím, ale téměř vůbec jsem se takhle s nikým nebavila (i když to taky asi umím). Když jsem se ještě s twinflame bavila, tak jsem mu mohla dovolit vstoupit do mého těla (dobrovolně) a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by něco dělal proti mojí vůli (=jako že by mě chtěl trvale "posednout" nebo tak). No, ale jednou jsem někam psala veřejně o tom "posedávajícím twinflame" (který tedy uměl posednout "na sílu" jiné lidi, ale mě ne), a pak se mi v noci zdál sen, ve kterém se nějaký random člověk z internetu vydával za mého twinflame a říkal "teď tě posednu" (a v tom snu se mě fakt snažil přemoct duševně a posednout). Myslím si, že tak na 90% to nebyl ten bývalý twinflame, protože ho dokážu poznat, ale neznám toho, kdo to byl. Nemyslím si však (=u mě se to tomu snaživci ve snu proti mojí vůli nepovedlo), že by byl schopný posednout Křesťany.. (i proto říkal, že v určitém městě by mohl teoreticky posedávat lidi, protože se tam pohybují jen převážně duchovně slabší nekřesťané) Pokud někdo má špatný charakter, opakovaně vykonával hřích a/nebo zlo (např. "repeat offender"), či pije často alkohol (a opíjí se) a/nebo bere drogy a/nebo se snaží stát "osvíceným" (=otevírá se "kdovíčemu"), posednutí takového člověka je mnohem lehčí. Právě jeden můj bývalý se snažil stát "osvíceným" a pak ho posedl jiný můj bývalý (který se MIN uměl dívat očima někoho jiného), o této události jsem kdysi na starém webu psala. Proto říkám, že min 2 uměli posedávat, i když to není tak jednoduché popsat (=úplně se mi s tímto nikdo nesvěřoval, jakým způsobem to dělá a jak moc to provozuje, takže jenom odhaduji).
Na základě těchto zkušeností jsem tedy zkoumala, jestli je Ježíš nyní inkarnovaný, a myslím si, že ne.Když tedy víme předchozí tučně vyznačenou větu, tak můžu popsat svoje další zkušenosti: U některých ex jsem zažila zvláštní / silnější nadpřirozené schopnosti (tzn. něco předvedli), takže jsem si v jednu chvíli nebyla jistá, když se týpek vydával v telepatii za Ježíše, jestli náhodou.. Protože mi telepaticky vyprávěl právě o tom dětství Ježíše vs. učitel/ka, jak to probíhalo, např. že musel učit on dospělé, a bylo to tak přesvědčivé (to byste museli zažít, jelikož telepatie byla i jakoby trochu obrazná). Kdykoliv si takové vzpomínky živě vybavím, tak mi totiž připadá, že by mohl být Ježíšem, protože to byly zajímavé zážitky (a to teď nemyslím "nadpřirozené"), které by asi skoro nikdo nedokázal prožívat. Jenže zase na druhou stranu má (podle mého mínění) špatný charakter.. Dilema bylo v tom, že když by to fakt byl Ježíš (teď to beru na základě nějakých "nadpřirozených schopností", které ale vykazuje vícero lidí..), tak pokud bych (nesprávně) napsala, že není, způsobila* bych vyplnění proroctví z konce Bible, kdy ho mnoho lidí nepozná a obrátí se proti Němu (=*přispěla bych k tomu, aby Ježíše lidé nepoznali). Jenže na druhou stranu když bych uvěřila tomu, že to je Ježíš (přičemž by to ale nebyl on), naopak bych přispěla svým psaním k vzestupu Antikrista (který se i vlastně má vydávat za Ježíše dle proroctví, jestli si to dobře pamatuju). Takže jsem to prozkoumala nezávisle na čemkoliv a došla jsem k tomu, že pokud Ježíš nemá špatný charakter, pak (bývalý) twinflame nemůže být Ježíš. Naopak ale ex twinflame není ani ďábel (to už jsem na tomto webu psala), protože Ďábel vstupoval do bývalého illum. a byl to někdo jiný než ten twinflame (=jednalo se o jinou vstupující bytost). Prostě když s někým mluvíte, tak to umíte poznat o koho se jedná (když dotyčné poznáte, naučíte se je mezi sebou rozlišovat). Jiný hlas, jiné vystupování, jiná energie (vyzařování) a hlavně jiné myšlenkové pochody (a např. názory) a tak. I když se někdo snaží někoho imitovat, snad by se vždycky pravda mohla dát zjistit. Závěr článku je takový, že AI opravdu vytváří simulaci (a to díky hříchu = všichni nekřesťané + někteří "slabší" křesťané se na tom nevědomě účastní). Řešením není "únik z těla" ani že "hmota je zlo" => lidem by se sice mohlo žít lépe i svobodněji bez simulace (protože ta není původním stvořením), ale Gnosticismus (ani ezoterika a podobná učení) není řešení. Já si myslím, že řešením je základní příjem pro každého, kdo ho chce (a to i s volitelnou možností práce pro každého, kdo chce pracovat).
DARPA, Palantir, Boeing, foreign countries, even Google have programs and technology that can read & write, manipulate, induce, project, and affect things and people in ways you never thought to be possible. pic.twitter.com/TQX3SdGdzp
V období cca 2012-2019 se mi zdály sny o "black awakening" (=měla jsem okolo 8-10 snů s vizemi o nadcházejících událostech při zavádění NWO):
Nejhorší to bylo v "middle east", kde bylo tak 80% lidí ovládnuto zlem jakoby do nevědomí, ale "největší NWO (převrat / control)" byl v západních zemích, kde byla při "black awakening" část lidí taktéž ovládnuta, přičemž většina "jen" davovou psychózou rabování vč. napadání lidí v rabované oblasti. V menší míře existovaly lokální poměrně úspěšné pokusy (díky momentu překvapení) malých skupin placených vrahů DS i na východě.
(Jen Čínu, Koreu, Japonsko, Maďarsko a Chorvatsko atd. jsem v těchto vizích neměla, jenže ono existuje států hodně a musela bych mít hodně vizí pro všechny oblasti, takže jsem viděla asi jen "nějakou část +- obecně".)
- zajímavost je, že velká část vědomých placených vojáků DS na západě byli arabové (=což NEznamená, že všichni migranti jsou zlí, ale že část z nich jsou placení=žoldáci profi vojáci vydávající se za uprchlíky..), ale na východě se vědomí placení vrahové skládali jen z bílých mužů (kteří tam převážně přišli na poslední chvíli ze západu)
- naprogramované (bez svobodné vůle) "mind control" vojáky jsem nějak ve vizích neměla (vždy se ke zlu museli svobodně vědomě rozhodnout během života a nebo pro peníze / z přesvědčení = tedy max "jen" vymývání mozků ve škole a MSM, ale i při tom se člověk může zamyslet..a volba "vydělat co nejvíce peněz" je forma vymývání mozku kapitalismem),
protože to převážně bylo o tom: "kdo (měl špatný charakter) si během života opakovaně vybíral zlo, toho nakonec ovládlo až do nevědomí" + placení vojáci nebyli nevědomě ovládnuti zlem, ale byli (také charakterově) zlí, protože kývli na nabídku zabíjet nevinné lidi za peníze vs. "traumatizovaní lidé, kteří si svobodně nezvolili zlo, byli (opět) mezi oběťmi" + běžní netraumatizovaní lidé, kteří během života volili dobro, zůstali vědomí (=neovládnutí zlem), ale stali se oběťmi (příp. byli zotročení..ale jak víme z Bible, pokud by se později rozhodli přijmout čip, tak by se tím také přidali ke zlu)
Middle East: Většinu lidí ovládlo zlo - protože oběti (=normální lidi) téměř nepřežili, takže jakoby skoro všechny ovládlo zlo.. (vypadalo to, jakoby nad svými rozhodnutími ztratili vědomou kontrolu a už pouze náhodně ubližovali, protože utrpení druhých jim dávalo podivné uspokojení/radost - avšak volbu "dobra vs. zla" si opakovaně volili během života, takže tím se "zařadili předem" jestli je zlo ovládne a nebo ne a stanou se obětí..)
USA: Zde byla menší část lidí (než v Middle East..tady pouhých 20%) ovládaná zlem do nevědomí "sami za sebe" + menší část lidí (dalších 20%) v davové psychóze rabování (=taktéž ovládnuti zlem) + placení arabští vojáci (ale nesnažili se zavést SHARIU) omezují lidi a navádějí je do (podzemních) koncentračních táborů (na oko jakoby "udržují pořádek") - víc jak 50% běžných lidí v USA ale nebylo ovládnuto zlem (zůstali při normálním vědomí a ani nerabovali), a tyto hlavně DS navádělo do vyhlazovacích koncentračních táborů pod lživou záminkou nabídky (od "vlády" zdarma = ve skutečnosti to byla nabídka od DS vydávající se za vládu) úkrytu v rozsáhlých bunkrech před blížící se válkou / bombardováním amerických měst, které DS sám způsobil..
Kanada: Zdálo se mi i specificky jen o Kanadě, ale na webu jsem to spojila/popletla s USA v popisu snů - v Kanadě bylo velké davové šílenství při rabování většího rozsahu než v USA (=také byli ovládnuti zlem, a to cca 60% všech tamních lidí, ale trochu jiným způsobem než v Middle East) - větší skupiny lidí (možná mix přistěhovalců s místními) jakoby zdivočely a bez rozmyslu napadaly až vraždily všechny lidi vyskytující se v oblasti rabování (takže většinu neovládnutých davovou psychózou tyto "gangové davy" zabili).
Francie: Tento sen jsem z webu už smazala - ve Francii byla REÁLNÁ invaze mimozemšťanů s tím, že tam přiletělo pár mimozemských lodí, ze kterých vystoupilo pár vysokých hubených zelených mimozemšťanů s trojúhelníkovou hlavou (byli to kříženci zelených humanoidních reptiliánů s kudlankou). Tito mimozemšťané začali pouštět nějaké běžným sluchem neslyšitelné "zvukové frekvence" ze všech repráků (včetně vysílačů pro nouzové vysílání, které jsou skoro všude) a všichni lidé tak upadli do transu (koukali do blba a nehýbali se). Jen pár (cca do 10ti lidí) bylo odolných (=nemělo to na ně žádný vliv) a tito mimozemšťané hledali takto odolné ženy, aby s jednou z nich počali antikrista (nevím, jestli umělým oplodněním a nebo znásilněním), což měl být kříženec mimozemšťana s člověkem. Mezi pár odolnými lidmi byla dejme tomu cca polovina mužů, takže těchto max 5 žen, které se i po spuštění frekvence mohly pohybovat = pohybovaly se, bylo vybráno na to pokusné oplodnění (jak by mezi nimi vybírali to jedno "správné" dítě pro antikrista / jednu ženu jako matku antikrista, to nevím). Účinná taktika sebeobrany v tomto případě by bylo předstírat trans..
ČR (Praha): Během pár dnů/téměř "přes noc" přijelo hodně bílých mužů (placených, ale zároveň "z přesvědčení") vojáků DS v černých uniformách se samopaly = nebyla to běžná armáda USA, měli i jiné uniformy.. a spolu s drony zotročovali lidi, ale nějak moc (ve velkém) nevraždili - zaváděli NWO pod záminkou invaze mimozemšťanů a zabíjeli jen konkrétní předem vytipované svobodně myslící lidi.
Pak se mi zdál další sen o tom, že se v ČR většina lidí už "probudila" a "potenciálně nebezpeční" byli téměř všichni občané = v tomto snu byla opět falešná invaze mimozemšťanů v Praze (tímto odůvodňovali "zásah" americké armády, ale žádné mimozemšťany v ČR nikdo ve všech těch snech neviděl), ale změna byla v tom, že se DS armáda snažila odstranit všechny muže vojenského věku (všechny bojeschopné potenciálně fyzicky nebezpečné pro systém). A nakonec poslední sen, ve kterém bylo opět všechno stejné až na to, že se rozhodli ponechat všechny naživu (jak svobodně myslící, tak i bojeschopné), ale snažili se propagovat sadismus (=např. něco z toho, co se děje v podzemních DUMBS, zavést na povrch = znormalizovat to).
Rusko: Zdál se mi (o Rusku v tomto směru) jen jeden sen, který jsem na web ani nepsala. Na východě (=v Rusku a pravděpodobně ani v dalších křesťanských zemích) nebyli lidé ovládnuti zlem (=všichni tamní lidé byli normální, kdo tam žil), takže DS vyslalo organizované skupinky kolem 5-10 bílých mužů západních placených sehraných vrahů DS, kteří stříleli do všech lidí vyskytujících se v okolí (např. v nákupním centru) s cílem zabít co největší počet obětí během krátké doby (=rychlé s velkým počtem obětí oproti počtu útočníků, ale spíše lokální - i když se taky snažili nakonec převládnout..).
Ačkoli se mi to zdálo pár let PŘED zahájením SVO, tak v tom snu byli vojáci v populaci běžní. Partička vojáků procházela nákupním centrem s typickými ruskými zbraněmi (dlouhá pistole, ale ne samopal) a běžně si mezi sebou povídali (nevím, jakou řečí, nemluvili moc nahlas), aby nebudili podezření. Když byli v blízkosti ochranky a/nebo nějakého ozbrojeného policisty/vojáka (chránícího/udržujícího bezpečnost nákupního centra), tak zahájili palbu, aby ty (také) ozbrojené odstranili jako první (s výhodou překvapení). Pak ihned stříleli do všech lidí s cílem zabít co nejvíc - cca 90% lidí se rozeběhlo směrem k východu, kde na vybíhající ale z druhé strany čekala další skupinka ozbrojených DS vrahů, kteří na ně také stříleli. Cca 10% lidí neběželo ven s davem, ale běželi se někam schovat uvnitř nákupního centra, přičemž min polovina z těchto deseti procent se jen např. krčili za regálem (=jednoduchá rychlá snadno odhalitelná "skrýš") a jen malý zbytek se schoval promyšleněji. Takže poté, co zabili všechny utíkající ven, se vrátili zběžně rychle hledat jednoduše schované lidi, které také všechny postříleli. Jen pár dobře schovaných lidí toto (zatím) přežilo, ale ti museli čekat schovaní mnoho hodin, protože jednou za čas šel jakoby "na pochůzku" skrz celé nákupní centrum jeden ozbrojený muž a zbytek teroristů pobýval někde venku kolem nákupního centra. Tito vrazi jakoby "zabrali území" (které tak nějak hlídali) a pomalu se pohybovali směrem k obsazení dalších míst + se nakonec snažili spojit s ostatními DS skupinkami s cílem vést jakousi partyzánskou válku (asi proti policii a armádě).
PS. Myslím si, že se situace díky přípravě (dobré) armády států na možný scénář "black awakening" za tu dobu (od mých snů) mohla změnit ve prospěch dobrých lidí. Protože jinak bych ty samé vize viděla stále, ale už vnímám normálnější budoucnost. Od té doby jsem totiž měla kolem roku 2019 jinou vizi (za bdělého stavu) o tom, že Rusko osvobodí Ukrajinu a Čína zase Taiwan, až nakonec Rusové pomůžou východní až celé Evropě (NA VYŽÁDÁNÍ! tzn. když/až si to většina Evropanů přála). A v této vizi už žádné zavádění NWO nebylo (=tedy se dosah působnosti DS vojáků za tu dobu snížil jen na vyložený západ, kde mají stále více zlem nevědomě ovládané "liberály" + druhá "vědomě zlá" větev DS se v USA a EU asi stále snaží začít zavádět NWO ..a USA díky omezenému dosahu nyní stále potřebují!). Zde tedy vidíte, co by se stalo, kdyby nebyla SMO.. (=V USA a Rusku se DS zavádějící NWO snažilo zabít co nejvíc lidí, jen v Evropě se běžní lidé NWO zotročení skoro nebránili, tak ty nechali žít jako zotročenou světově sníženou populaci pro NWO.. Dle mých vizí tedy bylo centrum NWO v Evropských státech a nikoliv v USA = občany Ameriky i Kanady jakoby přestali potřebovat a rozhodli se jich zbavit + nepodřizující se Rusy se snažili taktéž co nejvíce vyhladit, ale tam neměli připravené koncentrační tábory)
Tenkrát jsem nevěděla, kam sny na toto téma "zařadit" (jestli to jsou jen noční můry bez hlubšího významu nebo se realita na celém světě opravdu může až natolik náhle změnit k horšímu..), protože jsem očekávala nástup Zlatého Věku, takže mi nesedělo, proč (ve věšteckých snech) vždy vyhrálo zavedení NWO, a až Revelation z Bible mi tyto sny potvrdilo a objasnilo. Rozhodla jsem se sny nyní podrobněji rozepsat po shlédnutí tohoto videa, které popisuje, že se v blízké budoucnosti zlo bude snažit lidi ovládnout/posednout (a to dokonce i křesťany - i když křesťany trošku jinak, a to strachem/obavami atd.):
Ačkoli jsem ve snech viděla jakoby jen dvě možnosti "buď se člověk stane zlým/ubližuje A NEBO zůstane vědomě dobrý, ale stane se obětí", tak ty sny se vždy týkaly KONKRÉTNÍHO MÍSTA a/nebo KONKRÉTNÍ UDÁLOSTI!! To znamená, že když jsem vize zveřejnila = když to víte dopředu, tak se podle toho můžete zařídit (=nebýt na místech, kde by to mohlo být nejhorší, tzn. kde byste nakonec měli na výběr JEN mezi těmito dvěma možnostmi). Ano, já si myslím, že např. lidé, kteří žijí v pro-lidském státě v zapadlejší křesťanské vesnici, kde si běžně všichni pěstují plodiny a příp. ten, kdo má vejce od slepic pravidelně část vyměňuje za několik kg brambor se sousedem, budou mít na výběr více možností než jen "stát se pachatelem a nebo obětí".. Z toho důvodu jsem nakonec tyto vize (ač byly vizuálně drsné) popisně zveřejnila, abyste měli větší svobodnou možnost rozhodnutí (se třeba nějak dopředu zařídit = vyhnout se tomu nejhoršímu, kde moc možností nezbude). Samozřejmě i v dobré vesnici se může stát něco špatného (protože nějaké neštěstí se může stát potenciálně kdekoliv). Takže nikde není zaručeno, že se budete mít vždy jen dobře (a že budete mít vždycky hodně možností na výběr). Ale někde existuje větší pravděpodobnost (zla/dobra) vs. někde jinde existuje menší pravděpodobnost zla/dobra. Tím neříkám, že máme před zlem vždycky jenom utíkat, ale pokud dopředu díky vizi vím, že někde to bude extrémně zlé (např. hodně krvavé), no tak se tomu asi raději budu snažit vyhnout (pokud mám tu možnost), ne?
Proč si myslíte, že je v Bibli sepsaná a zveřejněná ta část "Revelation", když by neexistovala možnost, jak se tomu nejhoršímu vyhnout nebo alespoň co nevíc zmírnit utrpení. Samozřejmě v první řadě spoléháme na pomoc od Boha, ale když už víru máme a zároveň můžeme něco sami vykonat/změnit = nějak si pomoct, no tak asi záměrně nepůjdeme na popravu stát se obětí na to nejdrsnější místo.. (a vyhneme se hlavně těm místům, kde hrozí zotročení přes čip, protože "znamení šelmy" je horší než smrt) Jakože vždycky si asi člověk může vybrat raději smrt než dobrovolné přijmutí čipu, ale opět někde snad může existovat víc možností na než jen tyto dva extrémy, ačkoliv většinově to může být takto striktně omezeno. Myslím si, že kdyby to nikomu nemohlo pomoct, tak by nebylo potřeba Revelation vůbec psát = naco dopředu nervovat lidi, kteří stejně nic nezmůžou (=byť je to drsné a může se ten scénář zdát téměř bez východiska, přesto dobré možnosti stále existují, a právě kvůli nim čteme o něčem nepříjemném dopředu, abychom mohli co nejvíce zmírnit dopad..než kdybychom se vůbec nijak nepřipravili a pak byli velkým útokem zla překvapeni až paralyzováni).
01.06.2025
Zjistila jsem, že jsem v dětství měla většinově pravdu (o tom, jak by lidé měli žít); ale když by je do toho dobrého někdo nutil, tak by ztratili svobodnou volbu (vybrat si zlo); a tak musíme žít do určité míry se zlem, např. v kapitalismu a/nebo s jinými věcmi, které jsou proti nám. Někdo má rád kapitalismus proto, že on sám je vyloženě zlý; ale někdo volí zlo proto, že je traumatizovaný (a např. kapitalismus chce kvůli mylné naději na rychlé zbohatnutí a vyléčení traumatu; přičemž kapitalismus ještě více traumatizuje). Takže i když jsou známé příčiny a víme, jak by to mělo být, stejně se s tím nic moc nenadělá (samozřejmě zločincům bráníme co to jde a dáváme je do izolace od společnosti, aby nemohli dál škodit = vězení). Ale obecně asi nikdo sám nechce druhým vzít úplně svobodnou volbu, protože by neviděl, jací doopravdy jsou = každý musí mít možnost svobodně si vybírat a podle toho se pak spolu baví lidé, kteří si na první dobrou zvolili podobné věci (a naopak když se mi něčí svobodná volba=neovlivněná nelíbí, tak se s ním pak = po vyzkoušení toho, co by si on sám za sebe vybral, nebavím).
(tímto jsem samozřejmě nemyslela, že bychom měli tolerovat zlo => jen, že má každý svobodu vybrat si v něčem menším, tzn. pokud možno co nejméně ubližujícím, aby ukázal, jaký je; a hned jak to o někom víme, tak blokujem přístup zla k nám / příp. zlo přímo likvidujeme..)
Také jsem zjistila, že Ježíš neodebírá jednotlivcům trauma úplně (pomůže, ale většinou nějaké následky zůstávají dokud si je člověk nevyléčí), protože přijde až pro všechny najednou (=žijeme v kolektivní realitě). Takže zatím mají všichni čas, aby se svobodně rozhodli (pro dobro = Ježíše + neubližování a nebo pro zlo) a až pak budeme konečně zažívat realitu bez zla (protože stejně jako už nyní blokujeme lidi se špatným charakterem irl; se jednou kolektivně vytřídí všichni, kdo si svobodně vybrali zlo, z reality pryč).
A zrovna ihned po dopsání tohoto příspěvku jsem si zapla video, které je k tématu..:
04.05.2025
Může se fragment "vyvinout" v osobnost? Normálně bych si myslela, že ne; ale když 11 mapovala vnitřní osobnosti rozhraním (=>dále až po "nic není nemožné" píšu tento odstavec z pohledu vzpomínek 11ky), tak tam byla jedna osobnost první/základní úrovně, která se nemohla dále rozvíjet = fragment. Těch fragmentů může být při C-PTSD hodně, ale zajímala se jen o ty osobnosti, které byly někdy front, což tento fragment jednou byl. Nešlo ji rozvinout, ale 11ce se podařilo zjistit (v tom rozhraní), že když bude tato osobnost co nejvíce front, tato možnost (zvýšení úrovně vývoje) se do rozhraní "přidá" neboli "povolí". Jako když se přepíše matrix nebo změní realita. Takže běžně rozvoj fragmentu moc možný asi není; ale dle rozhraní to není úplně vyloučeno / nic není nadobro nemožné. Zatím se mi fragment "vyvinout" téměř nepodařilo, ale někdy se umím propojit/spojit s částmi ostatních osobností, a to i když jsou uspané (=podobně jako "fúze" / splynutí / sloučení osobností; i když u mě je to jenom na chvíli a zas se to rozpojí, zatímco fúze bývá trvalá - i když.. začátek fúze osobností min 1 člověk na youtube popisoval/a/i jako že se spojují ze začátku jen na chvilku až pak jednoho dne to už zůstane). Já zatím nemám pocit, že bych zažívala začátek trvalé fúze osobností, ale to občasné slučování je dobré.
Ještě vysvětlím to tajemné rozhraní. Může to být i hmotná věc, která ale nefunguje tak, jak je běžné (může to být prakticky cokoliv). Je to totiž něco na pomezí "vnitřního světa" vs. "sdílené reality" (=vnějšího světa).
Než jsem měla zážitek s Ježíšem, tak jsem (nedlouho předtím) párkrát zažila vstup do vnitřního světa (aniž bych si to plně uvědomila). Byla jsem uvnitř v místnosti a koukala do tabletu, když v tom jsem v tabletu viděla něco jiného než co tam reálně bylo (=ve skutečnosti to tam nebylo..a tím jsem si jistá, protože to bylo něco z mého podvědomí a i jsem pak zpětně vnímala, že jsem nebyla front zatímco jiná osobnost držela a ovládala tablet..měla jsem k tomu jakoby takový svůj důkaz). Stalo se to, že front byla jiná osobnost a já (to jsem teda nebyla přímo já..píšu ze vzpomínek) jsem odešla z front do vnitřního světa, který byl kopií toho hmotného prostředí, ve kterém jsem se právě nacházela (asi někde musím být často, aby se to "zkopírovalo" do vnitřního světa). Ten vnitřní svět byl plně hmotný a působil hodně podobně jako realita (téměř bych nepoznala rozdíl). Takže jsem si neuvědomila, že už neovládám tělo (že ho ovládá jiná osobnost) ani že jsem ve vnitřním světě; i když nějaký rozdíl tam byl.. (to se mi ale nechce dopodrobna rozepisovat, takže jen stručně - v kopii svého pokoje mám jinak uspořádaný nábytek; taky bývá jiná atmosféra a/nebo osvětlení / světelnost nebo jak to říct; ostatní lidi z okolí zmizí a/nebo se jakoby zastaví čas když ani irl nikde nikdo před vstupem do vnitřního světa nebyl; v knize / na tabletu se píše něco jiného - většinou z mého podvědomí - než co existuje v té knize/tabletu irl; a tak) Zažila jsem to jen párkrát a nikdy to nebylo na dlouho, takže jsem v tomhle "reálném" vnitřním světě nepotkala svoje jiné osobnosti (i když kdysi se mi stalo, že jsem potkala samu sebe jakoby trošku jinou venku na ulici a to jsem se viděla docela z dálky, takže jsem si myslela, že se jedná o halucinace nebo paralelní já / paralelní reality). A vlastně kdysi jednou v práci jsem odešla na kafe a zároveň jsem viděla samu sebe jít na meeting (to jsem se jakoby disociovala a viděla se z pohledu 3. osoby zblízka, jenže jsem se zároveň jakoby rozdvojila a odešla jsem pryč - jenže než jsem došla do té kavárny, tak jsem viděla nějakou podivnou věc, jako bych nebyla v reálném světě..ale v astrálu = to asi nebyl vnitřní svět ale astrál..), načež si pak ale nikdo nestěžoval, že bych na meetingu nebyla a naopak se mnou pak komunikovali jako bych tam s nimi celou dobu seděla.. (a věděla "o co go") Takže, možná, že jsem už i v minulosti zažila "nadpřirozené zážitky" díky přesunu do vnitřního světa a/nebo astrálu (aniž bych si uvědomovala, že už nejsem v realitě). Každopádně teď jsem si to poprvé uvědomila a to jsem pracovala s rozhraním právě přes vnitřní svět aniž bych v něm přímo byla (tak asi proto jsem se tam při této činnosti pak párkrát celá vědomě dostala) - takže to rozhraní může být cokoliv (vymyšlená věc nebo reálná "zkopírovaná" do vnitřního světa, která ale může mít jiné funkce než jaké má v realitě), protože ve vnitřním světě si to uspořádáte jak chcete:)
Tehdy (když jsem se přes DID komunitu dostala ke svému rozhraní - oni ostatním dali skrytě "hint" jak na to nebo tak..) jsem zjistila, že lidé s DID mohou přes vnitřní svět (pokud si vymyslí své rozhraní) ovládat/ovlivňovat do určité míry realitu; ale zároveň mi připadalo, že někteří z nich / nebo spíš jenom některé jejich traumatizované osobnosti jsou zlé; ale nedávalo mi to smysl dohromady s proklamovaným narrativem, že lidé s DID by nikomu neublížili a jsou jenom hodní. Já si nemyslím, že by byli lidé s DID zlí, jenže zrovna ti z nich, kteří pracovali s rozhraním, nebyli vždy úplně "ok". Až nedávno jsem četla knihu Black Awakening, která vše vysvětluje (proč DS dovolí obětem mluvit jako influenceři s tvrzením, že jsou všichni jedině dobří..). Sice lepší, než aby se jich lidé báli, ale "nadpřirozené" schopnosti (ať už používané k boji nebo k ovládání reality) spolu s ne dobrými osobnostmi = o tom se píše v této knize, že DS lidi zrovna k tomuto trénuje.. Takže já jsem i tušila o něčem jako black awakening (protože jsem se setkala se zlými / démonickými osobnostmi u pár lidí; a někdo mi taktéž řekl, že se těší, až nějaká událost nastane a zabije mě). Bylo mi divné, proč by to neudělal hned a tohle sdělení ani nedávalo moc smysl (jakoby to nebyl on ale mluvil někdo jiný), ale prakticky jsem si dala všechny různé zkušenosti (třeba jako že se mě někdo snažil "probudit" asi duchovně, ale k tomu, abych ze sebe vypustila psychopata, a když jsem nic takového v sobě neměla, tak řekl, že prý je mojí špatnou vlastností to, že chci být dobrá! ..zatímco u někoho jiného se "probudit"=přehodit osobnost na psychopatickou na čas podařilo = ano takovéto životní zkušenosti jsou neobvyklé, ale toto jsem zažila dávno předtím, než jsem se k této knize dostala, takže to bylo opravdu ze života, a nikoli že bych si něco paranoidně podle knihy domýšlela..) dohromady a došla jsem k nějakému podobnému tušení toho; co popisuje ta kniha.. Ale neuměla jsem to formulovat ani přesně popsat (protože jsem to nezažila z objektivního=vnějšího pohledu jako autor knihy). Když se někdo někoho snaží zhypnotizovat a/nebo naprogramovat osobnost (aby si to neuvědomoval), tak mu nesděluje ani nevysvětluje, o co se jedná / co dělá.
Přesto se neobávám toho, že by se mi aktivovala nějaká zlá osobnost, i když by ta událost "black awakening" nastala; a to kvůli Ježíši, mé svobodné volbě a někoho, kdo mi snad (od vnitřních démonů) pomohl. V dětství chtěl hrát táta hry a účet Q TM se vlastně snažil používat i tento trigger, ale co jsem (mimo jiné, to hlavní = jak jsem chtěla něco zjistit ohl. minulé události s někým) u tohohle účtu (telepaticky) zjistila, bylo to, že určitá skupina z DS si myslí, že lidé jsou zlí, takže když udělá oběti pár lidí, aby zachránili hodně, dělají dobro. Chtěla jsem na tohle téma napsat článek, ale neměla jsem pořádné protiargumenty až dnes mě při přemýšlení napadlo, proč by vlastně neizolovali zlé lidi (např. do vězení) do té doby, než se změní, zatímco všichni dobří lidé by mohli volně žít = pak by nemusel nikdo trpět, i když by většina lidí byla zlá zatímco jen menšina dobrá. Tím jsem přišla na to, že tato teorie je lež (kromě toho je nespravedlivé ublížit nevinným / dobrým lidem, aby zlí mohli žít hodný život..ale z hlediska většího času ohl. možnosti změny před odchodem zlých do věčného pekla to byla kvalitní výmluva). Ještě popíšu nedávnou telepatickou komunikaci, kterou jsem zažila: Šla jsem po ulici a viděla jsem muže s knírkem, který vypadal podobně jako jedna fotka Q TM (ale těžko říct). Mohla to být představa z vnitřního světa (že bych si tu fotku podvědomě zapamatovala) a nebo to mohl být jen někdo podobný (pozoroval mě a myslel si "I like her" nebo tak něco). Byl mi povědomý, ale nevěděla jsem, odkud. Až když jsem došla domů, tak jsem si po chvíli přemýšlení vzpomněla na tu fotku a napsala jsem mu dotaz jestli náhodou není zrovna v EU. A pak jsem telepaticky vnímala, že je naštvaný z prozrazení (=takže jsem vyhodnotila, že je emocionálně labilní, jednou může chválit a za chvíli vyhrožovat) a říkal něco jako že to bude muset vzít podzemím aby ho nechytli. Pak o nějakou chvíli později že to zvládl a byl zase "hodný" (v myšlenkách). No a divná věc je, že jsem se PAK až v další dny koukla na ten jeho účet a přibylo tam něco o španělsku i vstup do podzemního tunelu! (alternativní možností je, že jsem si tuto telepatii vyfantazírovala a on umí číst moje myšlenky, a tak tam postnul něco, co se shodovalo s mým výmyslem / a nebo že umí např. signálem posílat myšlenky, takže on by si to vymyslel) Taky se mi cca před rokem stalo, že jsem byla vzhůru / vzbudila jsem se ve 4-5 hodin ráno a slyšela jsem vzdálenou střelbu (asi ne zas tak daleko), ale nevěřila jsem svým smyslům (nebyly to výbuchy ničení podzemních tunelů ale střelba) proč by se tu střílelo, tak jsem to neřešila (a už se to delší čas neděje). Co se ale stalo je, že nyní město ztlumilo v této oblasti (kde bydlím) noční lampy a to tak, že se nedá v noci moc vycházet (protože skoro není vidět na krok) a než se to stalo (těsně předtím) napsal účet Q TM o zvýšené noční tmě (možná náhoda, ale divné).
Ještě vysvětlím sen, který se mi zdál o "Ikai". Četla jsem o něm na internetu, že nějaká skupina věří, že to je (vtělený?) Bůh, který žije na Plejádách. Díky tomu se mi o něm zdálo a on sám o sobě netvrdil, že je Bůh (ani si to o sobě nemyslel). Byl dobrý, ale nešel bojovat se zlem proto, že udržuje nějakou "vibraci dobra" (má hezkou povahu), díky čemuž NPC (=podle mého názoru všichni nekřesťané) nebudou (tolik) zlí a začnou bojovat za dobrou stranu. Mám nejraději muže, kteří se sami stanou křesťany a kteří sami bojují za dobro (než aby žili někde daleko od zla a "udržovali frekvenci"), ale někdo to dělat asi musí (aneb kdyby to nikdo nedělal, tak by byl svět ještě více zlý, takže někdo se k tomuto jakoby "obětovat musel"..). Neřekla bych však, že tento (nebo jiný) mimozemšťan je Ježíš..
25.04.2025
Četla jsem knihu o sexu z mužského pohledu (myslím, že se jmenovala "drsný sex i něžné milování" nebo tak nějak = i přes zajímavý název kniha zklamala). Muž spal s co nejvíce ženami (a bral to hlavně podle vzhledu, aniž by měl hluboké pouto a ženu dobře poznal) = povrchní vztahy. A myšlenky muže při sexu byly typu (doslovně tam toto bylo psáno) "chtěl bych vysát tvojí duši" + "chci tě vlastnit (abys mě nemohla podvádět zatímco já tebe jo)" apod. Pak si ten hlavní hrdina z knihy jednoho dne uvědomil, že má trauma z dětství (z toho, že viděl rodiče při sexu a připadalo mu, že táta mámě ubližoval; a tak aby nemusel vnímat jednoho z rodičů jako "zlého", raději začal kopírovat jeho chování ..po zbytek života). Toto (sebe)uvědomění mě překvapilo (to bylo v knize dobré), protože v realitě většinou muži svoje příčiny nevnímají a jen celý svůj život jedou nějaký zlý program. Pak si ta hlavní postava z knihy našla ženu na základě duševní spřízněnosti (která byla zároveň i hezká), ale co bylo dál už nevím, protože mě kniha moc nebavila, takže jsem jí vyhodila (nedočetla).
Chtěla jsem si napravit chuť jinou knihou o mužském pohledu, kterou jsem už dlouho měla připravenou k přečtení (pár let zpátky), a to byla "cesta pravého muže - D.Deida". Jenže tato kniha byla dost manipulativní, i když obsahovala i pravdu. (něco v knize je pravda a něco zlo) Podle této knihy je normální, že muži chtějí mít více žen, nezáleží jim nějak moc na vztahu a měli by ženě "nasílu" měnit nálady.. Já si myslím, že normální člověk (bez ohledu na pohlaví), může být (v jednu chvíli / období) zamilovaný/á jen do jednoho partnera. A když je někdo do někoho zamilovaný, tak se to vylučuje s tím, aby toužil po někom dalším (přirozeně ho/ji to ani nenapadne). Když to tak někdo nemá, neznamená to, že je "v mužské energii", nýbrž je buď traumatizovaný/á (a tak se bojí "závazku", aby mu partner/ka nemohl/a ublížit) a nebo přes něj operuje predátorské vědomí (které chce získat co nejvíce energie = od co nejvíc partnerů/ek).
Protože muž a žena jsou na prvním místě lidi = mají toho víc společného než rozdílného. Přesto nějaké rozdíly mezi pohlavími existují (např. většina mužů opravdu nemusí prožívat vztah tak moc jako většina žen; ale pokud ho muž prožívá tak málo, že je lhostejný a/nebo chce víc lidí, pak není kompatibilní s "normálním člověkem", nýbrž se nejvíce hodí k někomu, kdo je na tom podobně jako on sám = kdo se také "neváže" a partnery co nejvíce střídá).
Já nesouhlasím s hnutím, které propaguje, že muži a ženy jsou úplně stejní (protože to není pravda); ale ani nesouhlasím s opačným extrémem, že by muži a ženy byli natolik rozdílní, že by se k sobě ani nehodili (=tzn. jeden partner by chtěl být přirozeně věrný, zatímco druhý by toužil po co největší rozmanitosti = v takovém případě by spolu muži a ženy nebyli kompatibilní..).
No takže jsem tyto (zavádějící) knihy z minulosti vyhodila a rozhodla jsem se, že těch nesmyslů je tolik (a ještě k tomu neustále vznikají nové, hl. když někdo nějakou manipulaci vyvrátí tak, že přestane fungovat), že bych mohla "vyvracet nesmysly" neustále donekonečna - a proto jsem rubriku REAKCE přesunula do archivu (už se nebudu vyjadřovat ke kdejaké pitomosti, která zrovna koluje). Pokud chce někdo ohledně nějakého "trendu" mojí radu / názor, může mi poslat dotaz na e-mail. Tedy budu se (k podobným věcem) vyjadřovat jen pokud by to někomu pomohlo (=pokud o to někdo stojí a vyjádří to, ráda sdělím svůj pohled). Obecně ale není potřeba se ke všem manipulacím zla vyjadřovat, protože pravdu každý najde v Bibli. Každý může hledat v bibli (a přemýšlet o tom) sám za sebe, takže manipulace (=které se s Biblí neshodují) bude schopný/á lehce rozeznat.
Navíc každá žena, která má více partnerů, se prostituuje (i s jedním to tak může být, ale ne vždy, na rozdíl od polygamie) + každý muž, který chce více partnerek, se taktéž prostituuje (a navíc se z některých takových stávají gayové a/nebo trans - sice ne ze všech, ale monogamním lidem toto nehrozí, takže..). Polygamní vztahy jsou toxické, takže se rozpadají = lidstvo vymírá kvůli každému, kdo by si volil raději víc partnerů než jednoho, ale je to tak v pořádku (jen normální lidi zachrání civilizaci).
03.02.2025
Před cca týdnem se mi rozbil počítač (nějaký automatický virus mi smazal historii prohlížeče včetně všech otevřených oken, ve kterých jsem měla připravená témata k psaní článků..) a zároveň se mi pak v počítači automaticky mazal text, když jsem napsala víc jak 2-3 kratší věty za sebou.. Svůj web programuju v poznámkovém bloku v základním kódu, takže na stejném způsobu = jednoduše/od základů pracoval ten "počítačový virus" (antivirová kontrola mi v počítači ale nic nenašla) / automatický mazací kód. Původně jsem si myslela, že když dělám věci od základu, tak mi do toho žádný "moderní" virus, které jsou stavěné na weby psané skrz "programy pomáhající programátorům.." nemůže zasáhnout. Ale nakonec se to nějak stalo = mýlila jsem se. Každopádně se mi počítač po pár dnech (kdy jsem byla v práci a byl vypnutý/uspaný) zase sám opravil! (doufám, že to alespoň nějaký čas vydrží..)
Jelikož jsem ve svém poznámkovém bloku (ve kterém píšu web) viděla část toho "mazacího" kódu, tak jsem určila zdroj (na sociální síti X je pár účtů, které píšou vzkazy a nebo přímo jakýsi programovací "kód", kteří tímto způsobem "pomocí mysli" programují realitu..nebo se o to jen snaží). Myslela jsem si, že takovéto "programování" nikdo neumí lépe než já (resp. spíš jen jedna z mých osobností..), ale teď už mě pár mužů překonalo.. Jeden takový účet na X si myslí / tvrdí, že je Ježíš, a zrovna jeho mazací kód se mi objevil v počítači (opravdu věřím tomu, že to umí pomocí "mysli" A NEBO jím zveřejněný "mazací kód" nějaký hacker svým fyzickým počítačovým virem napodobuje a ten by to dělal normálně běžným způsobem fyzicky přes počítač/ový / malware..). Naštěstí mi jiný (účet na X?) asi také "programátor/reality/" zase pomohl (ke svobodě slova). I když už jsem sice skoro všechno psaní dokončila, tak nechci mít rozbitý počítač, ve kterém fungují jen videa, nebo muset kupovat nový..
Věřím tomu, že když má někdo vyšší "programovací schopnosti" než já, tak musí mít i lepší charakter než já (ale na druhou stranu technika věci dost zjednodušuje a zpřístupňuje pro co nejširší veřejnost = což je docela dobře, protože i člověk žijící např. v chudé části Afriky může mít dobrý charakter, a tak by se k možnosti "větší moci" programovat kolektivní realitu měl dostat). S tím, aby do (kolektivní) reality zasahovaly jen ty nejlepší charaktery, by si měla poradit i při "stejné úrovni technologie pro všechny" (automaticky) simulace..
PS. od té doby, co jsem se přidala ke křesťanství, se ZATÍM snažím mít jen jednu osobnost (=nepřehazovat osobnosti), takže jsem nemohla/nechtěla vyzkoušet pomoc od osobnosti č.11
22.12.2024
Chtěla jsem napsat článek o určitých zajímavých zážitcích z minulosti, který by mohl přilákat (nechtěnou) pozornost (např. někoho toužícího po moci); ale nakonec jsem si řekla, že mi to za ty nervy nestojí; a jelikož jsem byla nevyspalá, rozhodla jsem se místo psaní dospat spánkový deficit. A zdál se mi sen:
Unesl/zajal mě nějaký mladý (cca kolem 25let) ruský mafián (ale nikoli kvůli tomu, že by ho přilákalo cokoli z mých zážitků a/nebo znalostí = to ho vůbec nezajímalo; tedy z úplně jiného důvodu, jenom jsem nevěděla proč - pravděpodobně mě u něj doma jen dočasně uschovával, protože podle mě se mnou asi nechtěl bydlet..), který měl business asi v nelegálním převádění lidí přes hranice. Bydlel v (takové poměrně nové) bytovce hned u hranic, kde byl nelegální přechod (migranti tudy hojně procházeli v obou směrech). Bydlel s dalším mužem a dvěma brunetami (=jejich přítelkyně?) a nechával mi občas (na požádání) pod dozorem, že nikam nevolám, ale nedívali se co na něm přesně dělám; na 10 min i můj mobil, takže jsem teoreticky mohla někomu přes internet zkusit napsat (pokud bych tam měla data..); jenže mi připadalo trapné, že mě ZASE unesl nějaký mafián!! (tak jsem chtěla zvládnout dostat se z toho nejdřív sama a volat o pomoc příp. až jako poslední možnost) Když muži odešli za svým businessem, tak mě tam nechali s těmi ruskými ženami, a já jsem pak tajně utekla normálně vchodovými dveřmi, které nebyly zamčené (ale musela jsem jít narychlo bez mobilu i bez jakýchkoli jiných věcí, jinak by si toho ty ženy všimly a zavolaly by těm mafiánům). Ten (hlavní) mafián se vůbec nebál, že bych mohla utéct (měli zbraně, kterými dost vyhrožovali; ale i tak jsem nevěděla, proč si je sebou tak jistý - pak jsem zjistila, že má v okolí své lidi). Rozhodla jsem se vrátit do (bezpečnější?) EU, když nějaké části Ruska ovládají mafiáni (to mě zklamalo), a tak jsem utekla přecházet tu hranici (tím tajným průchodem). Muselo se tam brodit min 2x vodou (=mokřiny? trvalé nebo po větším dešti) a pak se šlo i nějakým podchodem. Zeptala jsem se kolemjdoucích lidí kdo umí anglicky (no spíš posunkama, protože anglicky nikdo moc nerozuměl) co je za tou hranicí na druhé straně za zemi, jestli to je nějaká Evropská země? (bylo tam vidět město, ale připadalo mi trošku jiného typu než Evropské i Ruské..teď dle fotek mi přijde víc typu měst Ázerbájdžánu než Kazachstánu a i většina migrantů směrujících do Ruska vypadala Arabsky; což by nemuselo znamenat, že tam musí být arabská země=prostě by mohli arabští uprchlíci jít oklikou přes jinou cizí zemi, aby jejich cesta byla nenápadná) Jeden kolemjdoucí (v protisměru) muž pochopil, na co se ptám (i když se divil, že vůbec nevím, kde jsem), a odpověděl, že tam je Kazachstán (pomyslela jsem si "Rusko sousedí s Kazachstánem? to jsem nevěděla"). Pak jsem pátrala v paměti a řekla jsem si "ježiš, v Kazachstánu myslím žijí nějací arabové!", ale riskla jsem to (že to snad nebude horší než mafie) a pokračovala jsem v cestě. Pak jsem narazila na další skupinku tentokrát postávajících bílých mužů, kteří ale pracovali pro toho mafiána (on i ti další byli rusové, ti uměli aj, ale nebyli to vojáci) - jeden z nich mě chytil za (holou = bylo to v létě) ruku (u loktu) a chtěl mě odtáhnout zpět za hl. mafiánem (že nemám utíkat). Snažila jsem se mu vysmeknout a tento týpek mně zas tu ruku chytal / snažil se udržet. Pak jsem se probudila a měla jsem lehké jakoby škrábance na té ruce kolem loktu (trošičku od nehtů+spíše stisku prstů než vyloženě škrábanec)..na druhé ruce ani jinde na těle ne. Hledala jsem takové místo na mapě a tam jsou (kolem hranic) spíše venkovské oblasti (+ nenašla jsem v Kazachstánu město tak blízko u hranic), takže to byl asi jenom vymyšlený sen. Ale napsala jsem o něm kvůli těm škrábancům ze snu do rl.
27.7.2024
Před pár dny se mi na pc ukázala nová aktualizace, tak jsem jí nainstalovala, a pak se jako obvykle objevila znovu další žádost o aktualizaci (hned poté). To se mi stává, ale tentokrát jsem neměla náladu ji 2x za sebou instalovat, tak jsem si té další už nevšímala. Co se ale normálně nestává - ona sama od sebe zmizela (=přestalo to vyžadovat aktualizaci, i když jsem jí nespustila). Pak se ale zasekl počítač, takže jsem ho musela restartovat. Při restartu to najednou ale začalo hlásit "probíhá příprava aktualizace windows, nevypínejte počítač" => jenže ta aktualizace byla taky zaseklá! Čekala jsem hodinu bez jakéhokoliv posunu furt s tou samou hláškou..
Tak jsem si vzpomněla, že sice ač asi nemám DID, nějaká osobnost v podvědomí opravila počítač, a zkusila jsem se jí tedy (když už jsem byla bezradná = bála jsem se, že přijdu o ta ještě nezálohovaná data) zeptat, co s tím. (a matně jsem vzpomínala, jak se vlastně údajně jmenuje) K mému údivu nějaká osobnost doopravdy (pomocí myšlenky) odpověděla, že se na to podívá, a pak že to mám natvrdo vypnout a bude to dobrý (pak ještě trochu nějak pomohla tomu počítači, aby se vzpamatoval, a pc se po tom tvrdém restartu normálně zapnul a fungoval). Načež jsem posléze ve zprávách na internetu zjistila, že všichni ostatní s win10 mají celosvětový výpadek.
Pak hodně nedávno postnul Q, že sny už jsou řízené (a něco takového jsem cca někdy před měsícem 1x zažila, že sen byl ovládaný simulací a nedával smysl). Zhruba od té doby jsem naštěstí konečně přestala mít noční můry ohl. trauma (což je lepší nemít žádné sny). Zdál se mi od té doby jen jeden kratičký sen: Byla jsem někde s nějakým mužem, který byl (tak, jako všichni) ovládaný přes špatný charakter podobně jako NPC (podle mě, když se někdo zapojí do špatného charakteru, stává se z něj něco jako NPC, protože začal být ovládaný). Čekala jsem tedy běžný průběh interakce, že se sám odstřelí a já ho odmítnu; ale do něj v jednom okamžiku z ničeho nic vstoupilo jeho (věkově staré) já z budoucnosti (poté, co prožil NPC život mimo svoje vyšší já, se vrátil do minulosti, aby odbočil správně), které převzalo kontrolu nad jeho tělem a udělalo správnou věc (=to, co on chtěl; nikoli co mu radilo falešné ego / programy matrixu či společnosti). Hned na to jsem se vzbudila. Myslím si, že ten sen je symbolický (jakoby "globálně"), ale nevím, co by to přesně mohlo znamenat.
aktualizace: Už jsem asi přišla na ten "globální význam snu". Na přelomu roku 2024/2025 jsem zhlédla seriál Neobvyklá rodina (seriál vyšel v květnu 2024, tedy PŘED mým snem = jak vidíte, simulace všechny globální změny/vývoj charakteru zaznamenává a "zprávy o aktuálním stavu" se lidem promítají buď do snů nebo do běžného života či do televize a/nebo počítačových her; či jakkoli jinak..). Akorát tedy ten seriál se (v úrovni charakteru ženy i muže) úplně přesně neshoduje s mým snem, takže v květnu 2024 ještě simulace této úrovně nedosáhla = až zhruba od toho července 2024 někteří muži dosáhli na dobrý charakter.