Někteří lidé čekají na "disclosure" americké vlády ohledně existence mimozemšťanů, i přes to, že se jim nad hlavami zrovna prohánějí UFA..
I když něco na vlastní oči vidí, čekají na "POVOLENÍ", že svým vlastním smyslům mohou věřit.. (tento přístup označuji za "normie")
Moje poznámky k videu níže:
Čistá logika funguje naprosto bez ega.
- Např. Včera jeden pán na internetu tvrdil, že Ježíš umyl nohy svému mužskému učedníkovi, přičemž předtím žena/učednice umyla nohy Ježíšovi, "a proto" je muž nadřazený ženě.. Jenže, pokud bychom měli odvozovat hierarchii z biblického záznamu umývání nohou, tak by byl Ježíšův učedník nadřazený Ježíšovi, až po něm by hierarchicky následoval Ježíš a na dalším nižším místě pod Ježíšem by byla žena => TOTO NENÍ LOGICKÉ!
Mužský učedník není nadřazený Ježíšovi a mužské EGO NENÍ LOGIKA!!
(ani ženské ego není logika: ale ženy s tím, aby zaměňovali své ego za logiku, většinou problém nemají)
(já se nedohaduji o tom, jestli muž je/není hierarchicky nadřazený ženě, pouze tvrdím, že učinit TENTO ZÁVĚR z DANÉHO TEXTU je LOGICKY NEMOŽNÉ..
možná, že když zkusíte jiný text / jinou část textu, tak "kdoví", ale tato pasáž "bohužel" na nadřazenost muže nad ženou nepoukazuje..)
- Lidé mají mít dominantní pravou mozkovou hemisféru, ale (fungující) logika je důležitým (nezbytným) nástrojem.
Tzn. obě hemisféry jsou (BEZ NABUBŘELÉHO EGA) důležité, byť pravá hemisféra je převládající.
Tento dokument se v něčem shoduje s mými zkušenostmi, ale jiné věci nemohu potvrdit (ani vyvrátit), protože jsem se s nimi nesetkala. Co se shoduje je útok na dobrou poklidnou (žijící v harmonii) lidskou planetu/y, a také postupné zhušťování hmoty. +Také už jsem psala o dalších Vesmírech atp.:
When I didnt know about any religion (=as a child and young adult), I had a memory that I was created as a human woman FIRST (I hadnt problem with submission, because I didnt perceive hierarchy as "who was created first"..) in DIFFERENT UNIVERSE by God (=manifested directly from aether os something like that I assume) and later first man (in "my"/different universe = one of many universes..) was created THE SAME WAY as me..just directly manifested (=not from the rib or anything like that). Then we entered this universe together, but separated (in distance), because we knew each other and wanted to explore this universe here. Later we planned to came near each other (to live together) and we really met (in the outher space). We are both a creation (not a Creator), but later we tried to create our own creation=new universe as well, because we though every evolved creation naturally does that (in the outher space*). Yet in the end we didnt create anything (it was only sketch - we didnt manifested it into 3D because we didnt know how to create animals and people). Because by emerging into this universe he wasnt like creator anymore, but we are both human creation instead. When he created me in different universe, he merged with God for a while (=the video above for the first time mentions something like that: from 34 to 35 minutes).
(*here is the inside of Hollow Earth, so from the outside "around" is "outher" universe = which is normal cosmos with many inhabited planets)
It was like this: God created me and fulfilled my wishes (to develope individuality) in separate universe (it wasnt reptilian universe..there were MORE DIFFERENT OTHER universes, for example very long ago feline beings came here from another different universe allegedly too.. ..all universes, including "mine" were based on similar good principles, except of "reptilian origin universe", because its inversed).
Then I wanted God to create himself (yes, God has been masculine since I remember) into matter too as my male counterpart + there should be many other people: men and women (every person should have one partner of the opposite sex).
You dont have to end up with your pre-destined partner but choose somebody else, as usually those would be only exceptions, because partner meant for you fits you the most. But because there is free will, its not evil to choose somebody else, if you would like them more.. (but then their partner will choose also somebody else etc., so its not the best solution for majority of ppl to do that, cuz it could create "chaos", when the partner meant for you should be also the best for you)
After creating a man God told us that he wouldnt create many other people (men and women) in this universe, because over there is already created universe with many people inside (men and women), so we could join them. The created man wanted to jump there (=here) then, without fulfilling his wishes first, that he will develop individuality by the way (inside of society), but in this universe have existed evil..
We didnt have any tree of knowledge there => we didnt know evil (what it is). So we normally decided to jump into antother=this universe (if it would be a bad=evil idea, God wouldnt told us that we can go here). In this universe we could choose between good and evil (the same way as anybody else does).
I jumped near the "beginning" universe and became part of normal (peaceful, harmonic) society. He jumped somewhere near Earth and I could see him telepatically (as well as he could see me). So the distance didnt matter when we were somehow connected. I checked on him from time to time, but one day black ships with lasers came to my planet and killed almost everybody + probably destroyed the whole planet. I still didnt know evil then, so it was shocking.
At first we (=people on my planet) had semi-permanent (human) bodies, so people from my civilization could fly / teleport themselfs between planets (the body adjusted the atmosphere of specific planet = so the look was always similar & there was no death, no reincarnation, just traveling..but we didnt travel much => instead we stayed to live on the same one planet). After some time (probably 1-2 thousands years) bodies in our planet (where I lived) became more dense, so our society couldnt teleport bodies to visit another planets "just like that" anymore, we had to start to use physical teleport instead = "stargate" (small circle for one person to enter like inside of water doors to appear in diffent destination). The teleport was solid physical object. By that time some evil alien ships came to destroy our planet and I escaped (as one of the few) through this teleport to some another planet.
After that I stopped checked/connect with that male because of trauma and I wanted to explore evil (why it appeared, how it works etc. = what happened
here that some beings became evil). I traveled to live on some planet of "pleyadian type" with only blond people with blue eyes living there.
At first in this universe wasnt sex = no birth of children, nobody had to eat or die. Later people started to eat plants and had children = and like this it was
on the (good, human) planet "Pleiadian type" with blond civilization living there (I had blond hair+blue eyes as well, but I still didnt have to reincarnate).
So after some time of rehabilitation there, I decided to go explore evil => went towards the Earth to visit the male.
At first I was learning in some "acamedy of preparation for evil": small artificial semi-permanent planet where you can try different ways how to
save yourself from evil scenarios.
Then I encountered first planet with "not only good beings" (but they werent fully evil as well) -> the whole planet was inhabited by some avian-reptile hybrids,
so I wanted to help them and gave them my DNA (voluntarily) to make better hybrids for "ascension back to goodness".
I left shortly, so I dont know how it turned out..
After that I came near Earth, I met him living in some (human) civilization near here (where some people had brown hair, some ash blond etc. = greater variability of appearance). They told me that in the Earth is evil, so no one should go there (because nobody who went there made it back, so they stopped trying to explore and banned it for safety reasons). It was like some kind of quarantine when no one helped the trapped good beings (who had to endure to live together with evil beings).
I visited the edge to look down sometimes and some foreign male consciousness without body spoke to me telepatically there, that he is somebody from ruling class
in Earth and he could help me reincarnate down there to explore what I wanted. It was probably some reptilian consciousness, but he cant go further than little bit above the edge of inner Earth hole. He wanted to be friends but hurried me to decide the same day (without consulting - but I knew people are forbidden to go there
so I didnt plan to tell anybody anyways).
I agreed to reincarnate here and after that I appeared on Earth in some European village around 1400AC in different womens appearance body
(with dark brown hair) = this was first reincarnation, because I got different body. I lost all memories about the outher space (previous life) and started to
live my life here. I found some boyfriend, he was around 40yo with short brown hair, but I still looked like 20 (even when I was 60yo) because I didnt aged.
Some rich old man (who looked old) from ruling class wanted me to become his wife, but I refused his offer. So he accused me from witchcraft (because I didnt age), captured me and killed me (not by burning at the stake). I could escaped at night before the guards captured me the next day, but my boyfriend didnt want to leave
with me to live in another village or town (because he was selfish and/or scared that they would kill him too, if he helps me to flee)
and I didnt want to go without him, so I stayed and let it happen.
Then I maybe lived another life with a husband + 5 children in USA not so long ago: we had money at first, so we did one child after another, but later my husband stopped being successful at work, so we became poor (barely surviving). When I was older (but still looked good) I slept with
some older rich man for money (only) once to financially help my oldest 18yo child (which made bad decision), but husband found out and had
no understanding for it (why I did it) => he stopped loving me after infidelity. We stayed together but later he was talking with few younger women
(probably didnt sleep with them, just emotional cheating), while he was emotionally distant towards me. I died by old age peacefully
(in this life I chose to age because I wanted to fit into society to not get violently killed again).
After that I appeared as a child in current life (=in the Earth was some automatic reincarnation sending me always back here into next life). Suddenly, when I was
a child, I remembered the life on another Pleiadian planet (+I had blond hair again) and I remembered the life as brunette in 14th century as well
(thats why Im not sure about the previous life in USA with light brown hair, because I saw it in a dream as adult = didnt remember it since early childhood).
Why I remembered after the last reincarnation? The male incarnated here, so probably because of our connection (which the "quarantine barrier" blocked).
But it seemed he joined evil, so never mind..
Byly v mých vzpomínkách ve Vesmíru planety duté?(tématem "duté Země" se více zabývá následující článek Disclaimer, a to někde zhruba uprostřed)
Ty polohmotné "planety" (když jsem měla polohmotné fyzické tělo) byly určitě ve tvaru koule (když byste se dívali z dálky), ale jakmile vejdete, může to působit jako placka (protože se nejedná o planetu, nýbrž o HVĚZDU). Proto to není dutá koule s vnitřním i vnějším povrchem + atmosférou, ale spíš kulatý (zářivý) prach.
Plejády (jejichž obyvatelé již mají hmotná těla) jsou také souhvězdím, ale už nevypadaly polohmotně, nýbrž trošku víc přopomínaly planetu
(určitě tvar koule, ale nevím nic o tom, že by to byla DUTÁ koule..=podle mě ne).
No a až HMOTNÉ PLANETY (pravděpodobně všechny?) jsou dutými koulemi.
Tzn. hvězdy duté nejsou, takže pokud by Země nějak "vzestoupila" (=změnila se na hvězdu), pak bychom jakoby začali žít na placce, protože uvnitř "hvězdného prachu" se realita "promítá" do povědomých tvarů vhodných pro život.. Hvězdy ale nemají žádnou "atmosféru" (ani firmament).
Raději jsem si to ověřila skrz google vyhledávač a Plejády=souhvězdí, přičemž v oblasti toho souhvězdí jsou i nějaké planety. Takže si to pamatuju dobře..
(tzn. já jsem výše psala, že jsem nejprve žila na první "planetě", pak na druhé "planetě" plejádského typu, pak jsem cestovala k Zemi=duté planetě..ale to první byla hvězda, to druhé si nejsem jistá a Země je skutečně planetou => všemu, kde jsem žila, jsem dala název "planeta" bez ohledu na to, jestli se jednalo o hvězdu či o planetu.. Asi proto nemuselo dojít k reinkarnaci při přecházení mezi hvězdami -> tělo se prostě vždy jen trochu přizpůsobilo daným podmínkám. Psala jsem "atmosféře", ale nemyslela jsem tím atmosféru planety, nýbrž "atmosféru" ve smyslu "prostředí"..)
Another documentary:
Jak to bude s "rapture" téměř nikdo přesně neví.. Co se týče čaker, tak ty nejsou součástí křesťanského učení asi proto, že to se zaměřuje na to "hlavní / nejlepší / výsledek", což je "bílé světlo" = Ježíš / nebeská dimenze Boha. Zároveň ale Křesťanství popisuje různé druhy nebes = mohla by to být paralela JINÝMI SLOVY k těmto sedmi hustotám reality? Nemůžu říct, protože jsem toto téma nestudovala, takže o tom nemám informace. Jenom se zamýšlím, takže pokud je v tomto videu něco špatně, klidně to přeskočte.
Bylo slíbeno, že další celosvětová potopa už nepřijde, takže popis kombinace různých katastrof v Revelation podle mě odpovídá Přepólování.
Pamatuji si minulé životy a celou dobu tvrdím, že reinkarnace v "padlém" světě (=kde existuje zlo) je spíše utrpením, z čehož může osvobodit jedině Ježíš.
Termín "expanding counsciousness" nemám moc ráda: podle mě se jedná o manipulaci. Větší lidskost k ostatním = ano. Slunce reaguje na dobrý charakter = toto přesně tvrdím => doufám, že ano. Větší uvědomění = ano! Ale "rozšiřování vědomí" nevedlo k ničemu dobrému, protože se propojujete jak s "větším/širším dobrem" tak i se zlem "v okolí", když ROZŠIŘUJETE vědomí směrem ven = na VŠECHNO, co je kolem. On pravděpodobně použil zavádějící termín pro něco jiného, protože slovy to popisuje správně (jen tento jeden termín má špatně).
V Bibli se píše něco jako, že máme odpouštět, pokud chceme, aby nám Bůh odpustil: jinými slovy "karma se ruší odpuštěním".. PS. Spousta lidí tvrdí to samé, co Bible, jen vlastními slovy => a mnozí "křesťané" jsou popuzeni tím, v co by měli sami věřit! ..jen proto, že to řekl někdo jiný použitím trochu jiných slov při ZACHOVÁNÍ VÝZNAMU.. Nedivím se, když se někdo naštve při PŘEKRUCOVÁNÍ VÝZNAMU Biblického textu, ale při stejném sdělení=významu jinými slovy?? Tady se dostáváme k tomu problému, že některé bytosti neumí vnímat motivace+význam textu/slov, a tak uznávají sdělení POUZE Biblickými verši..
Já umím rozeznávat pravdu a taky mám znalosti, jak co je (správně), takže se dobrých mimozemšťanů nebojím. Je možné, že pro lidi bez rozlišování je lepší (=ochrana), když se baví pouze pomocí biblických veršů.. (lepší, než aby naletěli) Tento web je však pro přemýšlivé lidi, kteří na to mají (=nepřeceňují svoje síly), ostatní mohou přeskakovat "náročné" pasáže.
1.) Nephilim
🔥🚨BREAKING: Congressional UAP Caucus co-chair Rep. Anna Paulina Luna just said “Read The Book of Enoch “ which covers nephilim and according to some, UFO and interdimensional creatures.
Rep. Luna also uploaded a special photo 5 minutes later it was the famous 15th-century… pic.twitter.com/yNFdA6wbbD
— Dom Lucre | Stealer of Narratives (@dom_lucre) April 19, 2026
(👆 Giants and Tartaria. The story erased by the deep state. 👇)
The Nephilim are returning and want to subjugate all of humanity to their rule. pic.twitter.com/5gu7uSIdsG
— Blake S. Taylor Investigations 🚫 (@YoungGun8140) April 19, 2026
2.) AI + Demons
Eight years ago David Wilcock went straight in on the reptilian ETs and he wasn’t mincing words.
“So what’s been happening apparently is these, we have these negative beings that do actually appear reptilian. They have vertical slit pupils, they have the scaly skin.”
Former US Navy engineer and pilot William Tompkins revealed the truth before his death: the Draco-Reptilians rule the Earth, humans are slaves, the moon is a giant alien control and command center disguised as Earth's natural satellite, and humanity has been lied to in every way… pic.twitter.com/Yz9nQXggoi
— Diana PATRIOTS ARE UNITED❤️🇺🇸🙏🐸 (@DianaT192) April 22, 2026
The reptilian mummy on display in a museum in Russia, which was found at the bottom of the Black Sea.🧐🤔🐲🐲🐲 pic.twitter.com/AoFHRCrshu
Do you realize you’re living in an “animal farm”… where the only creatures that Draco and the Greys feed on are humans?
What’s coming won’t be easy for everyone—so enjoy the calm while it lasts. When everything is finally revealed, you might want a bottle of whiskey on… pic.twitter.com/Q5lhvHYUjK
V Bibli se píše, že padlí andělé (logicky "humanoidního typu", jinak by se nemohli křížit s lidmi) si vzali lidské ženy za manželky, z čehož vznikly potomci = obři. To jsou Nephilim, přičemž se později dalším křížením možná zmenšili a zůstala jim jen protáhlá lebka? To nevíme jistě, jak všechny "odnože" kříženců vypadali/vypadají.. Co ale dále víme je to, že (údajně) duše zemřelých obrů zůstaly bloudit na Zemi v nehmotné formě Démonů (bez těla). Z čehož plyne, že démoni by mohli ovlivňovat / vstupovat do AI či "AI těl".. (=tímto způsobem by se mohli "fyzicky manifestovat")
Jelikož "na konci časů to bude jako za dob Noeho", tak žili v Tartárii obři a celá Tartárie byla zničená.. Nikoliv potopou ale meteority, protože jak víme z 1. videa tohoto článku, Revelation se odehrává cca od roku 0 CELOU DOBU POSTUPNĚ (=po částech / pečetích), přičemž nyní jsme někde u 6. pečetě (před časem jsem někde napsala, že jsem viděla v jedné vizi, že nyní jsme cca někde u 6. pečetě/misky/zatroubení + že se to odehrává tak nějak najednou ty pečetě vs. zatroubení..já si totiž nevytvářím názory dle toho, co čtu v médiích, ale naopak vybírám videa dle toho, co vím). Jenže každé video vytvořené v kapitalismu je proxy pro "zisk", což znamená "zhoršení charakteru" = je těžké najít pravdivé video mezi "líbivými" / "prodávajícími" / propagujícími různé agendy, natož CELÉ pravdivé.
Na začátku Bible se v Genesis píše, že Bůh stvořil plazí bytosti (dokonce včetně draků: mořských i létavců) = REPTILIÁNY! (jelikož "had" v zahradě měl údy do té doby, než byl proklet, aby se plazil) Had v zahradě také (na rozdíl od ostatních zvířat) uměl mluvit, což opět reptiliáni (na rozdíl od ostatních zvířat) umí. Ano, reptiliáni jsou (v Bibli) uvedení jako "zvířata", asi proto "projektují" = nazývají (běžné, normální) lidi zvířaty.
Co se týče Greys, tak ti byli stvořeni Reptiliány. Tzn. Bůh stvořil nějakou bytost, která pak po (delším) čase křížením svého DNA s dalšími druhy vytvořila různé hybridy a dokonce i samostatný nový "druh" Greys, přičemž ale není jisté, "jak moc" naživu tito šedí mimozemšťané jsou (jestli se jedná jen o skořápky s AI inteligencí plnící příkazy?..a nebo mají i nějaké vlastní uvažování)?
PS. Jaký je tedy rozdíl mezi AI (zhmotněným) tělem démona vs. reptiliánem=zvířetem? Reptilián má maskování založené mimikrách fyzické kůže ve stylu chameleona..
(mám o tom na webu jedno video, které už bylo zcenzurováno z X: v tomto článku vyhledejte text " všechno je jasné "
a hned pod tím se nalézá to video)
Pokud si stále říkáte "no jo, ale kde jsou ti mimozemšťané - zatím jsou popsané věci z této planety!", tak jak už jsem uváděla v jiném článku, v českém (a anglickém) překladu Bible je jasně napsáno, že Bůh stvořil Zemi + MNOHO dalších (podobných: s reptiliány a/nebo lidmi) planet!! Tzn. že ti "mimozemšťané" jsou podobní lidé a reptiliáni=zvířata, akorátže žijí na jiných planetách.. (proto to jsou "MIMO-zemšťané" => jako máme mnoho států a měst, ve kterých žijí podobní lidé, stejně tak prostě existuje mnoho obydlených = podobných planet, není na tom nic "záhadného")
UFO Whistleblower Jason Sands on Joe Rogan: "There are MULTIPLE races of ALIENS beings" 👽
"Greys, Tall Whites, Reptilians, Mantis and Nordics with platinum hair & blue eyes."
"Our concept of life in this universe is totally off. There are literally trillions of other life… pic.twitter.com/jpIfsZBgf5
Apparently, 58 types of aliens have already come to Earth...
This isn't just some rumor-level stuff—it's written in KGB documents.
That document is called the "Alien Races Book."
It also features elves and aliens that served as models for dogū figurines.
I sumerská tabulka tvrdí, že ti nejhorší mimozemšťané (=Reptiliánští hybridi) žijí zde (mezi námi)..
(viz konec videa od času 23:22)
4.) Humanoid Species
Na minulém webu jsem psala o tom, že jsem spatřila Plejáďana, se kterým jsem pak telepaticky komunikovala. Vypadal jako člověk, akorát souměrného (dokonalého) vzhledu + z něj jakoby vyzařovala konstruktivní aura (jinak se od běžných lidí neodlišoval). Co jsem ale neuvedla: před delším časem než se tu ukázal jsem ho sem (telepaticky) pozvala a do cca 14ti dnů jsem v noci za barákem viděla zelenomodrou kouli sestupující z oblohy, což byl on v podobě světla (či jeho dopravní prostředek pro teleportaci). Nyní jsem k tomu objevila video:
Takže, "světelné orby" mohou být i dobré:
Timelapse footage from last night capturing the unexplained phenomenon occurring over New Jersey🧐🤔 pic.twitter.com/LxZtujGddT
Já jsem jedenkrát viděla černou kouli. Šla jsem nakoupit jídlo do blízkého supermarketu, když se zrovna stmívalo. Po cestě jsem na obloze uviděla černou kouli (která jakoby stála "zavěšená" na jednom místě a nehýbala se). Tato koule "projektovala" okolní realitu simulace.. (proto jsem pak tvrdila, že realita není simulací, jelikož pouze v určité části stvoření vytváří "simulaci" hříšné bytosti)